Sędziowie główni: Paweł Breske - Paweł Kosidło
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Artur Hyliński

Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 29 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

1 : 0 Anthon Eriksson ( Patryk Krężołek - Jakub Wanacki ) 5 na 5 +/- 10:00
2 : 0 Grzegorz Pasiut ( Patryk Wronka - Mateusz Rompkowski ) 5 na 5 +/- 13:19
3 : 0 Anthon Eriksson ( Mathias Lehtonen - Patryk Krężołek ) 5 na 5 +/- 39:12
4 : 0 Carl Hudson ( Bartosz Fraszko ) 5 na 5 +/- 50:16
4 : 1 Michał Kalinowski ( Robert Arrak - Henri Limma ) 5 na 4 +/- 55:49

18:55 Jegor Rożkow (#43) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:55 Alaksandr Szkrabau (#12) KH Energa Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
53:50 Jakub Wanacki (#5) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - koniec meczu.
56 min - GOOOLLL 4:1. równo z końcem kary dla katowickiego obrońcy, goście zdobywają pierwszą bramkę. Autorem Michał Kalinowski
54 min - kara dla Wanackiego, chwilę później gospodarze byli blisko zdobycia gola w osłabieniu
51 min - Hudson huknął spod niebieskiej i zdobył 4 bramkę dla Katowic. Studziński bez szans
49 min - gospodarze w komplecie
47 min - zamieszanie pod katowicką bramką, ale "guma" jakoś nie może przekroczyć linii bramkowej. Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Bepierszcz - 2 min atak kijem trzymanym oburącz
44 min Huhdanpaa wjechał mędzy dwóch obrońców, i próbował pokonać Murraya
43 min - kolejne osłabienie wybronione przez gości
41 min - rozpoczynamy 3 tercję meczu. Kara dla Kamil Kalinowskiego za zahaczanie. W między czasie zakończyły się kary poza zegarowe

40 min - koniec 2 tercji meczu
40 min -GOOOLLLL 3:0 dla gospodarzy. Strzelcem bramki Eriksson
39 min - Arrak próbował zaskoczyć Murraya wpychając krążek zza bramki, jednak czujnie w bramce bramkarz gospodarzy. Po tej interwencji była przepychanka za katowicką bramką. Trwa narada sędziów. Mamy obustronne wykluczenie. Kary poza zegarowe. Z każdej drużyny odpoczywa po 2 zawodników
37 min = Fraszko.... prosto w bramkarza. 15 sekund do końca kary
35 min - kara dla gości Rodionow - 2 min za trzymanie
34 min - akcja przyjezdnych 2 na 1, jednak "guma" przelatuje gdzieś pod nogami Szkrabau, który był metr przed pustą bramką GieKSy
33 min - tym razem bez spalonego, Szkodienko oko w oko z Murrayem, górą amerykański golkiper
32 min - Huhdanpaa znalazł się w sytuacji sam na sam z Murrayem, jednak akcję przerwali sędziowie, syganlizując spalonego drużyny gości
31 min - błąd Studzińskiego, który podał krążek prosto na kij Pasiuta. Na szczęście goście zdążyli w porę wrócić i zażegnać niebezpieczeństwo
29 min - Rozkow strzałem z koła bulikowego próbował zdobyć gola kontaktowego
27 min- najpierw strzałem z niebieskiej Jaworski próbował pokonać Murrya, w odpowiedzi Jakimienko obsłużył dobrym podaniem Fraszkę, który strzałem z backhandu próbował pokonać Studzińskiego po raz trzeci
26 min - gospodarze skupili się na obronie, raz po raz groźnie atakując, natomiast goście zaczęli częściej gościć w tercji katowiczan. Wynik ustalony po pierwszej tercji
23 min - Syty próbował pokonać Murraya, jednak katowicki bramkarz na posterunku
21 - min - goście w pełnym składzie
21 min - zaczamy drugą tercję.

20 min - koniec pierwszej tercji. Drugą tercję torunianie będą się jeszcze bronić przez 55 sekund w 3
19 min - dwie kary mniejsze, dla gosci. Gospodarze przez 2 minuty zagrają 5 na 3
18 min - obraz gry się nie zmienia. GieKSa ciągle w ataku, a goście próbują szukać okazji w kontrach. Sygnalizowna kara dla gości
13 min - Cóż za gol kapitana GieKSy, pociągnął z nadgarstka pod poprzeczkę. Studziński bez szans
11 min - Wronka.... słupek ratuje gości od utraty 2 bramki
10 min - GOOOOLLLL gospodarze obejmują prowadzenie za sprawą Erikssona
10 min najpierw mały pojedynek zapaśniczy Krężołka z Lehtimamim, jedank sędziowie pozwolili grać dalej. Chwilę póżniej zamieszanie pod bramką Studzińskiego
7 min - Murray po raz pierwszy w tym meczu zmuszony do interwencji
6 min - ponownie próbował Wanacki, jednak jego został zablokowany przez obrońców
5 min - Pasiuuut... nad poprzeczką. Cały czas gra toczy się w tercji gości
4 min - Wanacki z niebieskiej, prosto w toruńskiego bramkarza
3 min - Bepierszcz twardym, ale zgdnym z przepisami przy bandzie zablokował Zielińskiego, a później oddał pierwszy celny strzał na bramkę Studzińskiego
1 min - katowiczanie zamknęli przyjezdnych we własnej tercji, jednak nie zdołali oddać strzału
1 min - Zaczynamy sotkanie, pierwwszy krążek dla gości

Za około 10 minut rozpocznie się spotkanie na szczycie tabeli pomiędzy GKS-em Katowice, a KH Energą Toruń. Katowiczanie po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przed własną publicznością

31 J. Murray (BR1) 60:00 29 28 1 0.97