Nie trafiony Daniił Oriechin 0 : 0 Re-Plast Unia Oświęcim
Nie trafiony Aleksiej Trandin 0 : 1 Re-Plast Unia Oświęcim
Nie trafiony Christian Mroczkowski 0 : 1 GKS Tychy
Trafiony Siemion Garszyn 1 : 1 Re-Plast Unia Oświęcim
Nie trafiony Luka Kalan 1 : 2 Re-Plast Unia Oświęcim
Nie trafiony Alexander Szczechura 1 : 2 GKS Tychy
Nie trafiony Patrik Luža 1 : 2 Re-Plast Unia Oświęcim

04:58 Filip Komorski (#5) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
08:37 Martin Przygodzki (#11) Re-Plast Unia 2 min. Uderzanie kijem
12:31 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
20:08 Ladislav Havlík (#22) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
48:41 Lassi Raitanen (#33) Re-Plast Unia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Będą rzuty karne!
65 min - Cichy fantastycznie przecina podanie. Mogło być groźnie
63 min - Helenius sam na sam! Murray górą!
63 min - Samotny rajd Oriechina, kończy strzałem wprost w Murraya
62 min - Kolejna okazja Przygodzkiego, kolejny raz fatalnie pudłuje
61 min - Kalan strzela, ale zbyt słabo. Murray broni
61 min - Zaczynamy dogrywkę! Wznawia Komorski!

Będziemy mieli dogrywkę!
60 min - Koblar zmienił tor lotu krążka przed bramkarzem, ale guma przelatuje ponad lodowisko
59 min - Tym razem to goście są pod ścianą! Murray ratuje swój zespół przed utratą bramki!
59 min - Oriechin minimalnie przestrzelił!
59 min - Przygodzki mógł objechać bramkarza! Murray jednak się rzuca i odbija gumę!
58 min - Sherbatov w krótki róg! Broni Murray!
57 min - Kowalówka przejmuje krążek i wychodzi sam na sam, ale górą Murray!
57 min - Tyszanie praktycznie nie wyjeżdżają z tercji gospodarzy. Unia w opałach
55 min - Komorski świetnie się uwolnił, ale Saunders broni fantastycznie!
52 min - GOOOL! 2:2! Mroczkowski pięknie podał do Szczechury, który wyrównał wynik meczu!
50 min - GOOOL! 2:1! Cichy świetnie obsłużył Komorskiego, który nie dał szans Saundersowi!
48 min - Koblar z ostrego kąta, ale nie zdołał pokonać Murraya
46 min - Saunders wypluwa gumę pod kij Cichego! Ale tyszanin został zablokowany przez obrońców!
45 min - Akcja duetu Mroczkowski, Cichy. Ten drugi oddał strzał, po którym krążek otarł słupek!
45 min - Unia gra na przetrzymanie wyniku. Trzecie wznowienie w krótkim odstępie czasu
44 min - Marzec oddał lekki strzał, z którym Saunders nie miał kłopotów
43 min - Kibice gwiżdżą po tym jak przewracany sam na sam został Kowalówka. Sędzia bez reakcji
42 min - Jeziorski blisko pokonania Saundersa, ale niecelnie uderza
41 min - Trzecia tercja rozpoczęta, a krążek jest w posiadaniu oświęcimian!

Koniec II tercji
38 min - Murray oszukany przez bezpański krążek, na jego szczęście nie było rywali w pobliżu
38 min - Bizacki blisko pokonania Saundersa, ale jego strzał niecelny
37 min - Komorski wprost w Saundersa
35 min - Piękne przyjęcie Oriechina, ale strzelił prosto w Murraya. Unia coraz bardziej się rozkręca
33 min - Kowalówka zza bramki chciał zaskoczyć Murraya, ale tyski golkiper tym razem pewny
31 min - Przygodzki fatalnie pudłuje z metra, po świetnym dograniu Sherbatova
29 min - Bizacki znów popełnił błąd i nie zdążył za Piotrowiczem, który minimalnie przestrzelił
27 min - GOOOL! Sherbatov posyła krążek do bramki ponad leżącym Murrayem!
27 min - Słupek po strzale Szczechury!
26 min - Zamieszanie pod bramką Unii, ale obrońcy wyjaśniają w ostatniej chwili
25 min - Kogut oddaje niesygnalizowany strzał, ale Saunders pewnie
23 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu
23 min - Prosty błąd Glenna, który traci krążek na niebieskiej
21 min - Kowalówka oddaje strzał w krótki róg, ale czujny Murray
21 min - Oświęcimianie w przewadze
21 min - Druga tercja! Wznawiają gospodarze!

Koniec I tercji
20 min - Cichy oddaje strzał w okolice okienka, ale Saunders jeszcze lepiej łapie ten strzał
19 min - GOOOL! 1:0! Co za błąd Murraya! Pozornie niegroźny strzał wpada do bramki!
17 min - Dobra, szybka akcja Wronki zakończona groźnym strzałem, ale Saunders broni na raty
15 min - Marzec blisko zdobycia bramki po wygranym wznowieniu, ale dobrze broni Saunders
15 min - Kolejny strzał tyszan, kolejny raz poruszona bramka gospodarzy
13 min - Kalan objechał Bizackiego i był blisko zdobycia bramki, jednak tyszanom udało się wyjaśnić sytuację
12 min - Malicki blisko pokonania Murraya, ale krążek zatrzymał się na bocznej siatce
11 min - Kogut przytomnie zachował się w obronie i oddala zagrożenie
10 min - Rzeszutko z metra blisko zdobycia bramki, ale... Saunders rusza bramkę. Sędzia przerywa grę
10 min - Luza blisko gola samobójczego! Miał ogromne szczęście!
9 min - Tyszanie w przewadze
8 min - Strzał Glenna, Murray odbija ponad pleksę
8 min - Zamieszanie pod tyską bramką! Goście wychodzą z tego obronną ręką!
7 min - Gościński sam zabrał się z krążkiem i mimo tego, że był naciskany oddał strzał, ale tuż obok bramki
6 min - Trandin strzela w słupek!
5 min - Unia w przewadze
5 min - Prosta strata Bizackiego. Krążek przejmuje Kowalówka, po czym oddał strzał. Murray spokojnie broni
4 min - Pretnar oddaje strzał, ale przelatuje tuż obok słupka!
3 min - Saunders poruszył bramkę przy strzale Pociechy
2 min - Cichy do Szczechury przed bramkę, ale końcówką parkanu broni Saunders!
2 min - Marzec strzela, ale ponad bramką
1 min - Zaczęła się druga "Święta Wojna" w tym sezonie!

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 65:00 32 29 3 0.91