Hokeiści CLJ zainaugurowali sezon
W miniony weekend zainaugurowały sezon 2015/2016 drużyny Centralnej Ligi Juniorów. Z zaplanowanych dziesięciu spotkań rozegrano jednak tylko siedem.
Sobota:
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:3(0:1, 1:0, 0:2)
Bramki: Zawiła - Jarosz, Bernacki, Rabenda.
JKH GKS Jastrzębie: Berggruen (Załucki n/g): Balcerek, Czech; Kącki, Matusik, Ludwiczak - Witas, Jurkiewicz; Zawiła, Rafalik, Paś - Barszczewski, Żak; Szubert, Brela.
Zagłębie Sosnowiec: Czernik (Pasek n/g): Sikora, Janus; Bernacki, Gniewek, Jarosz - Horzelski, Gzik; Pędraś, Rabenda, Woźniak - Goj, Mąkosza;Przepiórkowski, Jokiel,Jurlikowski - Bartnik, Duda.
MMKS Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Bramki: Zamarlik, Jachimczyk - Rudnicki, Martyniak, Bajon.
MMKS Podhale Nowy Targ: Łapszenkow (Buczek n/g): Huzior, Zamarlik; Jachimczyk, Panczakiewicz, Paramonow - Pierzchała, Habura; Szuba, Olchawski, Wolski - Kamiński; Truty, Faltyn, Brynkus.
Polonia Bytom: Robaszkiewicz (Klocek n/g): Kawka, Mazur; Bajon, Wcisło, Martyniak - Jachym, Schupp; Mularczyk, Kapłon, Gajdzik - Domogała, Ledwoń; Bogusiak, Rudnicki, Maciejczyk.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 10:0 (2:0, 4:0, 4:0)
Bramki: 2 Kopyściański, 2 Naparło, 2 Michalski, Kamienieu, Sokalski, Hulewicz, Skokan.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok: Hućko (Wojciechowski n/g): Szporna, Bednarz; Michalski, Chmura, Kopyściański - Tomza, Lewicki; Fal, Hulewicz, Sokalski - Skokan, Kamienieu; Ptak, Siuty, Naparło.
MH Automatyka Stoczniowiec 2014: Zgrzebnicki (Mozołowski n/g): Leśniak, Munch; Gołaszewski, Krasakiewicz, Cholodow - Mashynsew, Gerasymenko; Adamowicz, Łabinowicz, Gałązka - Kmieć, Murawski; Kasicki, Mocarski, Zalewski.
Mecz pomiędzy UKH Unią Oświęcim a Comarch Cracovią nie doszedł do skutku. Goście nie przywieźli ze sobą aktualnych książeczek zdrowia.
Niedziela:
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:2(0:0, 0:2, 1:0)
Bramki: Jurkiewicz - Bernacki, Pędraś.
JKH GKS Jastrzębie: Berggruen (Załucki n/g): Balcerek, Czech; Kącki, Ludwiczak - Witas,Jurkiewicz; Zawiła,Rafalik, Paś -Barszczewski, Żak; Szubert, Brela.
Zagłębie Sosnowiec: Czernik (Pasek n/g): Sikora, Janus; Przepiórkowski, Bernacki, Jarosz - Mąkosza, Gzik; Rabenda, Pędraś, Woźniak - Bartnik, Goj; Jurlikowski, Tomaszewski, Jokiel.
MMKS Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
Bramki: 2 Brynkus, 2 Kuraś, Jachimczyk, Paramonow - 2 Gajdzik, Martyniak, Maciejczyk, Mularczyk.
MMKS Podhale Nowy Targ: Buczek (Łapszenkow n/g): Huzior, Jachimczyk; Kuraś, Panczakiewicz, Paramonow - Pierzchała, Habura; Szuba, Olchawski, Wolski - Zamarlik, Kamiński; Truty, Faltyn, Brynkus.
Polonia Bytom: Robaszkiewicz (Klocek n/g): Kawka, Mazur; Bajon, Wcisło, Martyniak - Jachym, Schupp; Mularczyk, Kapłon, Gajdzik - Domogała, Ledwoń; Bogusiak, Rudnicki, Maciejczyk.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Bramki: Michalski, Fal, Kopyściański.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok: Wojciechowski (Hućko n/g): Szporna, Bednarz; Michalski, Chmura, Kopyściański - Tomza, Lewicki; Fal, Hulewicz, Sokalski - Kamienieu; Ptak, Siuty.
MH Automatyka Stoczniowiec 2014: Zgrzebnicki (Mozołowski n/g): Leśniak, Munch; Gołaszewski, Krasakiewicz, Cholodow - Mashynsew, Gerasymenko; Adamowicz, Łabinowicz, Gałązka - Kmieć, Murawski; Kasicki, Mocarski, Zalewski.
UKH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 19:2 (8:0, 7:2, 4:0)
Bramki: 4 Koczy, 3 Lacheta, 2 Hatłas, 2 Szymeczko, 2 Śreniawski, 2 Flasz, Wojtarowicz, Iwaniak, Sołtys, Kasperek - Świadek, Gawlik.
UKH Unia Oświęcim: Łazarz (od 30:08 R. Kubas): Śreniawski, Noworyta; Koczy, Lacheta, Flasz - Iwaniak, Sołtys; Hatłas, Krzak, Kasperek - Malewski, Szymeczko; Wojtarowicz, Prusak, P. Kubas.
Comarch Cracovia: Marciński (od 20:00 Arendarczyk): Protsenko, Długosz; Drąg, Gawlik, Kozłowski - Hanzel, Czajka; Dudzik, Grebla, Świadek - Kozioł, Bielecki; Żarnowski, Buczek, Kowalewski - Całek.
Spotkania MKS Sokoły Toruń z Naprzodem Janów zostały odwołane.
Komentarze