Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 3. kolejka
Sędziowie główni: Mateusz Krzywda - Patryk Pyrskała
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Wojciech Czech

Strzały na bramkę przeciwnika: 27 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 750
Łączna długość kar w meczu: 8 - 14 min.

0 : 1 Aleksandr Jakimienko ( Joona Monto ) 5 na 5 +/- 02:10
0 : 2 Patryk Wronka ( Grzegorz Pasiut - Bartosz Fraszko ) 5 na 5 +/- 11:34
0 : 3 Anthon Eriksson ( Mathias Lehtonen - Patryk Krężołek ) 5 na 5 +/- 26:44
1 : 3 Jewgienij Nikiforow ( Michaił Syrojeżkin - Aleksandr Wasiljew ) 5 na 4 +/- 28:47
1 : 4 Anthon Eriksson ( Mathias Lehtonen - Patryk Krężołek ) 5 na 5 +/- 47:02
2 : 4 Jarosław Rzeszutko ( Bartłomiej Bychawski - Martin Przygodzki ) 5 na 5 +/- 48:20
2 : 5 Patryk Wronka ( Bartosz Fraszko ) 5 na 5 EN +/- 58:36

03:04 Bartosz Fraszko (#10) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
08:31 Andrej Dubinin (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
12:26 Carl Hudson (#2) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
19:16 Iwan Rybczik (#90) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
23:33 Carl Hudson (#2) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:28 Oskar Jaśkiewicz (#96) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:59 Igor Smal (#48) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie
35:32 Carl Hudson (#2) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
37:16 Joona Monto (#9) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie
39:11 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
49:23 GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec spotkania

59 minuta - GOOOOL!!!! Wronka z bulika do "pustaka" i chyba już po meczu.
58 minuta - ależ szansa przed Nikiforowem!!! Czernik już w boksie.
58 minuta - zamieszanie pod bramką gości, ale bez konsekwencji
57 minuta - Pasiut kąśliwie strzelał na bramkę, Czernik na miejscu. W odpowiedzi sosnowiczanie "przeegzaminowali" Murraya.
55 minuta - siadło tempo spotkania. Katowiczanie kontrolują mecz i nie dają gospodarzom rozwinąć skrzydeł.
50 minuta - kara techniczna na GKS. 6 na lodzie.
49 minuta - GOOOOOL!!!! Rzeszutko najsprytniejszy pod bramką Murraya i z najbliższej odległości posłał krążek do siatki. Sosnowiec wciąż w grze!
48 minuta - GOOOOOL!!! Eriksson wykorzystuje podanie Lehtonena i Czernik kapituluje!!!
43 minuta - Murray broni ostry strzał z bulika.
42 minuta - Kozłowski wraca na lód. Koniec osłabienia sosnowiczan.
41 minuta - rozpoczynamy III tercję. Gospodarze wciąż w osłabieniu.

Koniec II tercji

40 minuta - za zahaczanie na ławkę kar wędruje Tomasz Kozłowski. Ostatnią tercję gospodarze zagrają w osłabieniu.
39 minuta - ależ zamieszanie pod bramką gości. "Jasiek Murarz" jednak nie dał się pokonać.
38 minuta - przez 16 sekund katowiczanie w podwójnym osłabieniu. Szansa dla sosnowiczan.
36 minuta - "hat trick" Hudsona. Kolejny raz gracz GieKSy melduje się na ławce. W odpowiedzi kontra gości, ale Pasiut nie sprostał Czernikowi.
33 minuta - Michalski jakimś cudem marnuje sytuację sam na sam z Czernikiem!
29 minuta - GOOOOOL!!!! Nikiforow!!! Soczysty strzał po długim rogu i Zagłębie wraca do gry!
28 minuta - na ławce kar melduje się Igor Smal za zahaczanie
27 minuta - GOOOOOL!!! Zamieszanie w tercji obronnej gospodarzy, krążek przejął Lehtonen, zagrał na wolne pole do Erikssona a ten bez problemu pokonał Czernika
26 minuta - Katowice w przewadze, ale niewiele z tego wynika. Obie drużyny już w komplecie.
25 minuta - opłaciła się gościom agresywna gra na bandach, Jaśkiewicz odesłany na ławkę za faul
24 minuta - Hudson ponownie ukarany, ale GieKSa gra jakby równy z równym
21 minuta - zaczynamy 2 tercję. Katowiczanie w przewadze, na ławce nadal Rybczik

Koniec I tercji

20 minuta - za zahaczanie na ławkę odesłany zostaje Rybczik
17 miniuta - Monto szaleje za bramką gospodarzy ale jego podanie blokuje obrona sosnowiczan.
12 minuta - GOOOOOL!!! Wronka finalizuje akcję Fraszki i Pasiuta!
9 minuta - kara dla Zagłębia, na ławkę odesłany Dubinin za grę wysokim kijem
6 minuta - po początkowej przewadze katowiczan do głosu dochodzą gospodarze
4 minuta - na ławkę kar wędruje za przeszkadzanie Fraszko
3 minuta - GOOOOOL!!!! Jakimienko po podaniu zza bramki Monto pakuje krążek do siatki
1 minuta - pierwszy krążek dla godpodarzy
Witamy ze Stadionu Zimowego zapraszamy na starcie Zagłębia Sosnowiec z GKS Katowice
Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupy --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 110 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

34 M. Czernik (BR1) 60:00 26 21 5 0.81
33 M. Kotuła (BR2) - 0 - 0 -
37 A. Khoperia (LO) 0 0 0 0 -2
13 M. Syrojeżkin (PO) 1 0 1 0 -2
78 J. Nikiforow (LS) 1 1 0 0 -2
40 A. Wasiljew (ŚR) 1 0 1 0 -3
10 M. Bernacki (PS) 0 0 0 0 -2