Ustalono terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2018/2019
Centralna Liga Juniorów zainauguruje nowy sezon 22 września. Rywalizacja potrwa do 24 marca. W tych rozgrywkach obejrzymy osiem zespołów.
Terminarz
- Runda – sezon zasadniczy
22 września 2018 – Sobota (1 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – JKH GKS Jastrzębie
2. TMH POLONIA Bytom– MOSM Tychy
3. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MKS CRACOVIA S.S.A. - MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS SOKOŁY Toruń
23 września 2018 – Niedziela (2 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – JKH GKS Jastrzębie
6. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy
7. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MKS CRACOVIA S.S.A. - MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS SOKOŁY Toruń
29 września 2018 – Sobota (3 kolejka)
- MKS SOKOŁY Toruń – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
10. MKS CRACOVIA S.S.A.– MMKS PODHALE Nowy Targ
11. MOSM Tychy– UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
12. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
30 września 2018 – Niedziela (4 kolejka)
- MKS SOKOŁY Toruń – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
14. MKS CRACOVIA S.S.A. – MMKS PODHALE Nowy Targ
15. MOSM Tychy – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
16. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom
6 października 2018 – Sobota (5 kolejka)
17. TMH POLONIA Bytom– UKS NIEDŹWIADKI Sanok
18. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec– JKH GKS Jastrzębie
19. MMKS PODHALE Nowy Targ– MOSM Tychy
20. MKS SOKOŁY Toruń– MKS CRACOVIA S.S.A.
7 października 2018 – Niedziela (6 kolejka)
21. TMH POLONIA Bytom – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
22. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
23. MMKS PODHALE Nowy Targ – MOSM Tychy
24. MKS SOKOŁY Toruń– MKS CRACOVIA S.S.A.
13 października 2018 – Sobota (7 kolejka)
25. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS CRACOVIA S.S.A.
26. MOSM Tychy– MKS SOKOŁY Toruń
27. JKH GKS Jastrzębie– MMKS PODHALE Nowy Targ
28. TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
14 października 2018 – Niedziela (8 kolejka)
29. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS CRACOVIA S.S.A.
30. MOSM Tychy – MKS SOKOŁY Toruń
31. JKH GKS Jastrzębie – MMKS PODHALE Nowy Targ
32. TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
27 października 2018 – Sobota (9 kolejka)
33. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
34. MMKS PODHALE Nowy Targ– TMH POLONIA Bytom
35. MKS SOKOŁY Toruń– JKH GKS Jastrzębie
36. MKS CRACOVIA S.S.A. – MOSM Tychy
28 października 2018 – Niedziela (10 kolejka)
37. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
38. MMKS PODHALE Nowy Targ– TMH POLONIA Bytom
39. MKS SOKOŁY Toruń– JKH GKS Jastrzębie
40. MKS CRACOVIA S.S.A. – MOSM Tychy
3 listopada 2018 – Sobota (11 kolejka)
41. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MOSM Tychy
42. JKH GKS Jastrzębie – MKS CRACOVIA S.S.A.
43. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń
- UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MMKS PODHALE Nowy Targ
4 listopada 2018 – Niedziela (12 kolejka)
45. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MOSM Tychy
46. JKH GKS Jastrzębie – MKS CRACOVIA S.S.A.
47. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń
- UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MMKS PODHALE Nowy Targ
17 listopada 2018 – Sobota (13 kolejka)
49. MMKS PODHALE Nowy Targ– UKS NIEDŹWIADKI Sanok
50. MKS SOKOŁY Toruń – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
51. MKS CRACOVIA S.S.A. – TMH POLONIA Bytom
52. MOSM Tychy– JKH GKS Jastrzębie
18 listopada 2018 – Niedziela (14 kolejka)
53. MMKS PODHALE Nowy Targ– UKS NIEDŹWIADKI Sanok
54. MKS SOKOŁY Toruń – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
55. MKS CRACOVIA S.S.A. – TMH POLONIA Bytom
56. MOSM Tychy– JKH GKS Jastrzębie
- Runda – sezon zasadniczy
24 listopada 2018 – Sobota (15 kolejka)
- JKH GKS Jastrzębie– UKS NIEDŹWIADKI Sanok
58. MOSM Tychy– TMH POLONIA Bytom
59. MKS CRACOVIA S.S.A.– UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
60. MKS SOKOŁY Toruń– MMKS PODHALE Nowy Targ
25 listopada 2018 – Niedziela (16 kolejka)
- JKH GKS Jastrzębie – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
62. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom
63. MKS CRACOVIA S.S.A. – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
64. MKS SOKOŁY Toruń – MMKS PODHALE Nowy Targ
5 stycznia 2019 – Sobota (17 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
66. MMKS PODHALE Nowy Targ– MKS CRACOVIA S.S.A.
67. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec– MOSM Tychy
68. TMH POLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
6 stycznia 2019 – Niedziela (18 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
70. MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS CRACOVIA S.S.A.
71. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MOSM Tychy
72. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
12 stycznia 2019 – Sobota (19 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – TMH POLONIA Bytom
74. JKH GKS Jastrzębie – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
75. MOSM Tychy – MMKS PODHALE Nowy Targ
76. MKS CRACOVIA S.S.A. – MKS SOKOŁY Toruń
13 stycznia 2019 – Niedziela (20 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – TMH POLONIA Bytom
78. JKH GKS Jastrzębie – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
79. MOSM Tychy – MMKS PODHALE Nowy Targ
80. MKS CRACOVIA S.S.A. – MKS SOKOŁY Toruń
19 stycznia 2019 – Sobota (21 kolejka)
- MKS CRACOVIA S.S.A. – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
82. MKS SOKOŁY Toruń– MOSM Tychy
83. MMKS PODHALE Nowy Targ– JKH GKS Jastrzębie
84. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec– TMH POLONIA Bytom
20 stycznia 2019 – Niedziela (22 kolejka)
- MKS CRACOVIA S.S.A. – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
86. MKS SOKOŁY Toruń – MOSM Tychy
87. MMKS PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
88. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom
26 stycznia 2019 – Sobota (23 kolejka)
89. UKS NIEDŹWIADKI Sanok – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
90. TMH POLONIA Bytom– MMKS PODHALE Nowy Targ
91. JKH GKS Jastrzębie– MKS SOKOŁY Toruń
92. MOSM Tychy– MKS CRACOVIA S.S.A.
27 stycznia 2019 – Niedziela (24 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
94. TMH POLONIA Bytom – MMKS PODHALE Nowy Targ
95. JKH GKS Jastrzębie– MKS SOKOŁY Toruń
96. MOSM Tychy – MKS CRACOVIA S.S.A.
2 lutego 2019 – Sobota (25 kolejka)
97. MOSM Tychy– UKS NIEDŹWIADKI Sanok
98. MKS CRACOVIA S.S.A.– JKH GKS Jastrzębie
99. MKS SOKOŁY Toruń– TMH POLONIA Bytom
100. MMKS PODHALE Nowy Targ– UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
3 lutego 2019 – Niedziela (26 kolejka)
- MOSM Tychy – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
102. MKS CRACOVIA S.S.A. – JKH GKS Jastrzębie
103. MKS SOKOŁY Toruń– TMH POLONIA Bytom
104. MMKS PODHALE Nowy Targ – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
9 lutego 2019 – Sobota (27 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
106. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec– MKS SOKOŁY Toruń
107. TMH POLONIA Bytom– MKS CRACOVIA S.S.A. - JKH GKS Jastrzębie– MOSM Tychy
10 lutego 2019 – Niedziela (28 kolejka)
- UKS NIEDŹWIADKI Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
110. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec– MKS SOKOŁY Toruń
111. TMH POLONIA Bytom – MKS CRACOVIA S.S.A. - JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy
- Turniej Barażowy do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych
(8 – 10 marca 2019)
- Kwalifikuje się zespół z miejsca 8 po Sezonie Zasadniczym oraz maksymalnie 3 drużyny z Rozgrywek I Ligi, posiadających w składzie m.in. 12 zawodników, zgodnie z wytycznymi dot. Roczników w rozgrywkach CLJ.
- Turniej barażowy rozgrywany jest systemem ,,każdy z każdym’’.
- Zespół zajmujący 1 miejsce kwalifikuje się do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.
- Układ meczów turnieju barażowego:
8 marca 2019: 8 miejsce CLJ – 3 miejsce I Liga, 1 miejsce I Liga – 2 miejsce I Liga
9 marca 2019: 3 miejsce I Liga – 2 miejsce I Liga, 8 miejsce CLJ – 1 miejsce I Liga
10 marca 2019: 1 miejsce I Liga – 3 miejsce I Liga, 2 miejsce I Liga – 8 miejsce CLJ
- Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Starszych
(19 – 24 marca 2019) - Kwalifikują się zespoły z miejsc: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 po Sezonie Zasadniczym.
- Kwalifikuje się zespół z miejsca 1 w Turnieju Barażowym do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.
Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów
Grupa A Grupa B
1. I miejsce po Sezonie Zasadniczym 1. II miejsce po Sezonie Zasadniczym
2. IV miejsce po Sezonie Zasadniczym 2. III miejsce po Sezonie Zasadniczym
3. V miejsce po Sezonie Zasadniczym 3. VI miejsce po Sezonie Zasadniczym
- I miejsce w Turnieju Barażowym 4. VII miejsce po Sezonie Zasadniczym
- 19 – 21 marca 2019 – Mecze w grupach ćwierćfinałowych rozgrywane systemem ,,każdy z każdym’’.
- Układ meczów w grupach ćwierćfinałowych (grupa A, grupa B):
19 marca 2019: 1 – 4, 3 – 2
20 marca 2019: 4 – 3, 1 – 2
21 marca 2019: 2 – 4, 3 – 1
22 marca 2019: Dzień przerwy.
23 marca 2019: Półfinały: A1 – B2 oraz B1 – A2.
24 marca 2019: Finał: zwycięzcy półfinałów.
24 marca 2019: Mecz o brązowy medal: przegrani w półfinałach.
- Pozostałe zespoły sklasyfikowane są wg. zdobytych punktów, bramek w fazie ćwierćfinałowej turnieju.
Komentarze