Wyświetleń: 16442

Dwóch sanockich bohaterów (WIDEO)

2014-03-25 21:39:23

Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzce drugiego meczu finałowego. O wygranej sanoczan przesądziło trafienie Rafała Ćwikły. Trzeba jednak przyznać, że na miano bohatera sanoczan zasłużył bramkarz John Murray, który obronił 72 z 73 strzałów rywali. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 1:1.

- Musieliśmy się dzisiaj sporo namęczyć. Dużo było niepotrzebnych kar, które niszczyły naszą grę. W trzeciej tercji zebraliśmy się w sobie i wróciliśmy do tego, co sobie założyliśmy - stwierdził "Jasiek Murarz".

Problemy ze skutecznością

Od samego początku z tafli aż wrzało. Bandy trzeszczały, a kości i mięśnie zawodników wystawione były na ciężką próbę. W pierwszych minutach zdecydowanie więcej z gry mieli tyszanie, którzy praktycznie zaraz po pierwszym wznowieniu mogli wyjść na prowadzenie, ale dwa strzały Malasińskiego padły łupem Murraya.

Pod bramką sanoczan mocno kotłowało się zwłaszcza podczas ich gier w osłabieniu. W 7. minucie gospodarze przez 70 sekund grali nawet w podwójnej przewadze, ale nie potrafili wykorzystać tego faktu.

Podopieczni Miroslava Fryczera najgroźniejsze okazje stworzyli sobie po kontratakach. W 8. minucie sytuacji sam na sam ze Sztefanem Żigardym nie wykorzystał Martin Vozdecky, a pięć minut później w podobnej okazji przestrzelił Krzysztof Zapała.

Trafienie kapitana

Worek z bramkami został rozwiązany dopiero po zmianie stron, a konkretnie w 24. minucie. Ladislav Havlik dograł do ustawionego na linii niebieskiej Łukasza Sokoła, a ten soczystym, a zarazem precyzyjnym uderzeniem pokonał Johna Murraya i wykorzystał okres gry w przewadze. Na ławce kar odpoczywał wtedy Rafał Ćwikła.

Tyszanie próbowali pójść za ciosem i już chwilę później tyscy kibice aż złapali się za głowy. Z kilku metrów spudłowali odpowiednio Radosław Galant i Adrian Parzyszek. Widząc taki obrót sprawy trener sanoczan wziął czas, i to już w 27. minucie.

W 34. minucie Łopuski popisał się znakomitym podaniem do Stebera, ale uderzenie czeskiego golkipera w kapitalnym stylu obronił John Murray. Trzeba przyznać, że amerykański golkiper był dzisiaj najmocniejszym ogniwem sanoczan. Jeszcze przed zakończeniem drugiej tercji świetnie interweniował po uderzeniach Josefa Vitka, Jarosława Rzeszutki i Mikołaja Łopuskiego.

Rehabilitacja Ćwikły

Niewykorzystane sytuacje zemściły już 94 sekundy po przerwie. Po kontrataku Marek Strzyżowski dograł do Rafała Ćwikły, a ten umieścił krążek w odsłoniętej części tyskiej bramki. Tym samym Sztefan Żigardy skapitulował po raz pierwszy od 251 minut i 59 sekund!

Obie drużyny miały swoje okazje na złamanie wyniku jeszcze przed końcem regulaminowego czasu gry, ale zarówno Sztefan Żigadry, jak i John Murray nie dali się pokonać i byliśmy świadkami dogrywki. W niej żadna z drużyn nie zadała decydującego ciosu, więc sędziowie zarządzili serię rzutów karnych, po której wszystko stało się jasne.

Jako jedyny do siatki trafił Rafał Ćwikła. - Trener wyznaczył mnie do wykonania najazdu, więc chciałem zrobić to możliwie jak najlepiej. Zdecydowałem się na rozwiązanie, które najczęściej stosuje na treningach, czyli strzał między parkanami - stwierdził 24-letni napastnik.

Miroslav Fryczer, trener Ciarko PBS Bank KH Sanok: - Przyjechaliśmy tutaj po jedno zwycięstwo i udało nam się tego dokonać. Dzisiaj wygrała drużyna, która miała więcej szczęścia. Najlepszym naszym zawodnikiem był John Murray. Nasz bramkarz momentami stawał na głowie.

Jirzi Szejba, trener GKS Tychy: - Zabrakło nam agresywności pod sanocką bramką. Prawdę mówiąc po dwóch tercjach powinniśmy prowadzić 4:0. Dlaczego do karnego nie podjechał Baranyk? Miał wykonać najazd numer 4.

GKS Tychy - Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
1:0 - Sokół - Havlik, Vitek (23:55, 5/4),
1:1 - Ćwikła - Strzyżowski, Kostecki (41:34),
1:2 - Ćwikła - decydujący rzut karny

Rzuty karne:
Ciarko PBS: Szinagl (-), Ćwikła (+), Zapała (-).
GKS: Łopuski (-), Vitek (-), Kolusz (-).

Sędziowali: Przemysław Kępa, Zbigniew Wolas (główni) - Marcin Polak i Mariusz Smura (liniowi).
Kary: GKS - 16 minut (w tym dwie minuty kary technicznej), Ciarko PBS Bank - 20 minut.
Strzały: 73-31.
Widzów: ok. 3000
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 1:1.
Kolejny mecz: w piątek o godzinie 18:30 w Sanoku.

GKS Tychy: Żigardy - Havlik, Sokół; Vitek, Bagiński (2), Malasiński - Mojżisz, Wanacki; Kolusz, Rzeszutko (4), Łopuski - Kotlorz,(2), Sulka (4); Guzik, Parzyszek, Steber - Gwiżdż; Witecki (2), Galant, Baranyk oraz Sowa.
Trener: Jirzi Szejba.

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (2) - Richter, Kloz; Szinagl, Mahbod, Vozdecky (2) - Dutka (4), Besch (2); Biały, Zapała (2), Strzyżowski (2) - Pociecha, Rąpała (2); Bayrack, Wilusz, Danton - Ćwikła (4), Mermer, Kostecki oraz Demkowicz.
Trener: Miroslav  Fryczer.

'JASIEK MURARZ' I TYLE W TYM TEMACIE!!!
Fajnie oglądać finały! Myślę,że na dobrym poziomie. Gra była waleczna, szybka. Może kiedyś finały wrócą do Nowego Targu... :/ hej
Już nie mogę się doczekać piątkowego meczu. STS!!
Będzie się działo będzie zabawa i znowu Tyskich będzie mało [ chyba że przyjedzie ta gównażeria z piłki nożnej , która może sobie poprzeklinać bo tata nie widzi ] Mam nadzieję że to KIBICE HOKEJA z Sanoka poprowadzą swój zespół do kolejnej wygranej.
STS? A co to jest?
Bolek do spania, tam juz Lolek na Ciebie czeka
w krynicy chyba aż popili ze smutku. W przyszlym sezonie dalej sie kompromitujecie czy wracacie na swoje miejsce czyli do zacietej walki z SMS?
na pocieszenie: kolusz, odrobny i malas niedlugo znowu powinni byc wolni wiec moze po raz kolejny zbudujecie drim tim?
to jo - nie będzie nas niestety w sanoku dzięki uprzejmości zarządu ciarko - kibice GKS TYCHY jadą w ten weekend na piłkę - PIŁKARZE WALCZĄ O UTRZYMANIE I POTRZEBUJĄ TAKŻE WSPARCIA w Strózach nikt nam wejścia nie ogranicza
Szkoda, że tej klasy bramkarzy co Murray i Żigardy nie ma nasza reprezentacja. Ponadto wg TVP Sport Murray obronił dziś 54 z 55 strzałów, także nie wiem z której strony jest błąd.
tu jest zapewne z protokolu, w TV licza sami
Albo zsumowali też niecelne
Razem ze strzałami niecelnymi będzie 73, wiec może podane są wszystkie strały
Jeśli doliczono też strzały niecelne to nie można pisać, że obronił je bramkarz.
w protokole jest 73-31,
wiec tylw naliczyli strzalow celnych,

pewnie w TV nie doliczali "wrzutek" stad ta roznica
Nie dziwne ze mamy taką słabą skuteczność w przewagach nawet ciężko oddać porządny strzał. Gdy by trenerzy trenowali przewagi rozrysowywali schemat gry w przewadze może było by lepiej, zamiast to robić to lepiej rzucić krążek i grac wszystkich na wszystkich tak wyglądał 21 marca trening. To są detale na całym świecie strzela sie bramki a my ? ciężko oddać strzał.. A potem w wywiadach ze słaba skuteczność w przewagach. Mimo wszystko gratuluje Panowie i szacunek !!! Lecimy dalej STS
Wygrała dziś drużyna skuteczniejsza! Emocje do samego końca były!
Pogratulować sanoczanom i czas opuścić to miejsce - będą się teraz w większości wypowiadać KIBICE :/
Mam takie pytanko to kibiców z Tych wiecie jaki jest numer kierunkowy do was bo znaleść nie mogę w książce telefoninczej ? A nie no spoko juz znalazłem 73 hahahahaha STS STS brawo chłopy jedziemy z nimi teraz !!!
łączę się w bólu. trzeba było chodzić do szkoły podstawowej i odnalezienie takiej informacji nie było by problemem, a tak musiałeś się męczyć :)
poziom edukacji - wina Tuska!
KSIĄŻKA TELEFONICZNA ??????? a tak ,... zgadza się były 15 lat temu na ŚLĄSKU - pozdrawiam :) :) :) wszystko już o was wiem
Tak jak mówiłem, nie rozdawałbym tytułów już teraz.....finał nabrał rumieńców i będziemy mieć minimum 5 meczy ( obstawiałem 6 przed finałem). Graty dla zwycięzców....zwłaszcza Murray dziś dał radę. Czekamy do piątku.
Tylko Tyski GKS! ;)
Brawo Ciarko PBS i tyle w temacie!!!!!!!!!!!........
Gratulacje dla sanockich kibiców. Musicie przyznać że wasi najemnicy mieli więcej szczęścia niż rozumu i że nie skończyło się to dwu cyfrówką. Brawa dla GKSu za kolejny fantastyczny mecz. Jestem spokojny o kolejne mecze bo pokazaliście siłę i co najważniejsze te *e też o tym wiedzą i już robią w gacie przed kolejnymi meczami. Grajcie dalej swoje bo oni będą u siebie jeszcze bardziej nerwowi. Wiadomo że hokej jest twardą grą, ale trzeba wiedzieć jak zrobić, więc niech się nie dziwią że są oblewani substancjami adekwatnymi do swojego zachowania "fair-play". Nic tylko olać moczem
ilu wychowanków ma w składzie gks tychy, że piszesz o najemnikach tępa strzało? Bo u nas jest 8, a jeden z nich zrobił wam dziś piękne kuku
aDI OSZOŁOMIE DWUCYFRÓWKĄ ... KUMALSKI ?????
Skoro identyfikujesz się z tymi "hokeistami" to gratuluję wyczucia. Takiego chamstwa dawno nie widziałem i w większości byli to zawodnicy nawet nie polscy, więc dlatego tak napisałem. Niestety jeżeli jest się słabszą drużyną to trzeba umieć przegrać z honorem. A wasi zawodnicy nie jednokrotnie narażają naszych na poważne kontuzje w sytuacjach nie związanych z grą
forest dzięki ;-) najpierw napisałem poprawnie ale mi podkreśliło...
Nie wiem czy to w twoim nicku 93 oznacza że masz 20 lat szczerze nie interesuje mnie to ale na to wygląda, twoja drużyna może i zagrała lepszy hokej w dwóch meczach ale to my dzisiaj wygraliśmy vozdek to pomyłka dzisiaj nie płacz tak że bez honoru to jest hokej nie szachy bez odbioru tyska małpo.
SKORO MOWISZ O CHAMSKICH FAULACH BEZ GRY TO PRZYPOMNIJ SOBIE WASZEGO BEZMOZGA BAGINSKIEGO CO ZROBIL CHWEDORUKOWI KILKA MIESIECY TEMU
Za tydzień nikt nie będzie pamiętał , kto i w jakim stylu wygrał mecz , ale kto został mistrzem.
Co do oblewania moczem, Dantonowi nikt przed przyjazdem do Polski nie powiedział jak smakuje tyskie piwo i pomyślał, że to mocz.
Pamiętam co zrobił Bagiński i chciałbym żeby takich sytuacji nigdy nie było, tylko więcej "hokeja".
oj kolego.. mówisz że to nasi zawodnicy są słabi i jacy to oni nie są brutale. Sytuacja z meczu : Ćwiłka strzela bramke, Strzyzowski jedzie na bramkarza unosi ręca skręca a Rzeszutko popycha go na bramkarza przez co spada GŁOWĄ uderzając w słupek. Graty dla Rzeszuta widze ze Bagiś tam uczy. Nie mów że to nas prowokują chłopcze.. Besch uderza zawdonika Tyskiego a ten tak sie wywraca ze nakrywa się nogami ? dziwne ale to mało ważne :) Ważne jest zwycięstwo, a szczęscie sprzyja lepszym :) STS !
Besch to faularz jakich mało ale ty przecież nie widzisz w jego zagraniach nic zlego. Wasze faule sa zawsze przypadkowe a innych doszukujecie się premedytacji. czepiacie się Bagisia a sami w swojej druzynie macie takich deb... co bija wszystkich na glowe.
Jest jedna prawidłowość w meczach z Sanokiem - przewaga w posiadaniu krążka i strzałach nic nie znaczy. Tak było w półfinale z Jastrzębiem. I tutaj jest sedno sprawy - JOHN MURRAY!!!
prośba do kibiców z Sanoka, wykarzmy się w piątek i sobotę na Arenie a nie tutaj
STS!!!sTs!!!!
Cieszy wygrana Sanoka. Jednak grę trzeba zdecydowanie poprawić. Na tle Tychów słabo ta nasza gra wyglądała. Vozdek dziś jakoś niewidoczny. Dużo błędów z jego strony. Fajnie, że udało się wygrać jedno spotkanie na trudnym tyskim terenie.
GRATULACJE DLA DRUŻYNY (bo niewątpliwie taką mamy)
Pozdrowienia dla kibiców drużyny przeciwnej.
Ja ich pozdrowię siurakiem sikającym na to bydło !
brawo Sanok nie ważne jak ważne zwycięstwo a przede wszystkim troszkę uciszyło to co poniektórych napinaczy ... którzy po pierwszym zwycięstwie Tychów przechodzili samych siebie :D
Pozdrawiam....
Rafał Cwikła.. Do końca sezonu jeszcze daleko... pokaż wszystkim ile jest wart: RAFAŁ ĆWIKŁA. Dzisiaj był twoj dzień, twój mecz. Moje gratulacje.
Gratulacje dla Sanoka, ale tylko za wynik. Z grą było dzisiaj cienko. Szczerze mówiąc Sanok zagrał dzisiaj na tle Tychów słabo. Ale w sporcie już tak jest, że nie zawsze lepszy wygrywa... Jednak jak nie poprawicie gry to raczej o mistrzostwo będzie ciężko. Gra Tychów robiła dzisiaj na mnie wrażenie - tak samo jak ich nieskuteczność...
Tychy grają na pełnym gazie przez dwie tercje,ale w końcówkach nie mieli już sił i powinni w obu meczach przegrać.Wszystko może się zmienić w Sanoku,zobaczysz.Pamiętaj ,to teraz wy musicie nas przełamać na naszym lodowisku i to waszym mogą nerwy puszczać.Jeszcze jedno-obawiam się,że będzie jeszcze bardziej chamsko niż w Tychach.
Murray to kawał sk ur wie la. Prowokator i płaczek, ale dobry też cwaniak.

WKurza mnie nie miłosiernie jak "danio"

Był Bedzie Jest Tyski GKS!!!
Jakbym był z Tychów też by mnie wkurzył :)
Odpisze w przeważnie waszym stylu po wczorajszym meczu oraz dzisiejszym. Uwaga! * jebane *e za*i z sanoka za*i mojej ukochanej drużynie wynik * jebane połamcie im kości * * * parzyszek * meblarzu * z lodowiska prowokujesz dyskutujesz z arbitrem * tyska małpo do *a z tobą był będzie jest tyski gks. dziękuję dobranoc.
A ty co ??? g e j ??? że w pupę chcesz wszystkim wejść?
Rozumiem rozgoryczenie , ale to tylko sport :)jutro pójdziecie na grube,nafedrujecie.....
abstra*ąc od meczu, komentatorzy są w formie ;) Sajmon Mahbud, John Marlej - notoryczne przekręcanie tych nazwisk po pewnym czasie zaczyna nie tyle co irytować, ale śmieszyć.
Też się w to pobawie :)
Kondolusz,
Mala*iński,
Graty dla Ciebie, a sory, GRATY STS !
Uciszyliście troche tych cwaników :)
Zapraszamy na arene ! Fakt.. Małp nie wpuszczają zosatje TVP, o ile macie tam telewizory ;c
Dawajcie jeszcze tyscy. To miód na moje uszy. Oj boli przegrana. TYLKO STS!
a dlaczego się nie wkurzysz na swoich zawodników że mają tak ch****ą skuteczność? Was Tyszanie rozsadza PYCHA, a każde potknięcie i niepowodzenie swojej drużyny wynagradzacie sobie obrażaniem przeciwników.
odp.(Macie w składzie kilku h u j a sz k ó w, Murray, danio, Strzyżowski, Rąpuś, Mahciot - ale tak naprawdę h wam w d ...:))))))
) do Tyszanin- widać że jesteś strasznie sfrustrowany chodź nie wydaje mi się że takie słowo jest Ci znane, natomiast wytłumaczę Ci co to oznacza a mianowicie sfrustrowany to osoba będąca w stanie rozgoryczonym, rozżalonym, zgorzkniałym, rozczarowanym, zawiedzionym jakom obecnie jesteś... chciałbym to zobaczyć jak Danym Zawodnikom których wymieniłeś powiedział byś to w "face to face" chodź tego też nie zrozumiesz bo najwidoczniej jesteś najsłabszym ogniwem Rodzinnej Sagi... pozdro Chamie

Etym. - zob. frustracja.
nie ma litości szykujmy kubki dla gości. Górniczy klop sportowy moczopędni Tychy. A tak na poważnie Tychy były lepsze ale gra się do końca, brawo Rafał - Jasiek rządzisz!!!
ssij pałę *ze, wasza głośność dopingu, brak opraw itp nie pozwoli wam na zdobycie mistrza!!!
tyskifanie faktycznie głośność dopingu i oprawa w sposób bezpośredni przyczynia się do zdobycia złota ;) krzyczeliście sobie dzisiaj i co z tego? tyle strzałów i jedna bramka? tyle strzałów i porażka? No nie wierzę.
bo mistrzostwo nie polega na grze... Tu wygrywają buczące małpy i ludzie którzy przeklinając pokazują jakimi są wieśmenami :) Tylko wznieciliście to co się będzie działo w Sanoku GRATY :)
Tychy mistrza wygrają oprawami. Niesamowite. Nie pisz takich hitów na sprawdzianach bo na kilkanaście lat zakotwiczysz w gimnazjum.
mam pytanie wy nie poważni ludzie z Sanoka kto niby kosztował ten mocz i który to ekspert bo to są jawne głupoty a może dziś wasz p.a,la,,,,, napisze że kałem dostał bądźmy poważni graty za mecz dla nas i was
TYCHY AŻ DO ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żeby przypadkiem nie było do posranej śmierci
* 73 strzaly i jeden gol,ach ta skutecznosc,kolusz kapitan kadry nie gra nic
Ten mecz wygladal jak pilkarski pojedynek . . . Hiszpania- San Marino
nawet jak Hiszpania - Polska, niestety Hiszpania nie ma w skladzie takich bajecznych technikow jak Malaś
dobre porównanie hehe tylko że san marino nigdy nie wygrało a tu w twoim porównaniu tak :) powiem tak Jasiek to co wczoraj wyprawiał mistrzostwo świata szkoda że nasi nie grają ani połowy tego co z jastrzębiem Vozdo sory ale nie dość że nic nie grał w ataku to tracił tak krążki że wychodziły kontry słabiutko Gra GKS bardzo dobra ale jak widać i napisał kolega wyżej nie zawsze hiszpania wygrywa nasi muszą się wziąść do roboty i trochę się przebudzić bo będzie pozamiatane zobaczymy jak będzie niech wygra lepszy albo bardziej skuteczniejszy hehe Pozdo dla wszystkich kibiców
Kto chce kciuka w góra , a kto kciuka w dół?..bo byda klikoł jak leci.Graty za zwycięstwo.
ALE tysiakom gula skocze!!!!haha.TYLKO CIARKO PBS MISTRZ,MISTRZ
Brawo Sanok! Gratulacje z Oświęcimia! Cały Oświęcim jest za wami, mało tego cała hokejowa Polska jest za wami oprócz cracovii, tvp i pzhl. Porażka obory na przekór pzhl i komentatorom cieszy jak nic :)
a was to najbardziej cieszą wpadki Tychów prawda?? no ale cóż od lat dostajecie regularnie w* więc trzeba się podbudować tym , że ktoś inny czasem potrafi najlepszym spłatać figla. najśmieszniejsze jest to , że nie jest to od lat waszą sprawką powiatowi *zy. jak tam z JKH ? planowo pewnie co? pizdo
mam pytanko..,gracie dalej o brąz czy już płaczecie z czwartego miejsca ??
MODERATORZY CZY WY TO CZYTACIE ???
ZRÓBCIE PORZĄDEK Z KOMENTARZAMI BO AŻ WSTYD !!!
Chciałbym zaznaczyć tyskaczu że bliżej Lwowowi do Polski niż Sanokowi do Ukrainy, ale wnioskując po merytoryce twoich wypowiedzi stwierdzam że masz około piętnaście lat, a historia i geografia są dla ciebie abstrakcją. Ja rozumiem że wszędzie bywają idioci, ale ty jesteś w ścisłej czołówce, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że przewodzisz grupie * i imbecyli na hopkej.net. Staram się nie dawać sprowokować i nie reagować na głupie wpisy ale twoje wyczerpały moją cierpliwość. Nie wiem czym tłumaczyć twój kompleks do Ukrainy, być może chciałeś skorzystać z usług jednej z pań pochodzenia ukraińskiego pracującej przy szosie, ale ta widząc ciebie uciekła w las gubiąc buty po drodze. Jeżeli tak, to może kiedyś będziesz na tyle sprytny żeby uprowadzić kozę jakiemuś "pastuchowi" zwiążesz ją tak żeby i ona nie uciekła i stracisz w końcu cnotę, wtedy może przestaniesz się podniecać przed klawiaturą lecząc kompleksy. Abstra*ąc od ciebie zastanawiam się dla kogo ma się ten hokej w Polsce poprawiać?! dla * którzy się napinają i wyzywają. Jaka normalna firma wyłoży grubą kasę na propagowanie hokeja, gdy podczas transmisji w TVP słychać "jazda z kur**" "nie ma litości" itp. Nie piję tutaj tylko do Tychów, to musi się zmienić w całej Polsce, bo inaczej marne szanse widzę na poprawę sytuacji w naszym hokeju. Osobiście wolałbym żeby moja drużyna wygrała majstra raz na 5 lat, ale żeby liga była mocna, wyrównana, a rozgrywki były prowadzone w kulturalnej atmosferze. Gdybym był właścicielem dużej firmy i mógłbym wyłożyć pieniądze na jakąś dyscyplinę to raczej bym nie wyłożył jej na taką, w której króluje chamstwo, wzajemna nienawiść i totalny brak kultury! Co prawda nie zawsze tak jest np. rywalizacja Sanoka z Jastrzębiem przebiegała w zdrowej atmosferze, ale to jeden z nielicznych przykładów :( Reasumując jak chcemy, żeby nasz hokej który tak ko* stał się lepszy, sami najpierw musimy stać się lepsi. Pozdro dla prawdziwych kibiców z całej Polski!
hahaha;) konik już siny ?? ;))) doooobre ;) jebaniutki mnie rozbawił ;) nie wiedziałem , że na matke koza wołasz! ale co kto lubi ;))
Tyskacz nie dość że w rzeczywistości to i na forum robisz z siebie głupka. Poziom twoich wpisów jest żaden a obrażaniem innych starasz się podbudować swoje nikłe ego.
Aleś się chłopku surowy znerwowoł aż hopkej.net ci wlazło w opisik. Z twojego opisu wynika że twą domeną to szachy. Chopiej hokej to gra dla ludzi z jajami a nie ciot. Zapisz se to na scianie jak mosz tako.
witam obejktywna ocena przynajmniej moja jest taka ze : Tychy mogły ten mecz zakończyc w pierwszej tercji , ale porazajaca nieskutecznosc bramkarz mial wielkie szczescie! chyba przyznacie mi racje ze sanok nie gra niccc sa slabi na maksa takiego slabego sanoka w tym sezonie nie widzialem fakt wygrali ale mieli WIELKIE SZCZESCIE a tyszanow nie zaluje bo mecz przegrali na wlasne zyczenie bo jak sie strzela jedna bramke na 70 strzalow to taka potem jest kara sanok bodajrze strzelil 20 razy . Gramy dalej P.s sanok wywalcie tego dantona bo gosc nic nie gra podejrzewam ze wasz zarzad po sezonie go wywali bo trzeba goscia ktory gra a nie skacze jak *yk haha pozdrawiam i dalszych emocji.
Sanok zagrał słabo ale na Tychy to wystarczy. Aż strach pomyśleć, co będzie jak Sanok wreszcie zagra dobrze.
no dokladnie ciekawe co bedzie u nich tam pewnie beda grozniejsi ale widac ze obie druzyny sa bardzo nerwowe , no ale taki jest sport
nie zapominajmy że to skład o około 2 mln tańszy od Tyskiego, chyba tam w Tychach musicie jakoś ich jeszcze podbudować finansowo bo to jeszcze za mało gwiazdeczki chętnie przytulą jakąś premie lub bonus
każdy twój komentarz utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, że jesteś totalny *em i powoli na twoją głupotę zaczyna skali brakować. Mogłeś jakąś lepszą ripostę wymyślić, ale pewnie i tak to coś, co zastępuje ci mózg nagrzało się wystarczająco mocno
ja sie tylko dziwię dlaczego ten * nie dostał jeszcze bana na konto... .
czy Sanok wygrał szczęśliwie czy nie, to nie ma żadnego znaczenia. Zadanie wypełnił. Teraz Tychy czeka ciężka przeprawa w Sanoku. Jak nie poprawią skuteczności to marnie to widzę. Liczą się bramki a nie strzały na bramkę. Gry w przewadze obydwu drużyn to koszmar. I to ma być podstawa reprezentacji...
Jasie pokazał kto jest numerem 1 w lidze przeciwko mocnym Tychom mega skuteczność na ponad 50 strzałów, nie dziwota że wszędzie gdzie grał został wybierany najlepszym bramkarzem tu tez mu się należy. Gdybyśmy dalej mieli ozdobnego w składzie to w finale nie mielibyśmy czego szukać z Tychami. Kolego TyskiFan71 wczoraj ta oprawa wam nie pomogła!!! kurcze to chyba nie to wygrywa mecze co?
Widzę, że ten Tyskacz jest bardzo moCZny w gębie.
Mecz powinien zakonczyc się wygrana Tychow ponieważ byliśmy druzyna zdecydowanie lepsza szkoda niewykorzystanych sytuacji ale również nie rozumiem decyzji trenera odnośnie osob jadących karne Lopuski Kolusz? bardzo dziwne rozwiązanie a szkoda bo moglo być już 2:0 dla nas
GREAT JOHN MURRAY !!!!!!!!! oraz "JASIEK MURARZ show" nie wyobrażam sobie innych tytułów w prasie i Internecie. No cóż KH zagrało słaby mecz, ale nikt nie powiedział że wygra ten który odda więcej strzałów na bramkę czy tez będzie lepszy optycznie. Niestety dla gospodarzy dzisiaj szczęście było w Sanokiem. Po obu potyczkach mam jedno marzenie aby w Sanoku nasi zagrali tak jak ostatnie spotkanie z Jastrzębiami. Od początku atak i duża ilość strzałów na bramkę. Kontry specjalnie nam nie wychodzą co widać w kolejnym meczu wiec karty trzeba wystawić na stół i pokazać ze MP będzie miał drużyna z "jajem" a nie chowającą się za podwójną barykadą.
Na wczorajszy mecz zozyły się 3 rzeczy: Johny, Cwikła i KUPĘ SZCZĘŚCIA. Ale cóż mamy 1:1 i teraz przenosimy się na rodzimy teren.
WSZYSCY W PIĄTEK I SOBOTĘ na ARENĘ - cóż dodać !!!!
Tyskie przyjmijcie to po męsku na klatę i przestańcie już płakać. Owszem to wy powinniście wygrać ten mecz, ale taki jest sport. Najwyraźniej taktyka naszego trenera się sprawdziła. Pamiętajcie w Sanoku wasi już nie będą tak atakować. Obie drużyny będę czekać na błędy przeciwnika. A mecz będzie jeszcze ostrzejszy, ponieważ niektórych waszych zawodników jest bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi. My kibice STS-u już się o to postaramy;)
Ps. tyle wpisów i ani jednego z gratulacjami dla sanoczan. Żenada, frustracja i prostactwo w jednym.
-no i jak tam Panowie Kibice główki ostygły ??? bo tyle moczu i kału co zużyliście przez te dwa dni to nawet rolnicy w Polsce w ciągu roku nie zagospodarują ...
O tyskich moczarzach piszą już nawet w brukowcach. Sława poszła w świat.
Po ostatnich oświadczeniach Zarządu śląskiego klubu - pojawiła się skądinąd słuszna propozycja aby Stadion Zimowy ochrzcić mianem "URINE ARENA". Lokalna prasa podaje, że wniosek zostanie poddany głosowaniu na najbliższym spotkaniu Rady Miejskiej miasta Tychy.
/przedruk/
Pożegnajmy Pana TYSKACZA - odpocznie od komentowania na tym portalu na wieki :)
No to szczała Tyskacz!
To był słaby mecz niestety. Tychy nieporadne, Sanok straszliwe błędy... To mecze o majstra.. a nie wygląda zupełnie.
chciałem coś napisać o meczu ale po komentarzach (i "artykułach") widzę, że ten portal jest w 90% miejscem de.bili i bęcwa.łów.
Napiszę tylko tyle, brawo STS za super bramkarza. To jeszcze nie koniec, widzimy się w Tychach i liczę na 7 super emocjonujących szpieli o złoto. czuuus.
GKS grał db-bdb, Sanok srednio ale to on wywiózł zwycięstwo, bramka trochę szczęśliwa ale wpadła. Porażająca wręcz nieskuteczność naszych graczy. Macie znakomitego bramkarza co jak co. Było by fajnie jeszcze gdyby wasza drużyna nie prowokowała przy kazdej niemal akcji, nasi oczywiście też maja swoje grzeszki, lecz w mniejszym stopniu. Najwiekszy prowokator to Dalton, jego cieszą te okrzyki z naszych trybun, oczywiście nie pochwalam żadnego rzucania czy obrazliwych śpiewów z naszej strony, lecz trochę sobie zasłużył na to. GKS słabiej gra 3 tercje, jeśli nie wypracuje wcześniej przewagi źle to się konczy. Teraz ciężkie mecze w Sanoku lecz wszystko w tej rywalizacji jeszcze możliwe, może teraz to STSowi jako gospodarzowi zwiąża się nogi? Pozdrowienia dla normalnych.
oświęcimioki wy tam pilnujcie co by wos jastrzębie nie osrały a nie tu się wymundrzeać - i pamiyntojcie lwowioki ze po piontku i sobocie bydzie szpil u nos a wiync kulturalnie tam bo nom dużo nie trza co by chipnonć w sanocko szatnia
Hej
SOBOTA 30.03 WSZYSCY DO STRÓŻY !!! KOLEJARZ - GKS TYCHY !!!
PANIE SZEJBA decydujący karny a pan fanzoli o czwrtym najeżdzie !! heheheh
do stary53, jednym słowem olejcie to.
Chciało by się podyskutować o meczu, sędziach, interwencjach Murraya itp.. ale się nie da. Co nie napiszesz to odrazu podcinka np: od wujek Marian itp... Bez sensu Zachowam godność i nie zamierzam się tu udzielać bo to jest poziom Hałasika
A kto by jechoł na ta wiocha sanocka? Cwikła w Tychach nauczył się hokeja i w ramach wdzięczności załatwił prawdziwym fanom hokeja z Tychów pare bilecików. A i ktoś tam pisoł sanocka arena, ku.wa ale mnie rozbawił. He he.
A ten danton to cos od dauna czy o co chodzi.? A nie to sanocki groc. Prawdzíwy(ek) górol,jeno ciupaske mu zajomali sanocoki bo kwasnica tsa w gorku zamiąchać.
Naprawdę miło jest widzieć jak wychowanek "nasz" strzela decydujący rzut karny. Wielki mecz Murraya . Nie chcę się podpinać pod komentarze bo to zwykłe bicie piany. Gramy dalej i walczymy o majstra ! To da się zrobić , to się dodaje !!! :) 3mam kciuki z Krakowa !!! Sanok:-)
A to pierwszy raz Wasz wychowanek strzelił decydującego karnego?
Czytanie ze zrozumieniem jest zdecydowanie ponad twoje możliwości. Ale ważne że możesz się z tego wytłumaczyć przed samym sobą:

Konrad(2014-03-26 00:12:05)
kto strzelił Ćwikła czy Burak?

Fakt jak zwykle pisze same pierdoły !!!!najgorsza gazeta jaką znam same ściemy piszą,bo z czegoś muszą zarabiać.
jednak chyba czytasz ten "Fakt",bo kultura Twojej wypowiedzi jest na poziomie tego "czasopisma"(Twój post z godz !8:34:43).
Tychy po prostu chcą świętować zdobycie Mistrzostwa Polski przed własną publicznością. Po drugie nie chcieli robić przykrości sanockim kibicom po jeżeli ich drużyna przegrałaby dwucyfrówką wczoraj to by nie przyszli tak licznie na Wieś Arenę w Sanoku. I tyle w temacie. Tyski Tyski GKS!!!
Jak Vitek tak będzie dalej nurkował to do zakończenia finałów nie tylko całą klawiaturę z przodu sobie wypierniczy ale jeszcze jakiejs kontuzji się nabawi.