Wyświetleń: 18945

Puchar Burmistrza zostaje w Sanoku (VIDEO)

2011-08-13 18:45:10

Zespół gospodarzy Ciarko PBS Bank Sanok zdobył Puchar Burmistrza Miasta Sanoka. W ostatnim decydującym spotkaniu triumfatorzy poprzedniej edycji pokonali ComArch Cracovię Kraków 4-1. Drugie miejsce zajęła HC 05 Banská Bystrica która pokonała HC 46 Bardejov 4-2.

HC 05 Banská Bystrica - HC 46 Bardejov 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)

0:1 Schnaider - Mihalic 3:35
1:1 Hrcina - Heizer - Lison 5:14
2:1 Kokavec - Cebak 9:57
3:1 Kokavec - Kapus - Heizer 27:41
4:1 Palov - Kutny 36:55
4:2 Piatak 52:21

Banska: Khoroshun (30:12 Kostur) - Vizvary, Kubka; Cebak, Kolba, Marcinek - Lison, Kapus; Heizer, Cesik, Kokavec - Palov, Hrcina; Kristoffersson, Brnak, Themar - Rumpel, Kutny; Bambuch, Cunik, Devecka.

Bardejov: Marton - Gajdos, Slimak; Takac, Mojdis, Sobol - Mihalic, Striz; Nahlik, Belusar, Polacek - Dancsak, Mach; Molnar, Schnaider, Simo - Forgac, Mitro; Piatak, Knap.

Kary: 18 - 12 min.
Strzały: 32 - 31
Sędziowali: Adam Witek - Tomasz Dutkiewicz, Tomasz Kociuba.
Widzów: 200

Ciarko PBS Bank Sanok - ComArch Cracovia Kraków 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

1:0
Krzysztof Zapała - Paweł Dronia - Pavel Mojzis 7:43 (w podwójnej przewadze)
1:1 Leszek Laszkiewicz - Daniel Laszkiewicz 12:55
2:1
Josef Vitek - Martin Vozdecky - Krzysztof Zapała 27:41 (w przewadze)
3:1 Marcin Kolusz - Tomasz Malasiński - Zoltan Kubat 45:16
4:1 Pavel Mojzis - Krzysztof Zapała 59:57

Ciarko PBS: Odrobny - Mojzis, Dronia; Vozdecky, Zapała, Vitek - Kubat, Kotaska; Kolusz, Dziubiński, Malasiński - Rąpała, Gurican; Gruszka, Milan, Mermer - Maciejewski, Skrzypkowski; Wilusz, Strzyżowski, Radwański.

Cracovia: Raszka - Wajda, Kozak; D. Laszkiewicz, Sarnik, L. Laszkiewicz - Wilczek, Brodawski; Witowski, Dvořak, Martynowski - Dulęba, Prokop; Piotrowski, Biela, Bartak - Kulik, Sznotala; Kosidło, Rutkowski, Seidler.

Kary: 8 - 12 min.
Strzały: 24 - 22
Sędziowali: Grzegorz Niemczyk - Daniel Darosz, Mirosław Cybuch.
Widzów: 2 000

Komentarze (z relacji na żywo):
- Trwa I tercja
- 3 min. - Vitek sam na sam, strzelił nad bramką.
- 4 min. - Zapała prosto w Raszkę, Vozdecky obok słupka po podaniu Vitka.
- 6 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, dla zawodnika Cracovii.
- 7 min. - Sanoczanie zagrają przez 1:15 w podwójnej przewadze.
- 8 min. - Dłuższa przerwa, gdyż trwało umocowywanie bramki.
- 8 min. - GOL! 1-0! Dronia podał do Zapały ten stojący z boku bramki ulokował gumę obok słupka bramki Raszki.
- 9 min. - Guriczan z niebieskiej, obok bramki.
- 10 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, ten mrozi na raty.
- 13 min. - GOL! 1-1! Leszek Laszkiewcz dostał krążek przed bramkę, minął Odrobnego i wpakował gumę do siatki.
- 16 min. - Brodawski z niebieskiej, zbyt lekko by zaskoczyć Odrobnego.
- 20 min. - Koniec I tercji. W ostatnich minutach dużo niedokładności z obu stron, bez zagrożenia pod bramkami.

- 23 min. - Odrobny broni strzały Siedlera i Kulika.
- 24 min. - Kulik z niebieskiej, broni Odrobny. Mała przepychanka D. Laszkiewicza z Mojzisem, ale szybko sędziowie rozłączyli.
- 26 min. - Gruszka obok bramki.
- 27 min. - GOL! 2-1! Z wysokości bulika z nadgarstka strzelił Vozdecky, lot krążka przed bramką zmienił Vitek, nie dając szans Raszce.
- 28 min. - Dulęba z niebieskiej, obok bramki.
- 29 min. - Raszka za bramką walczył o krążek, wyłuskał go Kolusz podał przed bramkę, ale stojący tyłem do pustej bramki Malasiński uderzył gumę obok słupka.
- 31 min. - Dronia za nóg obrońców przeciwnika, instynktownie parkanem broni Raszka.
- 33 min. - Milan z okolicy bulika z nadgarstka, mrozi gumę Raszka.
- 35 min. - Biela uderzył, ale na posterunku Odrobny.
- 37 min. - Przepychanka pod bramką Odrobnego, szybko zareagowali sędziowie.
- 39 min. - Wilusz wjechał w tercje przeciwnika, oddał strzał, ale pewnie Raszka.
- 40 min. - Kara dla Droni. Cracovia w przewadze.
- 40 min. - Groźnie L. Laszkiewicz, broni z trudem Odrobny.

- Trwa III tercja
- 45 min. - GOL! 3-1! Po zamieszaniu podbramkowym, najsprytniejszym okazał się Marcin Kolusz, który umieścił krążek obok Raszki.
- 48 min. - Gruszka do Strzyżowskiego, ten z pierwszego krążka - nad bramką.
- 50 min. - Zapała z niebieskiej, krążek odbił się od parkanu Raszki, poleciał w górę, a następnie spadł przed bramkę, ale nikt się w porę nie zorientował.
- 51 min. - Prokop z niebieskiej, broni Odrobny.
- 53 min. - Radwański z Mermerem jechali 2 na 1, ten drugi uderzył zbyt lekko.
- 54 min. - Strzał Wajdy, broni Odrobny.  W odpowiedzi Rąpała, łapaczką wygarnia Raszka.
- 57 min. - Efektownie Odrobny łapie rakiem strzał Witowskiego.
- 58 min. - Vozdecky sam na sam, prosto w Raszkę.
- 59 min. - Kolusz trafia w słupek.
- 60 min. - Groźnie Laszkiewicz, pewnie Odrobny.
- 60 min. - GOL! 4-1! Na trzy sekundy przed końcem meczu strzałem z niebieskiej wynik meczu ustalił Mojzis.