Hokej.net Logo

Wyświetleń: 23991

Znamy finalistów XVIII Mistrzostw Polski OldBoys

2010-03-26 20:15:40

Poznaliśmy finalistów XVIII Mistrzostw Polski OldBoys rozgrywanych na lodowiskach w Janowie i Tychach. W finale zmierzą się drużyn z Tychów i Sosnowca a o trzecie miejsce z Sanoka i Krakowa.


JANÓW:

KTH Sanok - Podhale Nowy Targ 1:0 (0:0, 1:0)

Bramki:
1:0 Norbert Cieraciew - Dominik Salamon 19:33

KTH Sanok: Krzysztof Bieda - Mieczysław Żądło, Sławomir Gulbinowicz, Ryszard Pawlik, Artur Czyszczoń, Andrzej Kocprzycki - Zygmunt Gurba, Dominik Salamon, Norbert Cieraciew, Artur Sawicki, Jacek Jakubaszek, Robert Kuczma, Zygmunt Wójcik, Krzysztof Zawiłowicz.

Podhale: Marek Batkiewicz - Lesław Różański, Paweł Zych, Paweł Gil, Ryszard Bielak, Andrzej Szlachtowski - Dariusz Sikora, Jacek Szopiński, Sławomir Furca, Jan Mizera, Bogdan Dziubiński.

Kary: 4 - 22 min.



Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:2 k. (1:2, 1:0, k. 1:0)

Bramki:
0:1 Jacek Kurowski - Arkadiusz Sikora 7:10
1:1 Krzysztof Naróg - Maciej Lange 14:38
1:2 Zbigniew Raszewski - Piotr Matlakiewicz 18:57
2:2 Adam Wróbel - Marian Przewoźny 20:51 (-1)
3:2 Adam Wróbel 40:00 (decydujący rzut karny)

Stoczniowiec: Przemysław Zaręba - Marek Teodorczak, Maciej Pachucki, Robert Gacoń, Leszek Janowicz, Marian Przewoźny, Jarosław Waszak, Maciej Górka, Maciej Lange, Adam Wróbel, Eugeniusz Kanabus, Antoni Wróbel, Krzysztof Naróg, Dariusz Brucki, Wiesław Obłoński, Wojciech Stachowiak, Henryk Gawin.

Zagłębie: Bogdan Cybulski - Andrzej Sujka, Mirek Janasik, Michał Krawczyk, Wojciech Sosiński, Andrzej Nowak, Artur Nowicki, Jacek Kurowski, Zbigniew Raszewski, Piotr Madeksza, Mirosław Bartnik, Piotr Matlakiewicz, Robert Grosicki, Robert Kania, Arkadiusz Sikora, Krzysztof Hołota, Dariusz Kisiel, Robert Świątek.

Kary: 6 - 4 min.



Naprzód Janów - KTH Sanok 3:5 (0:2, 3:3)

Bramki:
0:1 Norbert Cieraciew - Dominik Salamon 13:22
0:2 Zygmunt Wójcik - Ryszard Pawlik 18:21 (+1)
0:3 Dominik Salamon - Norbert Cieraciew 21:06
0:4 Jacek Jakubaszek 24:49
0:5 Dominik Salamon 28:07 (-1)
1:5 Janusz Adamiec - Dariusz Czakański 32:14 (-1)
2:5 Mariusz Kurowski - Dariusz Czakański - Janusz Adamiec 36:33
3:5 Krzysztof Twardowski - Robert Mrozik 38:28

Naprzód: Roman Bogacki (od 28:07 Roman Wojciechowski) - Dariusz Czakański, Janusz Adamiec, Krzysztof Bujar, Dariusz Grabara, Rafał Piekarski, Janusz Mantiuk, Rafał Kobiela, Bogusław Dittrich, Bogusław Wojtas, Robert Mrozik, Szymon Kusiak, Arkadiusz Tomczak, Robert Słomka, Aleksander Pawlas, Mirosław Niedbała, Mariusz Kurowski, Krzysztof Twardowski.

KTH Sanok: Krzysztof Bieda (od 29:55 Zbigniew Hebda) - Mieczysław Żądło, Sławomir Gulbinowicz, Ryszard Pawlik, Artur Czyszczoń, Andrzej Kocprzycki - Zygmunt Gurba, Dominik Salamon, Norbert Cieraciew, Artur Sawicki, Jacek Jakubaszek, Robert Kuczma, Zygmunt Wójcik, Krzysztof Zawiłowicz.

Kary: 8 - 6 min.



Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 7:1 (1:1, 6:0)

Bramki:
0:1 Adam Wróbel - Marian Przewoźny 18:18
1:1 Jacek Szopiński - Wojciech Słowakiewicz 19:59
2:1 Jan Mizera - Sławomir Furca 23:48
3:1 Jacek Szopiński - Dariusz Sikora 26:12 (+1)
4:1 Jacek Szopiński - Dariusz Sikora 28:53
5:1 Wojciech Słowakiewicz - Sławomir Furca 29:33
6:1 Bogdan Dziubiński - Jacek Szopiński 35:23 (+1)
7:1 Wojciech Słowakiewicz - Sławomir Furca 38:52

Podhale: Marek Batkiewicz - Lesław Różański, Paweł Zych, Paweł Gil, Ryszard Bielak, Andrzej Szlachtowski, Rafał Mrugała - Dariusz Sikora, Jacek Szopiński, Stanisław Papuga, Jacek Kubowicz, Mirosław Tomasik, Sławomir Furca, Jan Mizera, Bogdan Dziubiński, Józef Batkiewicz, Wojciech Słowakiewicz, Robert Szopiński.

Stoczniowiec: Przemysław Zaręba (od 29:44 Leszek Odrobny) - Marek Teodorczak, Maciej Pachucki, Robert Gacoń, Leszek Janowicz, Marian Przewoźny, Jarosław Waszak, Maciej Górka, Maciej Lange, Adam Wróbel, Eugeniusz Kanabus, Antoni Wróbel, Krzysztof Naróg, Dariusz Brucki, Wiesław Obłoński, Wojciech Stachowiak, Henryk Gawin.



Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 1:5 (0:2, 1:3)

Bramki:
0:1 Wojciech Sosiński 2:25
0:2 Andrzej Nowak - Piotr Matlakiewicz 19:51
0:3 Piotr Madeksza - Zbigniew Raszewski - Marek Piotrowski 21:25 (+1)
0:4 Mirosław Bartnik - Andrzej Sujka 27:46
0:5 Krzysztof Dziwosz 30:57
1:5 Janusz Adamiec - Rafał Kobiela 38:46 (+1)

Naprzód: Roman Wojciechowski (od 30:57 Roman Bogacki) - Dariusz Czakański, Janusz Adamiec, Krzysztof Bujar, Dariusz Grabara, Rafał Piekarski, Janusz Mantiuk, Rafał Kobiela, Bogusław Dittrich, Bogusław Wojtas, Robert Mrozik, Szymon Kusiak, Arkadiusz Tomczak, Robert Słomka, Aleksander Pawlas, Mirosław Niedbała, Mariusz Kurowski, Krzysztof Twardowski.

Zagłębie: Bogdan Cybulski - Wojciech Sosiński, Michał Krawczyk, Andrzej Nowak, Piotr Matlakiewicz, Zbigniew Raszewski, Artur Nowicki, Marek Piotrowski, Andrzej Sujka, Mirosław Bartnik, Piotr Madeksza, Robert Grosicki, Dariusz Płatek, Jacek Kurowski, Mirek Janasik, Krzysztof Dziwosz, Robert Światek, Robert Kania.



TYCHY:

Unia Oświęcim - GKS Katowice 2:4 (2:3, 0:1)

Bramki:
0:1 Grzegorz Gołda - Marek Szymański 5:49
0:2 Olgierd Langner - Marek Sojka - Marek Szymański 14:54
1:2 Tomasz Grzybowski - Sławomir Zeman 15:24
2:2 Zygmunt Osoba 19:16
2:3 Ireneusz Lech 19:35
2:4 Olgierd Langner - Grzegorz Gołda 31:02

Unia: Paweł Kuszaj - Piotr Trethan, Zygmunt Osoba; Paweł Tomski, Adam Smrek, Tomasz Grzybowski - Sławomir Czernik, Zbigniew Sulkiewicz; Ryszard Olchawa, Artur Hyliński, Krzysztof Hyliński - Adam Szulc, Karol Żurek; Jarosław Krząkała, Sławomir Zeman, Radosław Bury.

Katowice: Grzegorz Rompała - Grzegorz Waleczek, Piotr Werner; Grzegorz Gawlas, Krzysztof Kaszuba, Ireneusz Lech - Marek Sojka, Marek Szymański; Andrzej Reguła, Grzegorz Kasiasz, Marcel Podsiedlik - Jakub Adamczyk, Janusz Strzempek; Wojciech Olszewski, Wojciech Kempa, Jerzy Kubina - Oktawian Jajszczok, Olgierd Langner; Grzegorz Gołda, Szymon Leszczyński, Piotr Michalski.

Kary: 4 - 4 min.




GKS Tychy - Old Boys Toruń 12:4 (4:2, 8:2)

Bramki:
1:0 Marek Tabaka 0:32
1:1 Sławomir Karczewski - Tomasz Bartoszewski 7:29 (+1)
2:1 Andrzej Wawrzonkowski - Marek Tabaka - Bartłomiej Sobas 9:01
3:1 Wiesław Jobczyk - Robert Jasiński 11:55
3:2 Artur Olszewski - Dariusz Sadowski 13:18
4:2 Wiesław Jobczyk - Władysław Żołnowski - Józef Chrząstek 14:57
5:2 Wiesław Jobczyk 22:01
6:2 Wiesław Jobczyk 24:50
7:2 Ryszard Siwiak - Artur Wrona 26:54
7:3 Tomasz Wojak - Sławomir Olkiewicz 27:21
8:3 Robert Jasiński - Wiesław Jobczyk - Tadeusz Drabik 27:49
9:3 Ryszard Siwiak - Maciej Rymski - Dariusz Wieczorek 29:35
9:4 Marek Kasprzak - Stanisław Wiśniewski 32:35
10:4 Dariusz Chojecki - Józef Chrząstek 32:43
11:4 Andrzej Wawrzonkowski - Tomas Więckowski - Marek Tabaka 35:35
12:4 Dariusz Chojecki - Józef Chrząstek 37:31

GKS Tychy: Krzysztof Biela - Dariusz Garbocz, Adam Beresiński; Marek Tabaka, Andrzej Wawrzonkowski, Tomasz Więckowski - Bartłomiej Sobas, Dariusz Wieczorek; Wiesław Jobczyk, Wojciech Matczak, Ryszard Siwiak - Kazimierz Łuka, Janusz Wach; Władysław Żołnowski, Józef Chrząstek, Dariusz Chojecki - Artur Wrona, Tadeusz Drabik; Robert Jasiński, Adam Katarzyński, Maciej Rymski.

Toruń: Maciej Sokulski (od 24:50 Jędrzej Murzyn) - Jarosław Olek, Sławomir Karczewski; Stanisław Wiśniewski, Jacek Wyborski, Tomasz Bartoszewski - Robert Fraszko, Marek Gajewski; Maciej Matusiak, Marek Kasprzyk, Artur Olszewski - Ireneusz Małachowski, Dariusz Sadowski; Dariusz Banach, Sławomir Olkiewicz, Tomasz Wojak.

Kary: 2 - 4 min.



Cracovia Kraków - Unia Oświęcim 5:1 (1:0, 4:1)

Bramki:
1:0 Grzegorz Szostak - Artur Mucha - Krzysztof Wieczorkiewicz 16:30
2:0 Robert Kozendra - Krzysztof Wieczorkiewicz - Grzegorz Szostak 29:14
3:0 Grzegorz Kociołek 32:19
4:0 Marek Kociołek - Dariusz Musiał 34:21
5:0 Dariusz Musiał - Krzysztof Śliwa - Wiesław Siedlarczyk 38:29
5:1 Paweł Tomski - Krzysztof Hyliński - Zygmunt Osoba 39:28

Cracovia: Mariusz Kieca - Marek Piwowarczyk, Andrzej Pieczonka; Krzysztof Śliwa, Dariusz Musiał, Wiesław Siedlarczyk - Sławomir Cupiał, Piotr Baryła; Grzegorz Lowas, Grzegorz Kociołek, Marek Kociołek - Krzysztof Mazur, Artur Mucha; Grzegorz Szostak, Robert Kozendra, Mirosław Fielek - Krzysztof Zaguła, Krzysztof Wieczorkiewicz.

Unia: Paweł Kuszaj (od 34:21 Dariusz Kosek) - Piotr Trethan, Zygmunt Osoba; Paweł Tomski, Adam Smrek, Tomasz Grzybowski - Sławomir Czernik, Zbigniew Sulkiewicz; Ryszard Olchawa, Artur Hyliński, Krzysztof Hyliński - Adam Szulc, Karol Żurek; Jarosław Krząkała, Sławomir Zeman, Radosław Bury.

Kary: 14 - 8 min.



GKS Katowice - Old Boys Toruń 2:2 (2:2, 0:0)

Bramki:
0:1 Ireneusz Małachowski - Marek Gajewski - Tomasz Wojak 4:13
1:1 Szymon Leszczyński - Wojciech Olszewski 8:14
2:1 Wojciech Olszewski - Szymon Leszczyński 15:46
2:2 Ireneusz Małachowski - Marek Kasprzak - Tomasz Wojak 17:45

Katowice: Grzegorz Rompała - Grzegorz Waleczek, Piotr Werner; Grzegorz Gawlas, Krzysztof Kaszuba, Ireneusz Lech - Marek Sojka, Marek Szymański; Andrzej Reguła, Grzegorz Kasiasz, Marcel Podsiedlik - Jakub Adamczyk, Janusz Strzempek; Wojciech Olszewski, Wojciech Kempa, Jerzy Kubina - Oktawian Jajszczok, Olgierd Langner; Grzegorz Gołda, Szymon Leszczyński, Piotr Michalski.

Toruń: Maciej Sokulski - Jarosław Olek, Sławomir Karczewski; Stanisław Wiśniewski, Jacek Wyborski, Tomasz Bartoszewski - Robert Fraszko, Marek Gajewski; Maciej Matusiak, Marek Kasprzyk, Artur Olszewski - Ireneusz Małachowski, Dariusz Sadowski; Dariusz Banach, Sławomir Olkiewicz, Tomasz Wojak.



GKS Tychy - Cracovia Kraków 2:1 (0:0, 2:1)

Bramki:
1:0 Ryszard Siwiak - Dariusz Garbocz - Wojciech Matczak 21:54
1:1 Krzysztof Śliwa - Dariusz Musiał 26:17
2:1 Wiesław Jobczyk 26:35

GKS Tychy: Krzysztof Śliwiński - Dariusz Garbocz, Adam Beresiński; Marek Tabaka, Andrzej Wawrzonkowski, Tomasz Więckowski - Bartłomiej Sobas, Dariusz Wieczorek; Wiesław Jobczyk, Wojciech Matczak, Ryszard Siwiak - Kazimierz Łuka, Janusz Wach; Władysław Żołnowski, Józef Chrząstek, Dariusz Chojecki - Artur Wrona, Tadeusz Drabik; Robert Jasiński, Adam Katarzyński, Maciej Rymski.

Cracovia: Mariusz Kieca - Marek Piwowarczyk, Andrzej Pieczonka; Krzysztof Śliwa, Dariusz Musiał, Wiesław Siedlarczyk - Sławomir Cupiał, Piotr Baryła; Grzegorz Lowas, Grzegorz Kociołek, Marek Kociołek - Krzysztof Mazur, Artur Mucha; Grzegorz Szostak, Robert Kozendra, Mirosław Fielek - Krzysztof Zaguła, Krzysztof Wieczorkiewicz.



Na lodowisku w Tychach:

13:00 - o miejsce 5: Katowice - Nowy Targ

15:00 - o miejsce 3: Sanok - Kraków

17:00 - o miejsce 1: Tychy - Sosnowiec


Na lodowisku w Janowie:

o miejsce 7: Gdańsk - Oświęcim

o miejsce 9: Toruń - Janów






Powrót

Komentarze:

Witam, w Tychach Katowice-Unia 4-2; Tychy-Toruń 12-4; Cracovia-Unia 3-0 (w trakcie 2 tercji).
Na lodowisku w Tychach:
17:00 - o miejsce 1: Tychy - Sosnowiec
ale to dzisiaj>?
Panie Wiesławie dlaczego w tychach? W Zagłębiu nie było miejsca?
witam kibicow!
moze ktos wie, czy mozna gdzies przynajmniej posluchac transmisji finalu Oldboyow?
napiszcie ktos wynik meczu o 13.00--prosze!
Ostatnie mecze wygrały Katowice, Kraków i Sosnowiec.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V