Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - O 3 miejsce
Sędziowie główni: Przemysław Gabryszak - Patryk Kasprzyk
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 27 - 39 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Bramki w przewadze: 0 - 3
Łączna długość kar w meczu: 16 - 6 min.

0 : 1 Paul Szczechura ( Brycen Martin - Christian Mroczkowski ) 5 na 5 +/- 03:03
1 : 1 Jesse Rohtla ( Mateusz Michalski - Jyri Marttinen ) 5 na 5 +/- 23:46
1 : 2 Paul Szczechura ( Christian Mroczkowski - Alexander Szczechura ) 5 na 4 +/- 27:06
1 : 3 Brycen Martin ( Jarosław Rzeszutko - Patryk Wronka ) 5 na 4 +/- 45:08
1 : 4 Filip Komorski ( Christian Mroczkowski - Patryk Wronka ) 5 na 4 EN +/- 59:48

58:31 Juraj Šimboch (#31) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - do końca meczu 51 sekund. Simboch ponownie w boksie
59 min - kolejne wykluczenie na zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany Juraj Simboch. Do końca meczu 89 sekund
57 min - dupuy próbował podania wzdłuż bramki do kolegi z drużyny, ale jego zamaiary przeczytał Wajda, który przeciął podanie
56 min - Pasiut w sytuacji sam na sam. Górą tyski bramkarz
56 min - kara dla Martinena.
55 min - 4 min 12 sekund do końca meczu. Simboch w boksie
55 min - Biro z niebieskiej, odbija Simboch
52 min - indywidualna akcja Nahunki. Próbował zaskoczyć Murraya strzałem między parkanami, lecz tyski golkiper nie dał sie zaskoczyć
51 min - kolejna w tym meczu próba Martinena pokonania z niebieskiej Murraya. Wynik bez zmian
50 min - tyszanie kontrolują przebieg spotkania. Chcą spokojnie dowieźć dwubramkowe prowadzenie do końca meczu
45 min - 3:1 dla gości. Wykorzystany okres gry w przewadze,a autorem gola Martin
44 min - GieKsa już w 4
43 min - Rzeszutko w sytuacji sam na sam, górą Simboch. Kara na Grzegorza Pasiuta. Tychy przez 25 sekund zagrają w przewadze 5 na 3
42 min - Filip Starzyński ukarany karą za uderzanie
41 min - Gościński... poprzeczka ratuje Simbocha
41 min - rozpoczynamy trzecią odsłonę meczu.

40 min - koniec 2 tercji
40 min - strzał z niebieskiej Martinena odbija Murray,
37 min - GieKSa zamknęła w tercji obronnej tyszan, ale mądrze bronią tyszanie nie dopuszczając do oddania strzału
34 min - kolejne wykluczenie nałożone na gospodarzy
32 min - chwila przerwa w grze, bo jeden z zawodników gości przypadkowo został trafiony kijem i miał problemy ze zjechaniem do boksu
31 min - kara dla Komorskiego
27 min - kara dla PAtryka Wajdy. Po 40 sekundach gry w przewadze PAul Szczechura ponownie wyprowadza gosći na prowadzenie
26 min - Martinen praktycznie sam na sam z Murrayem ale bardzo niecelnie
25 min - Marzec prosto w Simbocha
24 min - pierwsza akcja gospodarzy w drugiej tercji i mamy wyrównanie. Rohtla strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola dla gospodarzy
24 min - mądrze się bronią tyszanie i raz po raz niepokoją Simbocha.
21 min - obie ekipy na lodzie. Zaraz początek drugiej tercji. Tuż po wznowieniu Gościński przejął krążek i próbował pokonać Simbocha po raz drugi, lecz jego strzałniecelny

20 min - koniec pierwszej tercji. w ostatnich sekundach szansy na wyrównanie szukał Stiepanow
19 min - niecelna próba Starzyńskiego. Od kilku minut gra toczy się w środkowej części lodowiska
14 min - Michalski szukał okazji przy bliższym słupuk, jednak minimalnie niecelnie
13 min - gospodarze zamknęli w hokejowym zamku gości, jednak próba Pasiuta zatrzymałą się na tyskim bramkarzu. Do gry powrócili Biro i Kruczek
12 min - Lyamin z niebieskiej. Prosto w Murraya. Goście w pełnym zestawieniu
11 min - przepychanka Biro i Kruczka. Obaj odesłani na 2 minutowy odpoczynek
10 min - za przeszkadzanie 2 minuty otrzymał finśki obrońca GKS-u Tychy
8 min - Mularczyk... minimalnie niecelnie po podaniu Paszka
6 min - najpierw Dupuy, a potem Szczechura próbowali podwyższyć wynik spotkania. Gospodarze w komplecie
4 min - kara dla gospodarzy. Grzegorz Pasiut będzie odpoczywał przez 2 minuty
4 min - GOL -goście obejmują prowadzenie. Mroczkowski zagrał "Gumę" pod bramkę a Paul Szczehura dołożył łopatkę kija, otwierając wynik meczu
3 min - strzał Jeziorskiego z ostrego kąta broni Simboch
3min - przypadkowe uderzenie jednego z tyszan zatrzymało się na słupku katowickiej GieKSy
1 min - rozpoczynamy trzecie spotkanie o brązowy medal. Czy tyszanie dziś zakończą rywalizację? Przekonamy się po końcowej syrenie

Przed rozpoczęciem spotkania obie drużyny minutą ciszy uczciły pamięć Ś.P. Marka Szymańskiego

31 J. Šimboch (BR1) 58:58 38 35 3 0.92