Jesteś tutaj: Start
Informacja z dnia: 2014-01-05 13:10:44
Autor: Redakcja

Relacje tekstowe i "Na Żywo" z PHL

Przed nami kolejna dawka hokejowych emocji, dlatego zapraszamy wszystkich naszych czytelników na tekstowe relacje z meczów 35. kolejki PHL.

R E K L A M A

Poprzednie mecze: 2:0 (Woźnica, Vitek), 4:1 (Mojżisz (dwie), Steber, Łopuski - Kral), 3:2 d. (Pasiut (dwie) - Kotlorz, Malasiński, Sokół).

Transmisja: gkstychy.info

MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia godz. 18.00

Poprzednie mecze: 3:6 (Wielkiewicz, Wronka, Zarotyński - Słaboń (dwie), A. Kowalówka, Chmielewski, Żvatora, Noworyta), 2:4 (Wielkiewicz, P. Michalski - Piotrowski (dwie), Słaboń, Fojtik), 5:10 (Zarotyński (dwie), Łabuz, Olchawski, M. Michalski - Kostourek (trzy), D. Laszkiewicz, Chmielewski (po dwie), Rzehak, Kalus, S. Kowalówka).

Transmisja: TVPodhale

Poprzednie mecze: 0:2 (Danko, Drzewiecki), 1:5 (Flaszar - Przygodzki, Mikesz, Frączek, Krokosz, Bepierszcz), 5:6 (Meidl, Dołęga (po dwie), Akins - Mikesz, Szymański, Słodczyk, Bigos, Krokosz, Drzewiecki).

Transmisja: SferaTV

Poprzednie mecze: 1:2 (L. Laszkiewicz - Milan, Vozdecky) 7:1 (Muhonen, Jemielin, L. Laszkiewicz, Milovanović, Dutka, Gruszka, Besch - Ćwikła), 2:9 (M. Kruczek, Majoch - Vozdecky (trzy), Szinagl (dwie), Strzyżowski, Richter, Mahbod, Aquino).

Transmisja: MałopolskaTV

KURSY (kliknij):

Jak założyć konto? WEJDŹ TUTAJ >>>

Dodaj do: wykop twitter sledzik grono
szkoda że nie ma transmisji z Tychów, a małopolska ciekawy szlagier pokaże.
za malo klikacie w reklamy :D
Sanok wyklika paliwo w dwie strony i jeszcze na McDrive'a wystarczy :)
Czy Tychy i Jastrzębie leżą w małopolsce ?:)bo z tego co wiem to małopolskatv jest z malopolski i priorytetem dla nich chyba jest robienie transmisji klubów z malopolski:) ! wyjatkiem sa transmisje np z Tych czy Katowic ale to w tedy tylko kiedy kluby z malopolski grają na wyjezdzie i pauzuja ...przeciesz np Jastrzebieonline mogło dogadać sie z Tychami i zrobic transmisje z De Gola ...
@ Nexter

Już dwa tegoroczne starcia GKS-u z JKH z Tychów były transmitowane przez małopolską. Sanok na pewno nie klika na tyle, żeby małopolska wybrała ich mecz z outsajderem. Gdyby to była Cracovia, Unia (w Oświęcimiu też dużo klikają), to jasne. Po prostu z Tychów jest transmisja dzisiaj robiona przez tyszan właśnie.
Pewnie gdyby Tychy dogadały się ze Sferą TV to miałyby tak przyzwoite relacje jak Polonia Bytom.
Kiedyś GKS Tychy TV robiło transmisje ,szkoda ze już nie robią widocznie zapominaja o swoich kibicach poza granicami ,a malopolska tv wybrała transmisje w której gra drużyna z małopolski, bo w koncu to tv z małopolski :)
a obejrzałabym bym sobie mecz Tychów

Proszę bardzo ;)
To super ,więc teraz kazde spotkanie ma transmisja video :)
Na stronie GKS-u Tychy jest transmisja :)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

SHOUTNEWS

2016-08-23 20:47 Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ przegrali 0:2 z ekstraligowym słowackim MsHK Żylina (0:1, 0:1, 0:0).

2016-08-23 20:07 W meczu towarzyskim Polonia Bytom przegrała z JKH GKS Jastrzębie 1:2 (1:0, 0:2, 0:0).

2016-08-20 14:29 To już oficjalna informacja. ŠHK 37 Pieszczany nie przystąpią do rozgrywek słowackiej Tipsport Extraligi. Ich miejsce zajmie MHK 32 Liptowski Mikulasz.

2016-08-20 14:21 Na zakończenie memoriału Pavla Zábojníka GKS Tychy przegrał z DVTK Jegesmedvék Miszkolc 1:3. Jedynego gola dla wicemistrzów Polski zdobył Jakub Witecki.

2016-08-19 21:08 W jednym z rozgrywanych dzisiaj sparingów JKH GKS Jastrzębie pokonał HC Vitkovice U23 3:1.

2016-08-19 20:53 Mający na swoim koncie 645 spotkań w lidze NHL Andrej Meszároš został nowym kapitanem, występującego w KHL Slovana Bratysława.

2016-08-16 21:58 W jednym z zaplanowanych na dziś meczów sparingowych Naprzód Janów przegrał 2:7 z Polonią Bytom. Kolejny mecz przygotowawczy niebiesko-czerwoni rozegrają jutro w Bytomiu. Przeciwnikiem Polonii będzie GKS Katowice. Początek spotkania o godz. 16:00.

2016-08-16 15:22 W Niemczech powstanie nowy kanał hokejowy Telekom Eishockey, który rozpocznie swoją działalność już 1 września. Będzie pokazywał mecze Deutsche Eishockey Liga (DEL).

2016-08-13 20:39 Hokeiści GKS Tychy przegrali z AZ Hawierzów 3:5 (1:1, 2:2, 0:2). Bramki dla tyszan zdobyli Bepierszcz, Kuboš, Gazda.

2016-08-13 15:52 Po dwóch tercjach GKS Tychy remisuje w AZ Hawierzów 3:3. Stawką tego meczu jest zwycięstwo w turnieju o Puchar Dyrektora HM Globus.

2016-08-13 15:15 Reprezentacja Polski do lat 18 w swoim ostatnim meczu turnieju Ostrava Hockey Cup przegrała po rzutach karnych z HK Riga 2:3 (2:0, 0:1, 0:1). Bramki dla Polski: Tyczyński, Gruszczyk.

2016-08-13 13:07 Unia Oświęcim pokonała VHK Robe Vsetin 3:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Jan Daneček, Radim Haas i Dariusz Wanat.

2016-08-13 12:15 Po dwóch tercjach Unia Oświęcim prowadzi z VHK Robe Vsetin 2:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Jan Daneček i Radim Haas.

2016-08-12 23:36 Reprezentacja Polski do lat 18 przegrała z HC Kometa Brno 1:6 w ramach turnieju Ostrava Hockey Cup. Honorowego gola dla Polaków zdobył Mazurkiewicz.

2016-08-12 20:18 Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ pokonali KH GKS Katowice 4:2 (2:1, 1:0, 1:1).

2016-08-12 19:54 Po czterdziestu minutach GKS Tychy prowadzi z VHK Robe Vsetin 4:1. Bramki dla ekipy wicemistrza Polski zdobyli: Kristek (3. minuta), Bryk (23.), Kůrka (31.) Gazda.

2016-08-12 19:50 W Sosnowcu miejscowe Zagłębie przegrało z Naprzodem Janów 2:5.

2016-08-12 19:33 TatrySki Podhale Nowy Targ prowadzi po drugiej tercji z KH GKS Katowice 3:1.

W Sosnowcu miejscowe Zagłębie przegrywa z Naprzodem Janów 1:4 po 2 tercji.

2016-08-12 19:06 Trwa drugi dzień turnieju o puchar dyrektora HM Globus. Po pierwszej tercji GKS Tychy remisuje z VHK Robe Vsetin 1:1. Bramkę dla ekipy wicemistrza Polski zdobył Jaroslav Kristek.

2016-08-12 18:39 Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali HC Vitkovice Steel U23 4:3 (2:1, 2:0, 0:2). Bramki dla polskiej drużyny: Látal, R. Nalewajka, Kacki, K. Bryk.