08:43 Dariusz Wanat (#19) GKS Katowice 2 min. Uderzanie kijem
08:43 Igor Smal (#12) Zagłębie 2 min. Spóźniony atak ciałem
10:17 Mateusz Michalski (#69) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
19:02 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Uderzanie kijem
23:05 Rusłan Baszyrow (#22) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
23:48 Igor Smal (#12) Zagłębie 2 min. Wysoki kij
29:57 Jewgienij Nikiforow (#78) Zagłębie 2 min. Atak łokciem
37:42 Jānis Andersons (#5) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
42:00 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie
47:47 Oskar Krawczyk (#4) GKS Katowice 2 min. Atak ciałem - natarcie
53:15 GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec III tercji

59 min - GOOOOL!!! Stoklasa dopadł do krążka odbitego przez Portera i dopełnił formalności
57 min - Rohtla!!! Świetny strzał po lodzie, ale Porter broni parkanem
53 min - katowiczanie kontrolują grę, nie pozwalają gospodarzom na zbyt wiele. Czas dla trenera Parfionowa
50 min - GOOOL!!! Rybczik dopełnił formalności po asyście Sikory
48 min - na ławkę kar za natarcie zostaje odesłany Krawczyk, Zagłębie w przewadze przez 2 minuty
48 min - Rybczik spomiędzy bulików wprost w Simbocha
46 min - Rohtla nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Porterem
45 min - goście w pełnym zestawieniu
43 min - kolejna kara dla katowiczan, szansa dla gospodarzy na odrobienie części strat
42 min - GOOOOL!!! Podanie Wanata, strzał w okienko przy bliższym słupku Franssili i goście prowadzą 1:6
41 min - rozpoczynamy trzecią odsłonę

Koniec II tercji

40 min - zdecydowana dominacja gości została uwieńczona dwoma dubletami Fraszki i Krężołka. Zagłębie będzie miało ciężko podnieść się po tych ciosach
38 min - GOOOOL!!!! Ależ kanonada na Zimowym!!! Ponownie Krężołek strzela bramkę podczas osłabienia GieKSy!!!
38 min - GOOOOL!!! Krężołek wykorzystuje podanie wzdłuż bramki Wanata!!!
37 min - Fraszko... i GOOOOOL!!!! Porter pokonany z karnego!!!
37 min - solowa akcja Mularczyka przerwana faulem Jakobsonsa i rzut karny!!!!
35 min - ależ okazja na wyrównanie!!! Strzał z klepy Naroga odbił się od łyżwy obrońcy i o centymetry minął słupek bramki Simbocha!!!
34 min - Pasiut zza bramki do Stoklasy, ale ten uderza spomiędzy wąsów wprost w bramkarza
31 min - GOOOL!!!! Fraszko strzela po lodzie po długim rogu!!! 2:1 dla gości!!!
30 min - kolejne osłabienie Zagłębia po ataku łokciem Nikiforowa
30 min - pokazowy bodiczek Baszyrowa na Nahunce!!! To się nazywa męski sport!!!
29 min - iskrzy między Michalskim a Luszniakiem, sędziowie nie nakładają kar
26 min - Zagłębie w komplecie, goście rażą nieporadnością w ataku
25 min - Porter show!!! Fraszko, Pasiut i Kruczek nie znaleźli na niego sposobu
24 min - ciąg dalszy złej passy sosnowiczan. Do straconej bramki dochodzi wykluczenie Baszyrowa i Smala. GieKSa w podwójnej przewadze
22 min - GOOOOL! Rohtla przymierzył obok słupka i mamy remis!!!
22 min - koniec osłabienia gości, sosnowiczanie nie wykorzystali przewagi
21 min - rozpoczynamy drugą tercję. Katowiczanie jeszcze przez minutę w osłabieniu

Koniec I tercji

20 min - na ławce kar ląduje Starzyński. Gospodarze nie oddali już jednak do końca tej odsłony celnego strzału i na przerwę schodzą z przewagą jednego trafienia autorstwa Bombardiera.
17 min - na tafli nie widać różnicy miejsc w tabeli między obiema drużynami, sosnowiczanie dzielnie odpierają ataki gości i groźnie kontratakują
14 min - strzał z półobrotu Adamusa próbował dobić Skrodziuk ale Porter obronił na posterunku
13 min - oba zespoły w pełnych składach
11 min - gospodarze ponownie w przewadze, ukarany został Michalski
9 min - nieco luźniej na tafli, po obustronnym wykluczeniu gramy 4 na 4
9 min - groźnie w okienko przymierzył Krężołek, ale Porter czujnie obronił
8 min - ależ kocioł pod bramką Portera!!! Goście marnują świetną okazję na remis!!!
6 min - Zagłębie w osłabieniu, szansa dla gości na wyrównanie
5 min - w zamieszaniu podbramkowym największym sprytem wykazał się Lucas Bombardier
5 min - GOOOOL!!!! Zagłębie wykorzystuje przewagę liczebną!!!!
3 min - pierwsze osłabienie gości, Stoklasa przez 2 min. na ławce
3 min - strzał Zielińskiego z niebieskiej podbity przez obrońców
2 min - solowa akcja Nahunki, Porter parkanem zatrzymuje strzał napastnika GieKSy
1 min - zaczynamy!!! W bramkach Porter i Simboch. Pierwsze wznowienie wygrywa Grzegorz Pasiut
Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Przed nami starcie Zagłębia Sosnowiec z drużyną "zza miedzy" - GKS Katowice.

Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

88 C. Porter (BR1) 60:00 45 38 7 0.84