MP Młodzika - Dzień pierwszy (WIDEO)
Za nami pierwszy dzień Wojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzika, które są organizowane w Sanoku.
GrupaB
1. MKS SOKOŁY Toruń- MMKS PODHALENowy Targ12 : 3(6:0, 4:1, 2:2)
Bramki:
MKS Sokoły Toruń
1. Lewandowski Jakub3 br.
2. JeziorskiOskar 2 br.
3. Naróg Michał2br.
4. Wenker Jakub 2br.
5. PiskorskiKonrad 2 br.
6. BezwińskiMateusz 1 br.
Kary14 min
MMKS PODHALE Nowy Targ
1. Żurawski Jakub 3br.
Kary4 min
2. TMH PoloniaBytom/RTH Ruda Śląska-MOSM Tychy7 : 1(3:0, 4:1, 0:0)
Bramki;
TMH PoloniaBytom/RTH Ruda Śląska
1. WawrzkiewiczMateusz4br.
2. Szymik Daniel1br.
3. AugustyniakIgor1 br.
4. Sojka Jakub1br.
Kary4 min
MOSM Tychy
1. Kapusta Łukasz1br.
Kary12 min
GrupaA
1. UKS ZagłębieSosnowiec-ŁKH Łódź5 : 0 (0:0,2:0, 3:0)
Bramki;
UKS ZagłębieSosnowiec
1.Wróblewski Dawid2 br.
2.Zagruba Kamil1 br.
3.Baran Karol1 br.
4.Blanik Jakub1 br.
Kary4min
ŁKH Łódż
Bramki0
Kary12 min
2. UKS NiedźwiadkiMosir Sanok-UKH Unia Oświęcim15 : 0 (4:0,2:0,9:0)
Bramki;
UKS NiedźwiadkiMosir Sanok
Dobosz Szymon4
GindaDamian3
BukowskiKrzysztof2
Florczak Bartosz1
Miccoli Louis1
Bar Sebastian1
SzałajkoJakub1
Rogos Mateusz1
Kopiec Krystian1
Kary6 min
UKH Unia Oświęcim
Bramki- 0
Kary 8 min
II - Tabela
Tabele grupy ATabela grupy B
Niedźwiadki MosirSanok | 1 | 3 | 15 -0 |
UKH ZagłębieSosnowiec | 1 | 3 | 5 – 0 |
ŁKH Łódź | 1 | 0 | 0 - 5 |
UKH Unia Oświęcim | 1 | 0 | 0-15 |
Sokoły Toruń | 1 | 3 | 12-3 |
TMH Bytom/RTH Zryw | 1 | 3 | 7 - 1 |
MOSM Tychy | 1 | 0 | 1 – 7 |
MMKS Podhale N.Targ | 1 | 0 | 3-12 |
III- Puchar FairPlay
1. UKS ZagłębieSosnowiec4 min kar
2. TMH PoloniaBytom/RTH Zryw4 min kar
3. MMKS Podhale NowyTarg4 min kar
4. UKS NiedźwiadkiMosir Sanok6 min kar
5. UKH Oświęcim8min kar
6. SokołyToruń10 min kar
7. ŁKH Łódź12min kar
8. MOSM Tychy12min kar
IV – Punktacjakanadyjskazawodników turnieju
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaSOKOŁY Toruń
BramkiAsystyRazempkt.
1. Lewandowski Jakub347
2. Jeziorski Oskar224
3. NarógMichał22
4. WenkerJakub22
5. PioskorskiKonrad22
5. BezwińskiMateusz11
6. Witan Maciej22
7. BajwenkoOskar11
8. BoguszkoIgor11
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaMMKS Podhale Nowy Targ
BramkiAsystyRazempkt.
1. ŻurawskiJakub33
2. KapicaFabian11
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaTMH Polonia Bytom/RTH RudaŚląska
BramkiAsystyRazempkt.
1. WawrzkiewiczMateusz 44
2. SzymikDaniel145
3. AugustyniakIgor11
4. SojkaJakub11
5. WicherSebastian33
6. ZającMichał11
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaMOSM Tychy
BramkiAsystyRazempkt.
Kapusta Łukasz11
SosnowskiKrystian11
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaUKS Zagłębie Sosnowiec
BramkiAsystyRazempkt.
WróblewskiDawid22
ZagrubaKamil11
BaranKarol11
BlanikJakub11
ChabiorAdrian11
GarsztkaFilip22
JurczyńskiArtur11
StatystykiZawodników – punktacja kanadyjskaUKS Niedźwiadki MosirSanok
BramkiAsystyRazempkt.
DoboszSzymon426
GindaDamian33
BukowskiKrzysztof235
Florczak Bartosz1
Miccoli Louis1
BarSebastian11
SzałajkoJakub11
RogosMateusz12
KopiecKrystian11
Łyko Łukasz1
Biłas Karol3
Top5 Turnieju
NazwiskoImię | Bramki | Asysty | Punkty razem |
LEWANDOWSKI JAKUB – Sokoły Toruń | 3 | 4 | 7 |
DOBOSZSZYMON- Niedźwiadki Sanok | 4 | 2 | 6 |
SZYMIK DANIEL- TMH Polonia/RTH Zryw | 1 | 4 | 5 |
BUKOWSKI KRZYSZTOF - Niedźwiadki Sanok | 2 | 3 | 5 |
WAWRZKIEWICZ MATEUSZ - TMH Polonia/RTH Zryw | 4 | 0 | 4 |
Komentarze