2 : 3 Bartłomiej Jeziorski ( Radosław Galant - Szymon Marzec ) 5 na 5 +/- 59:54

04:10 Dmitrij Kostromitin (#65) Comarch Cracovia 2 min. Opóźnianie gry
20:31 Bartłomiej Jeziorski (#91) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
32:12 Emil Oksanen (#22) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
34:23 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
44:39 Radosław Galant (#24) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
45:38 Taavi Tiala (#16) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
45:38 Filip Komorski (#5) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:50 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
56:31 Taylor Doherty (#4) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
56:31 Christian Mroczkowski (#9) GKS Tychy 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)

Koniec meczu
60. min - GOOOL! Zamieszanie pod bramką Pieriewozczikowa, krążek wypada mu spod nóg i na 6 sekund przed końcem Jeziorski umieszcza krążek w bramce.
59. min - Pociecha z niebieskiej odbija Pieriewozczikow.
59. min - Krakowianie w natarciu, zmieszanie pod bramką Raszki.
57. min - Obustronne wykluczenie, mamy zatem 4 na 4.
57. min - Murphy objeżdża bramkę Raszki, ten na kolanach nie ma bramki.
56. min - Němec znowu samotnie atakuje, broni bramkarz gości.
55. min - Strzał Csamangi, odbity przez Raszkę.
54. min - Němec samotnie przedziera się przez Tyską obronę zagrywa do Guli, ten uderza, mrozi krążek Raszka.
53. min - Tyszanie nie są w stanie założyć hokejowego zamku.
51. min - Ježek ląduje na ławce kar, tym samym tworząc okazję do objęcia prowadzenia przez graczy ze Śląska.
50. min - GOOOL! Komorski wygrywa wznowienia zagrywa do Pociechy, ten z niebieskiej przymierza i krążek ląduje w bramce przeciwnika.
50. min - Komorski atakuje rywali przy bandzie.
50. min - Kapica samotnie wjeżdża w tercję gości, oddaje strzał ale krążek ląduje na górnej siatce bramki.
49. min - Jeziorski strzela, lecz niecelnie.
48. min - Cracovia w natarciu. Murphy uderza z niebieskiej i było tylko słychać zadźwięczenie słupka na lodowisku przy ulicy Siedleckiego.
47. min - Galant już na lodzie.
46. min - Komorski i Tiala lądują na ławce kar.
46. min - Saukko z niebieskiej, mrozi krążek bramkarz gości.
45. min - Šaur leży na lodzie po uderzeniu go kijem w twarz przez Galanta.
44. min - Mroczkowski w ataku do Cichego, ten nie zdołał przyjąć tego krążka.
44. min - Mocne starcia między zawodnikami.
43. min - Novajovský wstrzeliwuje krążek do tercji gospodarzy.
42. min - Tiala prawą stroną do Oksanena, bez rezultatów.
41. min - Krakowianie od razu zamykają swoich rywali w ich tercji.

Koniec drugiej tercji
40. min - Sołowjow dynamicznie zagrywa do Welsha, ten uderza ale odbija krążek Raszka.
39. min - Ferrara w kontrze, uderza niecelnie.
39. min - Tyszanie w natarciu. Cichy przed bramką z krążkiem, nie udaje mu się oddać celnego strzału.
38. min - Ciura samotnie w tercji rywali, uderza. Pieriewozczikow odbija ten strzał.
37. min - Krakowianie w tercji rywali, nic z tego nie winika.
36. min - Alex Szczechura wprowadza krążek do tercji rywali, lecz od razu wystrzelony ten krążek przez gospodarzy.
35. min - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy.
34. min - GOOOL! Seed z niebieskiej wrzuca krążek, Paul Szczechura przekierował ten strzał i krążek ląduje w bramce Pieriewozczikowa.
33. min - Faulowany gracz gości i Oksanen ląduje na ławce kar.
31. min - Kontra gości wyczyszczona przez Cracovię.
31. min - Ferrara uderza, odbija krążek Raszka.
30. min - Tiala z całej siły uderzył krążek z niebieskiej, niestety nie celnie.
29. min - Kostromitin mocno przymierzył w niebieskiej, mrozi ten strzał Raszka.
28. min - GOOOL! Zakotłowało się pod bramką Raszki. Welsh zagrywa do Sołowjowa ten uderza, a krążek po sporych przygodach ląduje w bramce rywali.
28. min - Goodwin w sytuacji 3 na 1 zagrywa do Murphyego, a ten nie zdołał pokonać bramkarza gości.
27. min - Tyszanie zdecydowanie mocniej atakują.
27. min - Murphy z Goodwinem wyprowadzają kontrę, ale Murphy na spalonym.
26. min - Kapica sam stara się wprowadzić krążek to tercji gości, niestety nie udaje mu się ta sztuka.
25. min - Welsh wygrywa wznowienia w tercji tyszan, zagrywa do Ignatowicza ten uderza, lecz niecelnie.
24. min - Ferrara samotnie wjeżdża do tercji rywali, ale przyblokowany przez zawodników GKS-u.
23. min - GOOOL! Welsh wjeżdża przed bramkę i zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
22. min - Šaur z niebieskiej, mrozi ten strzał Ondřej Raszka.
21. min - Wykluczenie dla Jeziorskiego za uderzenie kijem.
21. min - Mocny pressing z obu stron.

Koniec pierwszej tercji
20. min - Mroczkowski oddaje mocny strzał na bramkę Pieriewozczikowa, niecelny ten strzał.
19. min - Mocne starcia na bandzie za bramką gospodarzy.
19. min - Galant w kontrze, lecz sędzia liniowy odgwizduje spalonego.
18. min - Ciura wstrzeliwuje krążek w tercję Cracovii.
18. min - Kapica samotnie wywalczył krążek w tercji tyszan oddaje strzał, ale pewnie odbija Raszka.
17. min - Paul Szczechura mocno walczy za bramką rywali.
16. min - Tiala samotnie w tercji gości, mocny strzał, ale nie celny.
15. min - Dudaš przymierzył z niebieskiej, nie ma bramki.
14. min - Csamangó na drugą stronę do Ježka, przerwane przez obrońcę tyszan.
13. min - Błąd Gutwalda i Mroczkowski wyszedł prawie sam na sam z Pieriewozczikowem, nie pokonał go.
12. min - Tyszanie mocno dociskają swoich rywali i Cichy wywalczył krążek pod bramką Cracovii, lecz nie zdołali oddać strzału.
11. min - Jeziorski wyprowadza krążek lewą stroną tafli, lecz nic z tego nie wyniknęło.
10. min - Alex Szczechura mocno dociskany do bandy przez Němca.
8. min - Kotlorz stara się wyprowadzić krążek ze swojej tercji, ale mocnym pressingiem krakowianie odbierają mu krążek i było gorąco pod bramką Raszki, lecz mrozi ten krążek bramkarz gości.
7. min - Marzec samotnie wprowadza krążek do tercji Cracovii, przyblokowany przez Gutwalda.
6. min - Goście mają spory problem z wejściem do tercji rywali.
6. min - Tyszanie rozgrywają krążek pomiędzy sobą w tercji Cracovii, lecz przejęty ten krążek przez jednego z graczy Cracovii i wystrzelony do tercji gości.
5. min - Pierwsze wykluczenie dla Cracovii.
5. min - Cichy mocno uderza, nie ma bramki.
4. min - Kapica usiłował zagrać krążek przed bramkę do Sołowjowa, przecięte podanie przez obrońców GKS-u.
3. min - Csamangó przyblokowany przez dwóch zawodników z Tychów i traci krążek.
3. min - Tyszanie w natarciu, wyczyszczeni przez obronę Cracovii.
2. min - Cichy z Alexem Szczechurą w natarciu, nie ma bramki.
1. min - Małe zamieszanie w tercji Cracovii po strzale Tyszan.
1. min - Zaczynamy 3 spotkanie półfinałowe pomiędzy Comarch Cracovią a GKS-em Tychy.

59 D. Pieriewozczikow (BR1) 60:00 32 29 3 0.91