Wyświetleń: 1838

ŁKH Łódź zwycięzcą IV edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym

2018-03-23 17:00:28

Na PGE Narodowym w ramach Projektu Zimowy Narodowy odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018. Tegoroczna edycja była pełna emocji, wzruszeń i radości. Zawodnikom towarzyszyli rodzice, opiekunowie i publiczność, która wyjątkowo dopisała. Przez kilka godzin wejście na lodowisko było otwarte dla gości z zewnątrz, którzy mogli zobaczyć zarówno mecze kwalifikacyjne, jak i rundę finałową.

Prestiżowi Turnieju dodała wizyta Ministra Sportu i Turystyki Pana Witolda Bańki oraz Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Andrzeja Kraśnickiego. Turniejowi towarzyszyły również media.

Wyniki drużynowe

Zwycięzcą Finałowego Turnieju IV edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 została drużyna ŁKH Łódź . Drugie miejsce zajęła drużyna JKH GKS Jastrzębie , a trzecie UKH Unia Oświęcim.

Miejsca w kolejności od 4-go do 9-go zajęły: MOSM Tychy, KH Legia Warszawa, MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Olivia 17 Gdańsk I, MUKS Orlik Opole, MKS Cracovia Kraków

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zdobywcy miejsc na podium – puchary.

Wyniki meczów można zobaczyć w załączniku poniżej.

Wyniki indywidualne

Najlepszym strzelcem Turnieju został  OLIWIER KOWALCZYK z ŁKH Łódź, który zdobył 8 bramek dla swojej drużyn. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został JAKUB CZYŻ z JKH GKS Jastrzębie. Najlepszym bramkarzem Turnieju został PETR HRDINA z ŁKH Łódź.

Cała trójka otrzymała puchary, nagrody rzeczowe oraz bon w wysokości 1600zł do wykorzystania na Camp Hokejowy w Szkole Hokejowej Ziętary.