Hokej.net Logo

Wyświetleń: 16533

Pełny terminarz Polskiej Hokej Ligi 2015/16

2015-08-28 16:47:21

Jako pierwsi prezentujemy Państwu pełny terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2015/2016. W ostatecznym terminarzu nastąpiło kilka zmian i tak jak zapowiadaliśmy, dwunastą drużyną PHL jest zespół SMS U20 Sosnowiec.


Terminarz rozgrywek Polskiej Hokej Ligi
Sezon: 2015/2016


1. GKS Tychy

2. JKH GKS Jastrzębie S.A.

3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 

4. Ciarko PBS Bank STS Sanok

5. Comarch Cracovia

6. KS Unia Oświęcim 

7. ORLIK Opole S.A. 

8. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. 

9. TMH POLONIA Bytom S.A.

10. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.

11. KS NESTA Toruń H.S.A.

12. SMS U20 Sosnowiec


 

1. Runda – sezon zasadniczy


6 września 2015 – Niedziela (1 kolejka)

1. SMS U20 Sosnowiec – GKS Tychy
2. JKH GKS Jastrzębie S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
4. Ciarko PBS Bank STS Sanok – TMH POLONIA Bytom S.A.
5.Comarch Cracovia – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
6. KS Unia Oświęcim – ORLIK Opole S.A.



8 września 2015 – Wtorek (17 kolejka)

100. * KS Unia Oświęcim – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 23 października 2015 r. – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.



11 września 2015 – Piątek (2 kolejka)

 7. ORLIK Opole S.A. – SMS U20 Sosnowiec
 8. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – KS Unia Oświęcim
 9. TMH POLONIA Bytom S.A. – Comarch Cracovia                                                 
10. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok                                 
11. KS NESTA Toruń H.S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 
12. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie S.A.



13 września 2015 – Niedziela (3 kolejka)

13. SMS U20 Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie S.A.
14. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – GKS Tychy                                              
15.
Ciarko PBS Bank STS SanokKS NESTA Toruń H.S.A.
16. Comarch Cracovia – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.                                          
17.
KS Unia Oświęcim – TMH POLONIA Bytom S.A.

18. ORLIK Opole S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.


15 września 2015 – Wtorek (4 kolejka)

19. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS U20 Sosnowiec
20. TMH POLONIA Bytom S.A. – ORLIK Opole S.A.
21. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – KS Unia Oświęcim
22. KS NESTA Toruń H.S.A – MKS CRACOVIA S.S.A
23. GKS Tychy – Ciarko PBS Bank STS Sanok
24. JKH GKS Jastrzębie S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

18 września 2015 – Piątek (5 kolejka)

25. SMS U20 Sosnowiec – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
26.Ciarko PBS Bank STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie S.A.
27.Comarch Cracovia – GKS Tychy
28. KS Unia Oświęcim – KS NESTA Toruń H.S.A.
29. ORLIK Opole S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
30. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.



20 września 2015 – Niedziela (6 kolejka)

31. TMH POLONIA Bytom S.A. – SMS U20 Sosnowiec
32. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
33. KS NESTA Toruń H.S.A. – ORLIK Opole S.A.

34. GKS Tychy – KS Unia Oświęcim
35. JKH GKS Jastrzębie S.A. – Comarch Cracovia
36. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok


22 września 2015 – Wtorek (18 kolejka)

106. *GKS Tychy – ORLIK Opole S.A.

* Mecz przełożony z dnia 25 października 2015 r. – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.



25 września 2015 – Piątek (7 kolejka)

37. SMS U20 Sosnowiec – Ciarko PBS Bank STS Sanok
38.Comarch Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

39.Oświęcimski SPORT S.A – JKH GKS Jastrzębie S.A.
40.ORLIK Opole S.A. – GKS Tychy
41. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
42. TMH POLONIA Bytom S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.


27 września 2015 – Niedziela (8 kolejka)

43. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – SMS U20 Sosnowiec
44.KS NESTA Toruń H.S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
45.GKS Tychy – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
46. JKH GKS Jastrzębie S.A. – ORLIK Opole S.A.

47. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – KS Unia Oświęcim
48. Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia


29 września 2015 – Wtorek (9 kolejka)

49. SMS U20 SosnowiecComarch Cracovia
50. KS Unia Oświęcim – Ciarko PBS Bank STS Sanok
51. ORLIK Opole S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
52. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

53. TMH POLONIA Bytom S.A. – GKS Tychy
54. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.

 

2 października 2015 – Piątek (10 kolejka)

55. KS Toruń HSA – SMS U20 Sosnowiec
56. GKS Tychy – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
57. JKH GKS Jastrzębie S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
58. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

59.Ciarko PBS Bank STS Sanok – ORLIK Opole S.A.
60. Comarch Cracovia – KS Unia Oświęcim


4 października 2015 – Niedziela (11 kolejka)

 
61. SMS U20 Sosnowiec – KS Unia Oświęcim
62.ORLIK Opole S.A. – Comarch Cracovia
63. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
64. TMH POLONIA Bytom S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

65. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
66. KS NESTA Toruń H.S.A. – GKS Tychy


6 października 2015 – Wtorek (19 kolejka)

111. *NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 27 października 2015 r. – udział GKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.



2. Runda – sezon zasadniczy


9 października 2015 – Piątek (12 kolejka)

67. GKS Tychy – SMS U20 Sosnowiec
68. KS NESTA Toruń H.S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
69. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
70. TMH POLONIA Bytom S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
71.NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – Comarch Cracovia
72.ORLIK Opole S.A. – KS Unia Oświęcim



11 października 2015 – Niedziela (13 kolejka)

73. SMS U20 Sosnowiec – ORLIK Opole S.A.
74. KS Unia Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
75. Comarch Cracovia – TMH POLONIA Bytom S.A.
76. Ciarko PBS Bank STS Sanok – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
77. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
78. JKH GKS Jastrzębie S.A. – GKS Tychy



13 października 2015 – Wtorek (14 kolejka)

79. JKH GKS Jastrzębie S.A. – SMS U20 Sosnowiec
80. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
81. KS NESTA Toruń H.S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
82. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – Comarch Cracovia
83. TMH POLONIA Bytom S.A. – KS Unia Oświęcim

84. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – ORLIK Opole S.A.


16 października 2015 – Piątek (15 kolejka)

85. SMS U20 Sosnowiec – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
86.ORLIK Opole S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
87. KS Unia Oświęcim – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
88.Comarch Cracovia – KS NESTA Toruń H.S.A.
89.Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy
90. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.


18 października 2015 – Niedziela (16 kolejka)

91. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – SMS U20 Sosnowiec
92. JKH GKS Jastrzębie S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
93. GKS Tychy – Comarch Cracovia
94. KS NESTA Toruń H.S.A. – KS Unia Oświęcim
95. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – ORLIK Opole S.A.
96. TMH POLONIA Bytom S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.



23 października 2015 – Piątek (17 kolejka)

 97. SMS U20 SosnowiecTMH POLONIA Bytom S.A.
 98.NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
 99. ORLIK Opole S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.

100. *KS Unia Oświęcim – GKS Tychy
101. Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie S.A.
102. Ciarko PBS Bank STS Sanok – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

*Mecz przełożony na dzień 8 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.


25 października 2015 – Niedziela (18 kolejka)

 
103.Ciarko PBS Bank STS Sanok – SMS U20 Sosnowiec
104.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – Comarch Cracovia
105.JKH GKS Jastrzębie S.A. – KS Unia Oświęcim
106. *GKS Tychy – ORLIK Opole S.A.

107. KS NESTA Toruń H.S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
108. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.

*Mecz przełożony na dzień 22 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.


27 października 2015 – Wtorek (19 kolejka)

 
109. SMS U20 Sosnowiec – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
110.TMH POLONIA Bytom S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
111.*NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS Tychy
112. ORLIK Opole S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

113. KS Unia Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
114.Comarch Cracovia – Ciarko PBS Bank STS Sanok

*Mecz przełożony na dzień 6 października 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.



30 października 2015 – Piątek (20 kolejka)

115.Comarch Cracovia – SMS U20 Sosnowiec
116.Ciarko PBS Bank STS Sanok – KS Unia Oświęcim
117.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – ORLIK Opole S.A.
118. JKH GKS Jastrzębie S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

119. GKS Tychy – TMH POLONIA Bytom S.A.
120. KS NESTA Toruń H.S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.


13 listopada 2015 – Piątek (21 kolejka)

121. SMS U20 Sosnowiec – KS NESTA Toruń H.S.A.
122.HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – GKS Tychy
123. TMH POLONIA Bytom S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
124. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

125. ORLIK Opole S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
126. KS Unia Oświęcim – Comarch Cracovia


15 listopada 2015 – Niedziela (22 kolejka)

127. Oświęcimski SPORT S.A – SMS U20 Sosnowiec
128.Comarch Cracovia – ORLIK Opole S.A.
129. Ciarko PBS Bank STS Sanok – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
130.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – TMH POLONIA Bytom S.S.

131. JKH GKS Jastrzębie S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
132. GKS Tychy – KS NESTA Toruń H.S.A.




3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

133. 1 – 6
134. 2 – 5 
135. 3 – 4

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

136. 6 – 4
137. 5 – 3
138. 1 – 2

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
139. 2 – 6
140. 3 – 1
141. 4 – 5


29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka)
142. 6 – 5
143. 1 – 4
144. 2 – 3

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka)
145. 3 – 6
146. 4 – 2
147. 5 – 1




3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

 

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

148. 1 – 6
149. 2 – 5 
150. 3 – 4

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

151. 6 – 4
152. 5 – 3
153. 1 – 2

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
154. 2 – 6
155. 3 – 1
156. 4 – 5


29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka)
157. 6 – 5
158. 1 – 4
159. 2 – 3

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka)
160. 3 – 6
161. 4 – 2
162. 5 – 1




4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)


4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka)
163. 6 – 1
164. 5 – 2
165. 4 – 3


6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka)
166. 4 – 6
167. 3 – 5
168. 2 – 1

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

169. 6 – 2
170. 1 – 3
171. 5 – 4


13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka)
172. 5 – 6
173. 4 – 1
174. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka)
175. 6 – 3
176. 2 – 4
177. 1 – 5




4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka)
178. 6 – 1
179. 5 – 2
180. 4 – 3


6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka)
181. 4 – 6
182. 3 – 5
183. 2 – 1

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

184. 6 – 2
185. 1 – 3
186. 5 – 4


13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka)
187. 5 – 6
188. 4 – 1
189. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka)
190. 3 – 6
191. 2 – 4
192. 1 – 5




5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’


3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

193. 1 – 6
194. 2 – 5 
195. 3 – 4

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

196. 6 – 4
197. 5 – 3
198. 1 – 2

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
199. 2 – 6
200. 3 – 1
201. 4 – 5


12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka)
202. 6 – 5
203. 1 – 4
204. 2 – 3

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka)
205. 3 – 6
206. 4 – 2
207. 5 – 1




5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

208. 1 – 6
209. 2 – 5 
210. 3 – 4

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

211. 6 – 4
212. 5 – 3
213. 1 – 2

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
214. 2 – 6
215. 3 – 1
216. 4 – 5


12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka)
217. 6 – 5
218. 1 – 4
219. 2 – 3

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka)
220. 3 – 6
221. 4 – 2
222. 5 – 1




6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)


17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka)
223. 6 – 1
224. 5 – 2
225. 4 – 3


22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka)
226. 4 – 6
227. 3 – 5
228. 2 – 1

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka)
229. 6 – 2
230. 1 – 3
231. 5 – 4

29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka)
232. 5 – 6
233. 4 – 1
234. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka)
235. 6 – 3
236. 2 – 4
237. 1 – 5




6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka)
238. 6 – 1
239. 5 – 2
240. 4 – 3


22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka)
241. 4 – 6
242. 3 – 5
243. 2 – 1

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka)
244. 6 – 2
245. 1 – 3
246. 5 – 4


29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka)
247. 5 – 6
248. 4 – 1
249. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka)
250. 6 – 3
251. 2 – 4
252. 1 – 5





Terminy PLAY- OFF luty/marzec 2016


I runda (ćwierćfinał: 1 – 8; 2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)

  • 19 lutego 2016 (dom);

  • 20 lutego 2016 (dom);

  • 23 lutego 2016 (wyjazd);

  • 24 lutego 2016 (wyjazd);

  • 27 lutego 2016 (dom);

 

II runda (półfinał: 1 – 4; 2 – 3)

  • 29 lutego 2016 (dom);

  • 1 marca 2016 (dom);

  • 4 marca 2016 (wyjazd);

  • 5 marca 2016 (wyjazd);

  • 8 marca 2016 (dom);

  • 10 marca 2016 (wyjazd);

  • 12 marca 2016 (dom);


III runda (finał: zwycięscy półfinałów)

  • 14 marca 2016 (dom);

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);

  • 19 marca 2016 (wyjazd);

  • 22 marca 2016 (dom);

  • 24 marca 2016 (wyjazd);

  • 26 marca 2016 (dom);

 

III runda (o brązowy medal: przegrani w półfinałach)

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);

  • 20 marca 2016 (dom);




Mecze o utrzymanie w lidze


19 lutego 2016 – Piątek ( I. runda)

9 – pauza
10 – 11


21 lutego 2016 – Niedziela (I. runda)

11 – pauza
9 – 10


23 lutego 2016 – Wtorek (I. runda)

10 – pauza

11 – 9



26 lutego 2016 – Piątek ( II. runda)

9 – pauza
11 – 10


28 lutego 2016 – Niedziela (II. runda)

11 – pauza
10 – 9


1 marca 2016 – Wtorek (II. runda)

10 – pauza

9 – 11


4 marca 2016 – Piątek ( III. runda)

9 – pauza
10 – 11


6 marca 2016 – Niedziela (III. runda)

11 – pauza
9 – 10


8 marca 2016 – Wtorek (III. runda)

10 – pauza

11 – 9



11 marca 2016 – Piątek ( IV. runda)

9 – pauza
11 – 10


13 marca 2016 – Niedziela (IV. runda)

11 – pauza
10 – 9


15 marca 2016 – Wtorek (IV. runda)

10 – pauza

9 – 11



 




Powrót

Komentarze:

czyli jednak tak jak myslalem, nie reprezentacja tylko SMS ..... przeciez Ci zawodnicy w pierwszej lidze dostawali baty od niektorych druzyn....
Takich pełnowartościowych zawodników do lat 20 którzy mają kontrakty w klubach PLH jest zaledwie kilku, więc chyba dobrze że kolejni pod szyldem SMS-u będą mogli grać na wyższym poziomie.Szkoda tylko że dopiero teraz, już kilka lat temu SMS powinien grać z najlepszymi. Skończyła się ochrona w 1 lidze.
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. co to jest?
A co ma być? Koń jaki jest każdy widzi! Wszystko na swoim miejscu!!
Może STS deho S.A. Sanok z nimi wygra.
Czyli nie uwzględnili I-szej ligii i baraży...wychodzi na to, że Gdańsk będzie miało mały turniej bądź dwa jako rewanżowy i do domu. ŻENADA!
Wiadomo gdzie swoje mecze będzie rozgrywać SMS?
oczywiste, że w Sosnowcu a gdzie by indziej?
Jeżeli w 1 lidze mamy tylko SMS, Stoczniowiec, Dębicę,i być może Legię to ja bym dokoptował te drużyny do CLJ!
A nie KS Unia Oświęcim?
39.Oświęcimski SPORT S.A – JKH GKS Jastrzębie S.A.
Oczywiscie że KS Unia!!!! widocznie w tym PZHL jeszcze śpią skoro nawet niewiedzą jaką nazwe ma dany klub...
A czy SMS zrobil lub zaczol robic spulke SA? czy bendzie gral nielegalnie? Cze znowu regulamin bendzie niewszystkich obejmowal?
W Ekstralidze powinno byc 10 druzyn bo w 1 lidze nie ma kto grac... w obecnej sytuacji powinny dwie druzyny spadac do 1 ligi.
Jest jeszcze lepiej :)
Oswiecimski Sport SA
Bo spółka nazywa się Oświęcimski sport S.A. A grać będzie pod szyldem KS Unia - co w tym dziwnego?
Jakiś osioł dał mi minusa za to że napisałem prawdę;)
Dobrze ze jest 12 druzyn nikt niebedzie pauzowal.
Sezonn bedzie bardzo ciekawy i tak jak widac kazdy z kazdym ma szanse :)
Sportowych Emocji Zyczymy :)
Spolki Akcyjne moze wspomoga Polskie Kluby i liga wyrosnie na lepsza i pewniejsza a nie jak teraz PZHL pokazuje ze wszystko w lidze moze byc hehehe :)
Tylko kto zagra w I lidze i o co tam toczyć sie będzie gra skoro w PHL może zagrać każdy kto ma chęci i minimum kasy na egzystencję? Jakie znaczenie mają wobec tego wyniki sportowe? Żadnego. Moim skromnym zdaniem w PHL powinno zagrać 8 drużyn, kolejne 8 w I lidze a pozostali w II lidze.
jasny balans Artur Janów jest na terenie Ka
towic nie wiedziałeś
wiele w zwiazku wskazuje na to ze po rozdzieleniu ligi na "szostki" do tej slabszej maja dolaczyc druzyny pierwszej ligi, co dla mnie jest niedorzeczne, Taki Torun musial wkupic dzika karte a jesli nie zalapie sie do mocnej 6 to bedzie gral z druzynami ktore tej karty kupic nie musialy, PZHL!!!! o co chodzi???
Bo chodzi o to, by wilk był syty i owca cała!
PZHL, PZHL, J****Ć J****Ć PZHL !
a co z Gdańskiem?
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V