Jesteś tutaj: Start
Informacja z dnia: 2010-08-24 17:09:04
Dodał: skh

Mecze towarzyskie "NA ŻYWO"

Zapraszamy na relacje na żywo z dzisiejszych dwóch spotkań towarzyskich. O godzinie 18:00 zmierza się: Aksam Unia Oświęcim z HK95 Panthers Považská Bystrica oraz JKH GKS Jastrzębie z Akuną Naprzód Janów.

R E K L A M A

Aksam Unia Oświęcim - HK95 Panthers Považská Bystrica 3:4 po karnych (1:2, 1:1, 1:0) karne 1:2 18:00 KONIEC MECZU

0:1 Liptak - Budaj (3:09)
1:1 Tabacek (4:22)
1:2 Budaj - Liptak (11:15)
1:3 Filo - Smerciak, Tamis (29:41, w przewadze)
2:3 Połącarz - Jakubik, Wojtarowicz (38:34 w przewadze)
3:3 Krajci - Riha (56:38)

Bramki w karnych: S. Kowalówka - Milos Stranovsky, Bujdak

Aksam Unia: Zborowski - Gallo, Kowalówka; Riha (2), Bibrzycki (2), Krajci - Piekarski (2), Połącarz; Wojtarowicz, Jakubik (2), Tabacek - Cinalski, Gabryś; Radwan, S. Kowalówka, Modrzejewski - Kasperczyk, Wilczek; Adamus, Stachura, Sękowski oraz Piotrowicz.
Trener: Ladislav Spisiak

HK Povazska Bystrica: Roznik (od 29:42 Bratina) - Janisek, Smerciak (4); Zlocha, Liwet, Koleda - Filo (6+20), Lukic; Michal Stranovsky, Tamasi, Bujdak - Milos Stranovsky, Gril (4); Tamasi, Bubela, Demacek - Bednar, Jarabek; Budaj, Liptak, Teska (2+10)
Trener: Lubos Meszaros

Sędziowali: Kobielusz, Kupiec (główni)  - Pomorzewski, Buck (liniowi)i
Kary: 8-46 (w tym kara meczu dla Filo i 10 min. za niesp. zach dla Teski)
Widzów: 400

JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) 18:00 KONIEC MECZU

1:0 Arkadiusz Kąkol 22:54
2:0 Richard Bordowski 23:44
3:0 Peter Lipina - Richard Kral 26:10
4:0 Peter Lipina 51:42

PROSZĘ RĘCZNIE ODŚWIEŻAĆ STRONĘ (F5) !!!

Dodaj do: wykop twitter sledzik grono
pierwsza bramke strzelil Tabacek a nie Jakubik a w karnych bylo 1:2
jesteś pewny? mi też się wydaje że Jakubik, ale mogę się mylić:)
czy Filo w skladzie Slowakow to Jaroslav?
Tak, dokładnie. Były zawodnik Katowic i Sosnowca.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

SHOUTNEWS

2015-09-05 17:58 Mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy UKH Unią Oświęcim a Comarch Cracovią nie doszedł do skutku. Goście nie przywieźli ze sobą aktualnych książeczek zdrowia.

2015-09-04 15:01 Były hokeista Comarch Cracovii, Patrik Valčák podpisał kontrakt z Manchester Storm (EIHL). Czeski środkowy w poprzednim sezonie po ucieczce z Krakowa grał w Allen Americans (ECHL) z którym zdobył Kelly Cup.

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.