Strzały na bramkę przeciwnika: 25 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Konsta Jaakola ( Andriej Czwanczikow - Elias Elomaa ) 5 na 5 +/- 15:44
2 : 0 Artiom Smirnow ( Gleb Bondaruk - Artiom Osipow ) 5 na 5 +/- 21:53
2 : 1 Damian Kapica ( David Goodwin - Darcy Murphy ) 5 na 5 +/- 22:51
3 : 1 Siergiej Kuzniecow ( Kamil Kalinowski - Artiom Smirnow ) 5 na 3 +/- 33:28
4 : 1 Andriej Czwanczikow ( Adrian Jaworski ) 5 na 5 +/- 33:58
4 : 2 Jiří Gula ( Damian Kapica - Erik Němec ) 5 na 5 +/- 59:25

07:52 Jakub Šaur (#33) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
16:06 Siergiej Kuzniecow (#78) KH Energa 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
31:37 Luke Ferrara (#82) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:54 Jakub Šaur (#33) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
36:15 Gleb Bondaruk (#12) KH Energa 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
55:48 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
55:56 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 2 min. Spóźniony atak ciałem

Koniec!
60. min - GOOOL! 4:2! Gula zmniejsza straty, pokonując Svenssona uderzeniem w krótki róg
59. min - Goście w pełnym składzie.
58. min - Nowożyłow uderzał, poprawiał Kuzniecow. Nie ma gola!
57. min - Goodwin wystrzelił gumę z własnej tercji.
56. min - Kolejna kara dla Cracovii. Na ławkę kar trafił Alesz Jeżek. Torunianie przez 112 sekund w podwójnej przewadze.
56. min - Kara dla Dudasza. Faulował Elomę.
54. min - Svensson! Jak on to obronił? Darcy Murphy miał sporo czasu na oddanie strzału, ale nie wykorzystał świetnej okazji.
54. min - Cracovia popełnia sporo błędów w obronie.
53. min - Czas pracuje na korzyść "Stalowych Pierników"
52. min - Osipow ładnie się przedzierał, ale w finalnym momencie guma ześlizgnęła mu się z łopatki kija.
51. min - Welsh! Svensson broni barkiem.
50. min - Murphy, Jeżek i Goodwin! Kocioł pod toruńską, bramką, ale nie ma gola!
49. min - Dobra praca w obronie Kostasa Gusevasa i niebezpieczneństwo zażegnane.
48. min - Twardo grają oba zespoły.
47. min - Krakowianie próbują jeszcze zmniejszyć straty, ale oddawane przez nich strzały nie mają odpowiedniej jakości.
46. min - Gospodarze pewnym krokiem zmierzają do zwycięstwa.
44. min - Nejezchleb oddał strzał, ale Svensson spokojnie interweniuje.
44. min - Jaworski! Dobre uderzenie reprezentanta Polski.
43. min - Dobrze pod względem taktycznym grają torunianie. Szybko i sprawnie rozbijają ataki gości.
42. min - Sędziowie początkowo odgwizdali uwolnienie. Po konsultacjach zmienili decyzje. Wznowienie na środku tafli.
42. min - Bondaruk sprawdził czujność Kowalówki.
41. min - Cracovia od samego początku grają bardzo agresywnie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Mała wymiana uprzejmości między Gusevasem a Nemecem. Obyło się bez kar.
39. min - Welsh! Zbyt długo składał się do strzały i nie złapał Svenssona na przemieszczeniu.
39. min - Bondaruk jest już na lodzie.
38. min - Gry w przewadze nie są dziś mocną stroną gości.
37. min - Kara dla Bondaruka. Szansa dla "Pasów" na powrót do meczu.
35. min - Z pewnością nie tak to spotkanie wyobrażali sobie krakowianie. Nie mają już nic do stracenia, więc muszą zaatakować.
34. min - GOOOL! 4:1! Kolejny cios w wykonaniu torunian! Czwanczikow podwyższa prowadzenie
34. min - GOOOL! 3:1! Kalinowski do Kuzniecowa, a ten uderzeniem ze slotu zaskoczył Kowalówkę
33. min - Spalili akcję gospodarze.
32. min - Kolejne wykluczenie dla gości. Oznacza to, że Pasy przez 103 sekundy będą grały w podwójnym osłabieniu.
32. min - Będzie kara dla Cracovii. Ferrara udaje się na ławkę kar.
30. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki na drugą. Połowa meczu za nami.
29. min - Brynkus! Padając na kolana uderzył z bekhendu. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Svenssona.
28. min - Dobry mecz oglądamy w Toruniu. Sporo się dzieje.
27. min - Jak krążek nie trafił do siatki? Akcja Nejezchleba i Ferrary! Przekombinowali krakowscy napastnicy. Brytyjczyk nie zdołał trafić do pustej bramki.
25. min - Niepewna interwencja Gutwalda. Torunianie nie wykorzystali dobrej szansy, by zaskoczyć krakowian i nieco ostudzić ich zapędy.
24. min - Goście chcą iść za ciosem.
23. min - GOOOL! 2:1! Szybka odpowiedź "Pasów". Goodwin wzdłuż bramki do Kapicy, a ten pokonuje Svenssona
22. min - GOOOL! 2:0! Smirnow uderzeniem z niebieskiej zaskoczył zasłoniętego Kowalówkę
22. min - Aktywniejsi są na razie goście. Widać, że chcą szybko wyrównać.
21. min - Dwa błędy Szkodienki! Krakowianie nie wykorzystali ich.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej odsłony.
20. min - Fieofanow! Kowalówka znów ratuje swój zespół!
19. min - Gramy w pełnych składach.
18. min - Kontra Osipowa! Niewiele zabrakło, a mielibyśmy drugiego gola dla "Stalowych Pierników".
18. min - Krakowanie niezbyt dobrze rozgrywają tę przewagę,
17. min - Groźna kontra torunian. Akcja 2 na 1, ale Fieofanow nie zdołał trafić do siatki.
17. min - Kara dla Kuzniecowa.
16. min - GOOOL! 1:0! Ładna akcja Elomy, który pojechał z krążkiem. Gumę przejął Czwanczikow, dograł do Jaakoli, a ten nie miał problemów, by trafić do siatki
15. min - Ładna kombinacyjna akcja gości. Potężne uderzenie Welsha! Nie ma gola.
14. min - Gula z niebieskiej! Svensson odbił krążek.
13. min - Dudasz i Nowożyłowe mieli sobie coś do powiedzenia. Kilka kuksańców i wracamy do gry.
13. min - Dołęga urwał się Gutwaldowi, ale czeski defensor szybko naprawił swój błąd.
12. min - Ładne rozegranie krążka między Ferrarą a Welshem. Krążek na linię niebieską do Guli! Potężny strzał, ale nie ma gola.
11. min - Poczarował Goodwin! Ładny balans ciałem, ładny strzał. Broni Svensson.
10. min - Saur jest już na lodzie.
10. min - Torunianie z kolei zbyt wolno i zbyt statycznie rozgrywają tę przewagę.
9. min - Krakowianie jak na razie dobrze się bronią.
8. min - Kara dla Saura.
8. min - Elomaa! Szarżował, ale kapitalnie Kowalówka, który wybił mu krążek kijem.
8. min - Tiala do Csamango! Niewiele zabrakło, a mielibyśmy gola. Czeski skrzydłowy łapał Svenssona na przemieszczeniu. Minimalnie niecelny strzał.
7. min - Szkodienko z nadgarstka! Pewnie Kowalówka, choć był zasłonięty.
6. min - Teraz zaatakować próbowali krakowianie. Dużo wrzutek, prób przekierowań. Na razie bez efektu bramkowego.
5. min - Dobrze w krakowskiej bramce spisał się Kowalówka. Uratował swój zespół przed stratą bramki. Uderzał Jaakola.
4. min - Bondaruk! Dobra próba, ale zabrakło odrobiny precyzji.
3. min - Kapica! Próbował przekierować do bramki uderzenie Dohertiego.
2. min - Na razie oba zespoły koncentrują się na uważnej grze w destrukcji.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Svensson i Kowalówka.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

28 A. Svensson (BR1) 60:00 30 28 2 0.93