0 : 1 Grzegorz Pasiut ( Maciej Kruczek - Bartosz Fraszko ) 5 na 5 05:05
0 : 2 Grzegorz Pasiut ( Andriej Stiepanow - Maciej Kruczek ) 5 na 5 22:52
0 : 3 Bartosz Fraszko ( Grzegorz Pasiut - Maciej Kruczek ) 5 na 5 28:00
1 : 3 Artiom Osipow ( Kamil Kalinowski - Gleb Bondaruk ) 5 na 5 57:36

02:39 Kostas Gusevas (#24) KH Energa 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
12:31 Mateusz Adamus (#38) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
16:40 Artiom Smirnow (#22) KH Energa 2 min. Przeszkadzanie
19:08 Mateusz Zieliński (#14) GKS Katowice 2 min. Atak ciałem - natarcie
45:52 Mateusz Zieliński (#14) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
59:09 Kamil Kalinowski (#10) KH Energa 2 min. Przeszkadzanie
59:09 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu.
- 60 min. - Sierguszkin wjechał przed bramkę, ale Simboch na posterunku.
- 59 min. - Pusta bramka, ale Pasiut zablokowany.
- 58 min. - (1:46) do końca i Svensson już zjeżdża z bramki.
- 58 min. - GOL! 1-3! Błąd za bramką i Kalinowski obsłużył Osipowa, który z bliska pokonał Simbocha.
- 57 min. - Katowiczanie kontrolują przebieg spotkania.
- 55 min. - Svensson wrzucony do swojej bramki, przerwa w grze.
- 52 min. - Kontra Dominika Nahunki, ale zatrzymał uderzenie Svensson.
- 51 min. - Zieliński spod niebieskiej, ale zbyt łatwy strzał i łapie Svensson.
- 50 min. - Stiepanow do Fraszki ale ten prosto do łapaczki Svenssona.
- 48 min. - Uderzał Kuronen, odbija Svensson.
- 47 min. - Strzał z pierwszego krążka Kalinowskiego, odbija Simboch.
- 46 min. - Kara dla Zielińskiego, przewaga torunian.
- 45 min. - Spod bandy Adrian Jaworski, łapie spokojnie Simboch.
- 44 min. - Atakują gospodarze, będąc dłużej przy krążku i w tercji rywala.
- 42 min. - Uderzenie z klepy na wprost bramki przez Rożkowa, łapie pewnie do raka Simboch.

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Smirnow zablokowany spod niebieskiej.
- 37 min. - Rożkow uderzył obok słupka.
- 36 min. - Z niebieskiej Podsiadło ale zbyt lekko.
- 34 min. - Pasiut do Fraszko ten wzdłuż bramki do Stiepanowa ale ten nie trafił czysto w krążek, gdyby się tak stało byłaby duża szansa na czwartego gola.
- 34 min. - Fraszko wycofał do Siepanowa a ten huknął prosto w kask Svensson, przerwa w grze.
- 34 min. - Kuzniecow na przeciwko bramki, ale uderzenie łapie Simboch.
- 32 min. - Zieliński z daleka obok bramki.
- 30 min. - Dużo walki pod bandami. Torunianie ciężko mają się przebić przez defensywę gości.
- 28 min. - Za Studzińskiego wchodzi Svensson.
- 28 min. - GOL! 0-3! Pasiut pod bramkę i Fraszko płaskim strzałem po lodzie pokonuje Studzińskiego.
- 28 min. - Szabanow spod bramki, łapie Simboch.
- 27 min. - Uderzenie Kuronena ale obok bramki.
- 26 min. - Z daleka Sierguszkin ale niecelnie.
- 25 min. - Skuteczna interwencja Studzińskiego po akcji katowiczan.
- 23 min. - GOL! 0-2! Świetnie Stiepanow w lód wkręcił zwodem Kuzniecowa, a Pasiut tuż przed Studzińskim dołożył tylko kija. Akcja palce lizać!
- 21 min. - Błąd Kuzniecow, podanie pod bramkę tam Kuronen próbował na raty pokonać Studzińskiego ale ten leżąc nie dał wcisnąć gumy do bramki!

- Koniec I tercji
- 20 min. - Kontra katowiczan, Michalski mocno z bulika - łapie Studziński.
- 19 min. - Strzał z bulika Kalinowskiego, łapie Simboch. Kara dla Zielińskiego.
- 18 min. - Lamin z niebieskiej, odbija Studziński i z bliska łapie do raka strzał Fraszki.
- 17 min. - Sam na sam Szabanow w osłabieniu, ale nie dał się oszukać Simboch.
- 17 min. - Strzał Franssili mrozi w parkanach Studziński.
- 17 min. - Smirnow wyrzucił w powietrze Krężołka, który zrobił fikołka i kara dla gospodarzy mimo protestów zawodników gospodarzy.
- 16 min. - Nie było w tej sytuacji gola, sędzia rozkłada ręce.
- 16 min. - Sędzia sprawdza analizę wideo. Prawdopodobnie chodzi jeszcze o akcję Fieofanowa, który uderzył w poprzeczkę.
- 15 min. - Dobra okazja Czwanczikowa ale położył się na lód Andersons i blokuje jego strzał.
- 14 min. - Kuronen sam na sam jechał przez pół lodowiska, przełożył na backhand ale nie trafił w bramkę!
- 13 min. - Na ławce kar Adamus, gospodarze w przewadze. Groźnie Fieofanow odbiła się guma od poprzeczki, bramkarz nawet nie wiedział gdzie guma się znajduje.
- 12 min. - Uderzenie Adamusa obok bramki.
- 12 min. - Dalekie podanie do Czwanczikowa, błąd defensywy ale szybszy Simboch który rzucił się na lód i wybił gumę kijem.
- 12 min. - Sierguszkin ucierpiał w starciu z rywalem, ale sędzia nie zareagował. Słychać ponownie protesty Jurija Czucha.
- 11 min. - Szabanow z daleka, odbija Simboch
- 9 min. - Czwanczikow z bliska, ale niedokładnie trafił w krążek.
- 8 min. - Osipow zza bramki do Bondaruka ten w dobrej sytuacji dwa metry przed bramkarzem ale zablokowany!
- 7 min. - Pasiut z backhandu obok bramki.
- 7 min. - Z niebieskiej Smirnow ale obok słupka.
- 6 min. - Krążek poza taflą, przerwa w grze.
- 5 min. - GOL! 0-1! Już w równowadze goście zdobywają gola. Pasiut wykorzystuje podanie Kruczka i mierzonym strzałem pokonał Studzińskiego.
- 3 min. - Uderzenie Lamina z niebieskiej odbija Studziński. Dobitka w zamieszaniu Fraszko, ale niedokładnie.
- 3 min. - Kara dla Gusevas, trener Czuch nie zgadza się z decyzją głośno dając to do zrozumienia.
- 3 min. - Ostra walka przy bandach bez strzałów groźny na bramkę.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

51 M. Studziński (BR1) 28:00 19 16 3 0.84
28 A. Svensson (BR2) 30:14 15 15 0 100