1 : 1 Mateusz Zieliński ( Kamil Kalinowski - Patryk Kogut ) 5 na 5 +/- 35:37
2 : 1 Robert Arrak ( Lauri Huhdanpää - Aleksandr Rodionow ) 5 na 5 +/- 36:28
2 : 2 Bartłomiej Pociecha ( Artiom Smirnow - Radosław Galant ) 4 na 4 +/- 39:59
2 : 3 Kamil Wróbel ( Alexander Szczechura ) 5 na 5 +/- 42:47

01:38 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
15:42 Mateusz Gościński (#11) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:37 Adrian Jaworski (#11) KH Energa Toruń 2 min. Zahaczenie
36:36 Alaksandr Szkrabau (#12) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie
38:47 Mateusz Gościński (#11) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
38:47 Dmitrij Kozłow (#57) KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
46:10 Jakub Michałowski (#5) GKS Tychy 2 min. Trzymanie

Koniec III tercji

-59 min. - dwukrotnie Arrak nie znalazł sposobu na Lewartowskiego!
-58 min. - czas dla torunian. Czy Molder zejdzie z bramki? Wznowienie i zjeżdża Molder!
- 57 min. - Szabanow strzela wprost w Lewartowskiego!!! Po wznowieniu "Lewar" zatrzymuje Kalinowskiego!!!
-51 min. - próbują gospodarze ale na razie bez skutku
-49 min. -dwukrotnie próbowali torunianie, dwukrotnie nieskutecznie
-47 min. -Michałowski na ławce, gospodarze w przewadze.
-46 min. - odłożona kara na tyszan, Toruń w 6 na 5!
-43 min. - GOOOOOOOOOL!!! Szczechura objechał bramkę i wyłożył krążek wzdłuż bramki Wróblowi, który strzałem przy słupku dopełnił formalności!
-43 min. - Marzec sprawdził koncentrację Moldera, wszystko z bramkarzem gospodarzy OK
-42 min. - mocno uderzał Szabanow, ale Huhdanpaa nie dał rady wbić krążka do siatki.
-41 min. - zaczynamy III tercję!

Koniec II tercji

-40 min. - GOOOOOOOL!!! Lustrzane odbicie strzału Arraka w wykonaniu Galanta i na przerwę zjeżdżamy z remisem!!!
-40 min. - Szczechura w poprzeczkę! Kolejny strzał na ciało przyjął Kalinowski, który przy owacji kibiców schodzi z lodu. W międzyczasie sędziowie sprawdzili czy Szczechura nie zdobył jednak gola!
-39 min. - koniec kary Szkrabaua! Świetna okazja tyszan, Molder mrozi krążek, a obrońcy Pierników tłumaczą "ręcznie" gościom że bramkarz w polu bramkowym jest nietykalny! Na ławce lądują najaktywniejsi w przepychance po obu stronach!
-37 min. - Szkrabau na ławce kar, ale to torunianie bliżsi podwyższenia rezultatu! Okazję mieli Lehtimaki i Kogut!!!
-37 min. - GOOOOOOOL!!! Arrak potężnym strzałem z bulika pod porzeczkę zamyka świetną akcję torunian!!!
-36 min. - GOOOOOOOL!!! Ależ precyzyjne uderzenie Zielińskiego z bulika tuż przy słupku! Zasłonięty Lewartowski bez szans!!!
-36 min. - dosyć szarpana gra z obu stron, czekamy na ciekawe akcje.
-34 min. - indywidualna akcja Szabanowa za bramką, ale strzał padł łupem golkipera gości
-31 min. - Szkrabau!!! Niewiele brakowało do remisu, ale Lewartowski dał sobie radę!
-30 min. - GOOOOOOOOOL!!!! Mroczkowski wykorzystał zamieszanie pod bramką Moldera i otworzył wynik spotkania!!!
-29 min. - Jaworski na ławce kar, przewaga tyszan
-28 min. - Najpierw Lehtimaki, a później Kogut nie potrafili pokonać Lewartowskiego
-26 min. - przepychanka między zawodnikami, ale taka "nie za mocna", obyło się bez kar.
-25 min. - świetna akcja gości! Podanie wzdłuż linii bramkowe trafia do Mroczkowskiego, ale strzał z bulika pada łupem Moldera.
-23 min. - Molder powstrzymuje strzał Michałowskiego. Wyrównany początek tego starcia.
-21 min. - rozpoczynamy II tercję

Koniec I tercji

-19 min. - ależ okazja Gruźli!!! Strzał z bekhendu parkanem blokuje Molder!
-18 min. - goście w komplecie. Torunianie poza okazją Szabanowa nie zagrozili bramce tyszan.
-16 min. - torunianie ponownie w przewadze, na ławce Gościński! Huhdanpaa wyłożył krążek Szabanowowi, ale jakimś cudem Lewartowski wyjął gumę zanim wpadła do bramki!!!!
- 14min. - okres przewagi torunian, ale obrona tyszan na miejscu. W odpowiedzi Mroczkowski mógł z bekhendu strzelić ładną bramkę, ale krążek podbił obrońca Pierników.
-13 min. - Zając strzelał na bramkę Lewartowskiego, ale anemicznie. Po chwili znacznie lepiej uderzał Kogut, ale w obu sytuacjach "Lewar" górą!
-11 min. - Huhdanpaa do Szabanowa, ale strzał zablokował Pociecha
-9 min. - wyrównana gra w środku pola, obie drużyny raczej nastawione na zabezpieczenie tyłów
-6 min. - strzał torunian z bulika, ale wprost w Lewartowskiego
-4 min. - koniec kary Kotlorza
-3 min. - kontra gości w osłabieniu, Gościński ostemplował słupek bramki torunian!!!!!!
-3 min. - Syty próbował zaskoczyć "Lewara", ale bez efektu.
-2 min. - wykluczony Michał Kotlorz, pierwsza przewaga torunian.
-1 min. - zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gości!
Witamy serdecznie z Torunia. Dziś Stalowe Pierniki podejmują gości z Piwnego Miasta.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupy --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 110 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

70 C. Mölder (BR1) 58:48 27 24 3 0.89