MP Oldbojów: Nowy Targ i Sanok w finale
W piątek poznaliśmy ekipy, które zagrają o medale w rozgrywanych w Toruniu XXIII Mistrzostwach Polski Oldbojów. W dwóch grupach rywalizowało po pięć drużyn. W finale zmierzą się hokeiści Podhala Nowy Targ i KH Sanok.
GRUPA A:
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 7:0 (5:0, 2:0)
Bramki:Łukasz Gil (dwie),Bartłomiej Piotrowski, Adam Zych, Tomasz Koszarek, Mateusz Malinowski, Tomasz Jękner.
Polonia Bytom - GKS Katowice 2:8 (1:2, 1:6)
Bramki: Przemysław Łysy, Marek Różyło -Wojciech Maciejczyk (cztery),Adrian Krzysztofik, Tomasz Ossak, Zbigniew Wróbel, Witold Wójcik.
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 8:7 k. (3:2, 4:5 - 1:0)
Bramki: Paweł Zych, Adam Zych (po dwie), Bartłomiej Piotrowski, Paweł Gil, Tomasz Koszarek, Tomasz Jękner -Mariusz Przewoźny (dwie),Adam Wróbel , Wiesław Obłoński, Robert Błażowski.
Polonia Bytom - GKS Tychy 3:6 (2:2, 1:4)
Bramki: Robert Mandla (dwie),Marek Żurek -Tomasz Więckowski,Piotr Bierzyński(podwie),Beniamin Żbik Tomasz Sornek.
Stoczniowiec Gdańsk - GKS Katowice 4:0 (4:0, 0:0)
Bramki: Leszek Kosiński, Zenon Obłoński, Wiesław Obłoński, Jacek Juchniewicz.
GRUPA B:
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 5:7 (1:3, 4:4)
Bramki:Mirosław Janasik (dwie),Wojciech Sosiński, Jarosław Kuc, Artur Ślusarczyk -Daniel Laszkiewicz, Krzysztof Śliwa (po dwie),Grzegorz Kociołek, Mirosław Fielek, Sławomir Cupiał.
Unia Oświęcim - KH Sanok 2:8 (0:5, 2:3)
Bramki: Radosław Bury, Paweł Kobielusz -Dominik Salamon (trzy),Robert Brejta (dwie),Wojciech Milan, Ryszard Pawlik, Artur Czyszczoń.
Pomorzanin Toruń - Zagłębie Sosnowiec 6:2 (2:2, 4:0)
Bramki:Andrzej Masewicz (dwie),Sławomir Szachniewicz, Sławomir Kiedewicz, Wojciech Moszczyński, Robert Fraszko - Mirosław Bartnik, Mirosław Janasik.
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków 4:7 (0:3, 4:4)
Bramki: Paweł Kobielusz (dwie), Radosław Bury, Piotr Trethan - Krzysztof Śliwa (trzy), Robert Kozendra, Krzysztof Pomykała, Grzegorz Kociołek, Krzysztof Mazur.
Pomorzanin Toruń - KH Sanok 2:3 (2:1, 0:2)
Bramki: Andrzej Wiwatowski, Wojciech Moszczyński -Wojciech Milan(dwie),Dominik Salamon.
Terminarz meczów sobotnich:
o 9. miejsce Polonia Bytom - Unia Oświęcim 10:15
o 7. miejsce Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 10:00
o 5. miejsce Cracovia Kraków - GKS Tychy 11:15
o 3. miejsce Pomorzanin Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 12:00
Finał KH Sanok - Podhale Nowy Targ 13:45
Komentarze