0 : 2 Filip Stoklasa ( Mikołaj Łopuski - Mateusz Zieliński ) 5 na 5 15:56
0 : 3 Bartosz Fraszko ( Grzegorz Pasiut - Patryk Krężołek ) 5 na 5 28:28
0 : 4 Patryk Krężołek ( Grzegorz Pasiut - Jānis Andersons ) 5 na 5 55:53
0 : 5 Maciej Kruczek ( Jesse Rohtla - Dominik Nahunko ) 5 na 5 57:27

17:28 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Nadmierna ostrość w grze
23:55 Marcin Biały (#88) Ciarko STS Sanok 2 min. Uderzanie kijem
30:40 Szymon Skrodziuk (#97) GKS Katowice 2 min. Wysoki kij
33:00 Grzegorz Pasiut (#18) GKS Katowice 2 min. Trzymanie
37:14 Jesse Rohtla (#11) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:23 Kamil Paszek (#91) GKS Katowice 2 min. Wysoki kij
39:11 Grzegorz Pasiut (#18) GKS Katowice 2 min. Uderzanie kijem
49:45 Kamil Paszek (#91) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie

- 59 min. - Z niebieskiej huknął Andersons, krążek trafia w poprzeczkę!
- 58 min. - GOL! 0-5! Rozklepana po raz kolejny defensywa gospodarzy. Rohtla na drugi słupek do Kruczka a ten lekkim strzałem lokuje gumę w siatce
- 57 min. - Z bliska Simboch broni strzał Elo i Bukowskiego, Simboch dzisiaj nie daje się zaskoczyć.
- 56 min. - GOL! 0-4! Pasiut na długi słupek do Krężołka a ten z bliska nie miał problemów z pokonaniem Spesnego.
- 56 min. - Biały zablokowany po próbie strzału z bulika.
- 55 min. - Gra się uspokoiła, bez strzałów na bramkę, dużo jazdy z krążkiem z oub stron.
- 51 min. - Sanoczanie w przewadze, ale bez groźnej sytuacji - katowiczanie bronią się dzisiaj bardzo dobrze.
- 49 min. - Błąd pod bramką , ale Adamus w ostatnim momencie zablokowany.
- 48 min. - Filipek minął rywala efektownie ale zamiast uderzać podawał i akcja zmarnowana.
- 47 min. - Stoklasa mocno uderzył, ale niecelnie.
- 45 min. - Biały do Sihvonena ale ten uderzył nad bramką.
- 44 min. - Dużo wymiany krążka z obu stron, bez strzału.
- 42 min. - Uderzenie Filipka odbija Simboch, dobitka Strzyżowskiego - mrozi bramkarz.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Sanoczanie sfrustrowani grą w przewadze co widać niemoc w tym elemencie gry.
- 39 min. - Strzały Eto, Sihvonena odbija Simbocha a z bliska Viikilka w słupek!
- 38 min. - Przez 1:51 sanoczanie zagrają 5 na 3, gdyż kijem w twarz Paszek uderzył Strzyżowskiego.
- 36 min. - Z boku uderzył Filipek, spokojnie Simboch.
- 35 min. - Przycisnęli katowiczanie, ale uderzenie nad bramką.
- 34 min. - Nahunko sam na sam, ale w parkanach krążek zatrzymuje Spesny.
- 34 min. - Ciężko w przewadze gospodarze, Olearczyk zza bulika - spokojnie Simboch.
- 33 min. - Pasiut trafia na ławkę kar.
- 31 min.- Sihvonen zza obrońcy, odbija Simboch.
- 31 min. - Skrodziuk zaatakował pod bandą Skokana, mamy karę dla gości.
- 30 min. - Uderzenie Elo ale spokojnie łapie Simboch.
- 29 min. - Świetna sytuacja Bukowskiego po podaniu Witana, ale się zawahał i z metra trafił w parkan bramkarza!
- 28 min. - GOL! 0-3! Pasiut zza bramki do Fraszki a ten uderzył pod ladę!
- 27 min. - Elo z trzech metrów, ale spokojnie mrozi Simboch.
- 27 min. - Wanat uderzył obok słupka.
- 25 min. - Spesny broni strzał z niebieskiej Franssili.
- 24 min. - Na ławkę kar siada Biały, w przewadze po raz pierwszy w tym meczu katowiczanie.
- 23 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, ale broni bramkarz gospodarzy!
- 22 min. - Z bliska Łopuski dostawił kija, broni parkanem Spesny!

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Bukowski z bulika, zablokowany.
- 18 min. - Błąd defensywy i Pasiut sam na sam, broni odbijaką Spesny!
- 17 min. - Kara dla Starzyńskiego, pierwsza przewaga w tym meczu.
- 16 min. - GOL! 0-2! Nie dasz - stracisz, brzmi hokejowe przysłowie. Stoklasa z bliska podwyższa prowadzenie.
- 16 min. - Sihvonen poszedł z Elo, ale za późno podał do partnera i ratując akcje strzelił z ostrego kąta w bramkarza.
- 15 min. - Krężołek z dwóch metrów przeniósł gumę wysoko poza taflę.
- 14 min. - Indywidualnie Bukowski, minął rywala ale z ostrego kąta odbija Simboch.
- 13 min. - Witan do Strzyżowskiego pod bramkę, ale niedokładnie.
- 12 min. - Dobosz z okolicy bulika, pewnie mrozi Simboch.
- 12 min. - Spesny ponownie na posterunku po strzale z niebieskiej.
- 11 min. - Nahunko najechał z boku, jego uderzenie kijem odbija Spesny.
- 10 min. - Zieliński lekko, ale obok słupka. Mogło to zaskoczyć zasłoniętego Spesnego.
- 9 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, przepychanki - ale łapie gumę bramkarz gospodarzy.
- 8 min. - Katowiczanie w tercji gospodarzy wymieniają gumę ale bez strzału.
- 6 min. - Spod bandy Starzyński, odbija Spesny.
- 5 min. - Fraszko praktycznie sam na sam, uderzył nad poprzeczką.
- 4 min. - Mocny strzał Adamusa nad poprzeczką.
- 4 min. - GOL! 0-1! W sytuacji sam na sam Spesny pokonany przez Michalskiego.
- 3 min. - Spod niebieskiej huknął Franssila, obok słupka.
- 3 min. - Fantastyczna obrona z metra Spesnego, bramkarz łapie gumę po strzale Fraszko.
- 1 min. - Pierwszy strzał gospodarzy i Simboch odbija na siatkę otaczającą lodowisko.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

66 P. Spěšný (BR1) 60:00 28 23 5 0.82