MŚ U18 dywizji IB: Ukraina bardzo blisko awansu (WIDEO)

2018-04-19 10:35:22 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Ukraina i Austria mają po 9 „oczek” przed ostatnią kolejką, która będzie rozstrzygać o losach awansu. Nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się z Rumunią, która już spadła do dywizji IIA. Wydaje się zatem, że drzwi dla Ukraińców zostały szeroko otwarte.

Sparingi przed MŚ U18, test mecze U17 i silnie obsadzony turniej U16

2018-04-17 20:10:33 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Reprezentacje młodzieżowe różnych roczników rozgrywały w ostatnich dniach mecze międzynarodowe. Najciekawsze były pojedynki kadr U18, których MŚ rozpoczynają się za dwa dni w Rosji.

1

Młodzi Stoczniowcy na trzecim miejscu w hokejowym Olivia Cup

2018-04-16 10:48:49 0 Autor: ŁP Źródło stoczniowiec.org.pl

Gdańszczanie w małym finale okazali się minimalnie lepsi od Akademii Hokejowej Legii Warszawa. O tryumf w imprezie zagrali Rosjanie z Czechami. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do zespołu Feniksa 2007 Kaliningrad. Trochę gorzej spisała się druga drużyna Stoczniowca, która zajęła w imprezie 8. miejsce.

2

MŚ U18 dywizji IB: Węgrzy po dwóch meczach bez straty bramki (WIDEO)

2018-04-16 06:07:47 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Po dwóch kolejkach MŚ U18 dywizji IB prowadzą Węgrzy, którzy nie stracili jeszcze bramki i mają na swoim koncie komplet punktów, a kroku dotrzymują im Japończycy.

3

VIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja na Lodzie

2018-04-12 22:21:45 0 Autor: ŁP Źródło SZHL

W dniach 20-22 kwietnia w Jastrzębiu-Zdrój odbędzie się VIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja dla zawodników z roczników: 2008-2009 i 2010-2011.

4

Mistrzostwa Polski Młodzików na Podhalu

2018-04-12 10:26:26 0 Autor: ŁP Źródło PZHL

Od 24 do 29 kwietnia na lodowisku w Nowym Targu odbędzie się finałowy turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików. O medale powalczy osiem zespołów podzielonych w pierwszej fazie imprezy na dwie grupy.

5

Olivia Cup już po raz trzeci w Hali Olivia!

2018-04-10 02:08:46 0 Autor: ŁP Źródło inf. nadesłana

Zespoły z Rosji, Litwy, Czech, Polski i oczywiście gospodarze imprezy – hokeiści GKS Stoczniowiec. Przed nami trzecia edycja międzynarodowego Turnieju Olivia Cup. Na taflach lodowych Hali Olivia 14. i 15. kwietnia czekają nas 24. pojedynki młodych hokeistów, rozgrywane równocześnie na dwóch lodowiskach.

6

MP Żaka Starszego: Złoto dla Stoczniowca! Brąz dla Naprzodu

2018-04-08 19:35:19 2 Autor: Mikołaj Pachniewski Źródło Hokej.Net

Żacy starsi Stoczniowca mistrzami Polski w hokeju na lodzie. Podopieczni Pawła Zwolińskiego w finale rozgrywanego w Katowicach turnieju pewnie 10:5 zwyciężyli nowotarskie Podhale. Trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju - MUKS Naprzód Janów.

7

MP Żaka Starszego: Podhale i Stoczniowiec w finale

2018-04-07 19:58:08 0

Poznaliśmy finalistów Mistrzostw Polski Żaka Starszego, które odbywają się w Janowie. W niedzielnym

MP Żaka Starszego: Poznaliśmy półfinaistów

2018-04-06 21:40:15 0

Zakończyła się faza grupowa w Mistrzostwach Polski Żaka Starszego, które odbywają się w Janowie.

Nabór do klasy I SMS PZHL w Katowicach

2018-04-04 20:41:22 0

Rusza nabór do klasy I Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego SMS PZHL. W przyszłym tygodniu powołani

Zaproszenie na niedzielne testy do SMS PZHL w Toruniu

2018-04-04 12:23:52 0

W najbliższą niedzielę 8 kwietnia na lodowisku toruńskiego Tor-Toru odbędą się testy dla zawodników

Turniej Finałowy Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Żaka Starszego

2018-03-31 02:40:43 0

W dniach 3 - 8 kwietnia 2018 na lodowisku Jantor w Katowicach Janowie odbędzie się Turniej Finałowy

3. miejsce SMS PZHL Katowice w Silesia Bisset Cup

2018-03-30 13:19:11 0

Zakończyła się III edycja rozgrywek Silesia Bisset Cup. Drużyna SMS PZHL Katowice zajęła w nich

Trzecie miejsce juniorów Sanoka w lidze karpackiej

2018-03-27 15:54:55 0

Trzecie miejsce w Lidze Karpackiej zajął juniorski zespół STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Pierwsze

GKS Stoczniowiec ogłasza nabór na rok szkolny 2018/19

2018-03-27 15:36:22 0

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają

ŁKH Łódź zwycięzcą IV edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym

2018-03-23 17:00:28 0

Na PGE Narodowym w ramach Projektu Zimowy Narodowy odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mini

HUKS Niedźwiadki Gdynia Mistrzami Pomorza!

2018-03-22 22:56:20 1

Gdyńskie Niedźwiadki zdobyły złoto podczas VIII Turnieju o mistrzostwo Pomorza w roczniku 2008/2009,

UKH Unia Oświęcim Mistrzem Polski Juniorów! Brąz dla Zagłębia Sosnowiec!

2018-03-18 16:29:06 12

Hokeiści UKH Unii Oświęcim po raz piąty w historii zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Ziętara: Mamy w Polsce bardzo utalentowaną młodzież

2018-03-18 07:16:57 2

Organizatorzy projektu drużyny Tauron Zietara Eagles podsumowują turniej Pee Wee , który odbywał

Mistrzostwa Polski Juniorów: JKH GKS Jastrzębie i UKH Unia Oświęcim w finale

2018-03-17 20:58:54 4

Poznaliśmy finalistów Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Jastrzębiu-Zdroju. W niedzielnym

Mistrzostwa Polski Juniorów: Poznaliśmy półfinalistów

2018-03-15 21:11:34 0

Poznaliśmy półfinalistów Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Jastrzębiu Zdroju. W sobotę

Mistrzostwa Polski Juniorów po dwóch dniach

2018-03-14 23:11:58 0

Za nami dwa dni turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów, które odbywają się w Jastrzębiu-Zdroju.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Jastrzębiu-Zdroju

2018-03-11 00:27:20 6

W dniach 13-18 marca w Jastrzębiu Zdroju zostanie rozegrany turniej Mistrzostw Polski Juniorów. Na

XXIV OOM: Złoto dla Jastrzębia, brąz dla Tychów

2018-03-04 20:59:23 1

Poznaliśmy medalistów XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, złoty medal zdobyła drużyna JKH

XXIV OOM: JKH GKS Jastrzębie i TMH Polonia / RTH Zryw w finale

2018-03-03 18:25:33 0

W XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w niedzielnym finale zmierzy się JKH GKS Jastrzębie

XXIV OOM: Poznaliśmy półfinalistów

2018-03-01 23:31:32 0

Za nami trzeci dzień XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. Rozstrzygnęła

XXIV OOM: Drugi dzień za nami. Jastrzębie i Sanok na czele

2018-02-28 21:27:42 0

Za nami drugi dzień XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. W grupie E przewodzi

XXIV OOM: Pierwszy dzień i wiele emocji

2018-02-27 21:39:58 0

Za nami pierwszy dzień XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych, które odbywają

Za tydzień początek XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

2018-02-20 16:07:30 0

Poznaliśmy wszystkich finalistów XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się w

VIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja

2018-02-19 16:15:34 0

Śląski Związek Hokeja na Lodzie w dniach od 20.04 - 22.04.2018 na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju

U16: Rosja wygrała bez straty gola

2018-02-19 10:46:37 0

Rosja zwyciężyła w prestiżowym turnieju w Przerowie, wygrywając bez straty punktu i bez żadnego

U17: USA i Szwajcaria wygrały turnieje z kompletem punktów

2018-02-19 10:23:44 0

Reprezentacja USA triumfowała w prestiżowym turnieju w Finlandii, wygrywając z kompletem punktów.

U18: Puchary w rękach Amerykanów, Łotyszy, Francuzów i Niemców (WIDEO)

2018-02-19 09:26:09 0

Ekipy USA, Łotwy i Francji wykorzystały atuty własnych lodowisk i odniosły końcowe triumfy w organizowanych

Turniej Pięciu Narodów U19: Szwedzi z pucharem za zwycięstwo

2018-02-19 09:04:35 0

Reprezentacja Szwecji wygrała Turniej Pięciu Narodów drużyn do lat 19 rozgrywany w czeskim Hradec

U16: Turnieje w Salzburgu i Przerowie - dzień drugi. Turniej w Bernie - dzień pierwszy

2018-02-17 22:37:31 0

Z kompletem punktów i bez straty bramki Rosjanie prowadzą po dwóch dniach w Przerowie. W Salzburgu