Wyświetleń: 1093

Trzeci gol Guzika (WIDEO)

2018-02-08 14:27:35

Napastnik reprezentacji Polski Kacper Guzik zdobył swojego trzeciego gola w tym sezonie na niemieckich lodowiskach. Polak gola strzelił we wtorkowym przegranym spotkaniu Saale Bulls Halle z Hannover Indians.

Zespół polskiego napastnika Saale Bulls Halle przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Hannover Indians 2:3 po dogrywce. Guzik zdobył bramkę w 21  minucie otwierając wynik spotkania gdy pięć minut później podwyższył Striepeke wydawało się że goście kontrolują wynik spotkania. Jednak dwie bramki Morczinietza doprowadziły do wyrównania a w dogrywce złotego gola zdobył Turnwald.

Guzik po ośmiu spotkaniach ma na swoim koncie trzy bramki i trzy asysty. Jego zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli niemieckiej Oberligi grupy północnej.