Łączna długość kar w meczu: 10 - 16 min.

1 : 0 Radosław Sawicki ( Maciej Urbanowicz - Marek Hovorka ) 5 na 5 16:43
2 : 0 Marek Hovorka ( Maciej Urbanowicz - Roman Rác ) 5 na 5 21:07
3 : 0 Łukasz Nalewajka ( Maciej Urbanowicz - Kamil Górny ) 5 na 5 47:14
4 : 0 Roman Rác ( Martin Kasperlík ) 4 na 5 53:54
5 : 0 Mateusz Bryk ( Roman Rác - Kamil Górny ) 4 na 5 55:02
6 : 0 Marcin Horzelski ( Kamil Wróbel - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 57:01

06:11 Bartosz Liśkiewicz (#7) GKH Stoczniowiec 2 min. Wysoki kij
10:37 Marek Hovorka (#25) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
19:07 Mateusz Rompkowski (#97) GKH Stoczniowiec 2 min. Trzymanie
22:06 Arciom Żurauski (#33) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie
23:45 Gdański Klub Hokejowy SA Stoczniowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:28 Mateusz Rompkowski (#97) GKH Stoczniowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
32:15 Zackary Phillips (#77) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
39:28 Oskar Lehmann (#3) GKH Stoczniowiec 2 min. Trzymanie
39:28 Roman Rác (#89) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
49:58 Jakub Wala (#76) GKH Stoczniowiec 2 min. Uderzanie kijem
53:11 Zackary Phillips (#77) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
58:27 Jakub Stasiewicz (#10) GKH Stoczniowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
58:27 Martin Kasperlík (#82) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
60. min - Maciejewski w znakomitej sytuacji, strzela nieco ponad bramką.
59. min - Spięcie między Kasperlikiem i Stasiewiczem. Resztę meczu obejrzą z perspektywy ławki kar.
58. min - Nechvatal z trudem broni ciężki strzał Wołoszyka.
58. min - GOOOL! 6:0! Krążek prześlizgnął się pod parkanami Solińskiego po strzale Horzelskiego.
56. min - GOOOL! 5:0! Kolejna bramka JKH w osłabieniu! Tym razem z nadgarstka pociągnął Bryk i nie dał szans Solińskiemu.
55. min - GOOOL! 4:0! Rac technicznie umieścił krążek w bramce z bliskiej odległości podczas gry w liczebnym osłabieniu.
54. min - Phillips podciął rywala i już zmierza w kierunku ławki kar.
52. min - Gdańsk w pełnym zestawieniu.
52. min - Mocny strzał Kasperlika, ale obok bramki.
51. min - Strata JKH na niebieskiej. Phillips nie upilnował Zająca, ale ten z bliskiej odległości nie znalazł miejsca, gdzie mógłby zaaplikować krążek.
50. min - Wala odpocznie teraz dwie minuty na ławce kar za uderzanie.
48. min - GOOOL! 3:0! Po zespołowej akcji krążek z bliska do siatki pakuje Łukasz Nalewajka.
48. min - Gdańszczanie blisko kontaktu! Tylko słupek.
47. min - Hovorka zjeżdżając na zmianę oddał strzał obroniony przez Solińskiego.
45. min - Urbanowicz popędził z krążkiem, zagrał do Nalewajki na backhand, ten jednak wprost w środek bramki, gdzie czekał Soliński.
44. min - Hovorka wprowadził krążek w tercję i podał do Phillipsa. Soliński mrozi krążek po zewnętrznej stronie bramki.
43. min - Strzał Horzelskiego po rykoszecie wypada poza pole gry.
42. min - Obydwie ekipy w komplecie.
41. min - Finałowa tercja rozpoczęta. Gramy 4 na 4.

Koniec II tercji
40. min - Scysja pomiędzy Racem i Lehmannem. Obustronne wykluczenie.
39. min - Druga tercja upływa pod znakiem dalszej dominacji JKH.
37. min - Kasperlik przejmuje krążek między bulikami, ale jego strzał musnął zaledwie słupek.
36. min - Gdyby Michał Rybak zagrał celnie, to Drąg miałby przed sobą tylko bramkarza. Zaprzepaszczona okazja.
36. min - Urbanowicz w dogodnej sytuacji, ale strzela w pierś Solińskiego.
35. min - JKH w pełnym zestawieniu.
34. min - Stoczniowiec przez ponad 50 sekund w przewadze.
33. min - Siły na lodzie wyrównują się. Sędzia dostrzegł zadziorne zachowanie Phillipsa.
32. min - Sawicki obił tylko konstrukcję bramki.
32. min - Wróbel znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, jednakże ją zmarnował. Chwilę później zostaje faulowany przez Rompkowskiego.
31. min - Bryk przejął bezpański krążek po akcji Raca i Kasperlika, ale trafił wprost w Solińskiego.
29. min - Mocarski uderzył po lodzie, za słabo jednak, by pokonać Nechvatala. Bramkarz JKH zagarnia i mrozi krążek.
28. min - Kasperlik zaliczył dynamiczny wjazd w tercję rywala, oddał krążek Brykowi, a ten nieskutecznie próbował pokonać Solińskiego.
27. min - Łut szczęścia uratował gdańszczan od straty bramki. W podbramkowym zamieszaniu żaden z jastrzębskich hokeistów nie zdołał ulokować krążka w bramce.
26. min - Stoczniowiec już z piątką graczy na lodzie.
26. min - Soliński ostrzem łyżwy oddala zagrożenie po strzale Klimicka.
25. min - Nechvatal zlekceważył teraz rywala. Stracił krążek i w ostatniej chwili zdążył z interwencją zapobiegającą stracie bramki.
25. min - Phillips z najbliższej odległości wprost w parkany Solińskiego.
24. min - Błąd Stoczniowca. Zagrali z o jednym zawodnikiem za wiele.
24. min - Kasperlik nieczysto uderzył krążek przy podaniu, a ten opuścił tercję.
23. min - Kolejna szansa w przewadze przed JKH. Żurauski zahaczał rywala.
22. min - GOOOL! Wraz z końcem kary Rompkowskiego prowadzenie podwyższa Marek Hovorka!
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję. Gospodarze przez ponad minutę w przewadze jednego zawodnika.

Koniec I tercji
20. min - Jass w ostatnich minutach przymierzył wprost w Solińskiego, ale ten "wypluł" krążek. Nikt nie zdążył z dobitką.
20. min - Rompkowski przytrzymał Raca w okolicach głowy, za co został ukarany dwuminutowym wykluczeniem.
18. min - Radosław Nalewajka wpadł teraz na Solińskiego, który ucierpiał w tym starciu. Bramkarz Stoczniowca już na nogach.
17. min - GOOOL! 1:0! Sawicki otwiera wynik meczu!
15. min - Kombinacyjna akcja jastrzębian, nie mają jednak pomysłu na zwieńczenie akcji. Gimiński w końcu zdecydował się na indywidualny strzał, ale wprost do rękawicy Solińskiego.
14. min - Krążek groźnie zatańczył w polu bramkowym gości, Soliński wyjaśnia sytuację.
13. min - Hovorka już na lodzie.
12. min - Michał Rybak strąca krążek po wrzutce, ten jednak opuszcza taflę.
11. min - Hovorka wybił kij z rąk Vitkowi. Odpocznie na ławce kar.
10. min - Horzelski w dobrej sytuacji, ale pod bramką panował spory tłok. Uderzył ponad poprzeczką.
9. min - Koniec kary Liśkiewicza.
8. min - JKH cały czas utrzymuje się z krążkiem w tercji Stoczniowca. Brakuje jednak dobrego strzału.
7. min - Okazja dla gości. Liśkiewicz odesłany na ławkę kar za atak wysokim kijem.
6. min - Dwójkowa akcja Pesty i Macieja Rybaka zmarnowana. Zabrakło precyzji w tym podaniu.
6. min - Hovorka uderzył po lodzie, zablokowany krążek mija nieznacznie bramkę.
5. min - Arbitrzy podtrzymują swoją decyzję.
5. min - Krążek znalazł się w bramce, ale sędzia wskazał zagranie wysokim kijem. Po protestach trenera Kalabera sędzia główny podjął decyzję o wideoanalizie.
4. min - Dynamiczna akcja Pelaczyka i Wróbla, bez efektu.
3. min - Radosław Nalewajka próbował zaskoczyć bramkarza z nadgarstka, później poprawił jeszcze Horzelski, nie ma jednak bramki. Krążek opuszcza tercję Stoczniowca.
2. min - Spore zamieszanie pod bramką gości, Soliński "na raty" mroził krążek.
1. min - Michał Rybak stanął przed świetną okazją do kontry. Zabrakło mu ewidentnie szybkości.
1. min - I ruszyli! Pierwszy bulik dla gospodarzy.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 17 17 0 100