Strzały na bramkę przeciwnika: 35 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500

0 : 1 Aleš Ježek ( Richard Nejezchleb - Jakub Šaur ) 5 na 5 02:37
1 : 1 Rusłan Baszyrow ( Armen Khoperia - Adam Domogała ) 5 na 4 06:27
2 : 1 Rusłan Baszyrow ( Jewgienij Nikiforow - Adam Domogała ) 5 na 5 13:12
2 : 2 Tomáš Franek ( Richard Nejezchleb - Michal Gutwald ) 5 na 4 18:26
2 : 3 Aleš Ježek ( Martin Dudaš - Tomáš Franek ) 5 na 4 24:13
2 : 4 Erik Němec 5 na 5 56:18
2 : 5 Erik Němec ( Taavi Tiala - Jiří Gula ) 5 na 4 57:21

00:19 Jakub Šaur (#33) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
03:59 Michal Gutwald (#19) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:47 Adam Domogała (#20) Zagłębie 2 min. Atak łokciem

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Koniec III tercji
58. min - GOOOL! 2:5! Nemec po raz drugi! "Pasy" pieczętują swoje zwycięstwo.
57. min - Domogała faulował Nejezchleba, Czech mocno ucierpiał w tym starciu.
57. min - GOOOL! 2:4! Erik Nemec popędził sam na bramkę Sosnowca i umieścił krążek w bramce!
54. min - Smal mógł dać upragnione wyrównanie, pomylił się jednak nieznacznie.
54. min - Szansa Zagłębia po stracie Cracovii przed własną bramką. Petrasek parkanem zażegnał niebezpieczeństwo.
53. min - Tiala z bliska próbował pokonać Czernika, nieskutecznie.
50. min - Ciężar gry przeniósł się za bramkę Cracovii, defensorzy wyjaśniają jednak sytuację.
47. min - Nie sposób odmówić sosnowiczanom ambicji, krakowianie nie dają im jednak zbyt wiele pola do popisu.
45. min - Csamango dobrze wystawił krążek Kamińskiemu, młody napastnik "Pasów" nie znalazł jednak sposobu na Czernika.
43. min - Tiala próbował zmieścić krążek z bliskiej odległości przy krótszym słupku, górą Czernik.
43. min - Petrasek źle wznowił grę i oddał posiadanie Zagłębiu, krakowska defensywa trzyma jednak rękę na pulsie.
42. min - "Pasy" już w pełnym zestawieniu.
41. min - Kascak długo leży na lodzie za bramką Cracovii, sędziowie przerywają grę.
41. min - Hokeiści Zagłębia Sosnowiec z ogromną koncentracją wyjeżdżają na lód przed trzecią tercją. Przed nimi 15 sekund gry w podwójnej przewadze.

Koniec II tercji
40. min - Decyzja arbitrów wobec faulów Jezka nie mogła być inna. Sosnowiec zagra teraz 5 na 3.
40. min - Zawrzało pod bandą, sędziowie nie wyciągają żadnych konsekwencji.
39. min - Kolejna strata Sosnowca we własnej tercji, sytuacja jednak zmarnowana.
38. min - Zagłębie szuka swych szans, ale Cracovia neutralizuje ich starania.
36. min - Łotysz wraca już na lód.
34. min - Wykluczenie dla Zagłebia. Jakobsons zahaczał swego rywala.
33. min - Sosnowiczanie doszli w końcu do głosu, ale tracą krążek. Kontra Cracovii zmarnowana.
31. min - W drugiej tercji lepiej prezentuje się Cracovia, trzecia bramka podcięła lekko skrzydła Zagłębiu.
30. min - Zagłębie wychodziło z groźną kontrą, ale ich akcję przerywa gwizdek sędziego. Spalony.
28. min - Zagłębie bliskie wyrównania, Petrasek zachował zimną krew.
27. min - Czernik zgubił kij i znalazł się w ciężkiej sytuacji, ruszył mu z pomocą kolega z defensywy.
25. min - GOOOL! 2:3! W podbramkowym "kotle" najlepiej odnalazł się Ales Jezek!
25. min - Franek ponownie próbował zaskoczyć Czernika, ale bramkarz był na posterunku.
24. min - "Pasy" dobrze rozgrywają krążek w tercji rywala, brakuje jednak strzałów.
23. min - Na ławkę kar trafia Tomasz Kulas.
22. min - Obydwa zespoły śmiało przystąpiły do ataku.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję tego zaciętego widowiska!

20. min - Zagłębie szukało szczęścia w ostatniej minucie, ale pierwsza tercja kończy się remisem 2:2.
19. min - Kolejna groźna szansa Cracovii, w podbramkowym zamieszaniu Czernik wychodzi z opresji.
19. min - GOOOL! 2:2! Franek oddaje mocny strzał i doprowadza do wyrównania.
18. min - Nemec oddał kąśliwy strzał.
18. min - Doskonała okazja "Pasów" na wyrównanie. Jakobsons na ławce kar.
17. min - Czym bliżej końca tercji, tym Cracovia jest groźniejsza.
16. min - Csamango przejmuje krążek od Khoperii i postraszył Czernika strzałem z nadgarstka.
16. min - Groźny strzał Kamińskiego, wynik jednak bez zmian.
16. min - Błąd Zagłębia w okolicach linii niebieskiej przy własnej tercji, przecięte podanie trafia w Naroga i mija nieznacznie bramkę.
14. min - GOOOL! 2:1! Baszyrow wpisuje się na listę strzelców po raz drugi, tym razem po dwójkowej akcji z Nikiforowem!
13. min - Niebezpieczna strata Sosnowca we własnej tercji, krążek nie dochodzi jednak do Tiali.
12. min - Jezek oddaje niespodziewany strzał sprzed niebieskiej, Czernik mrozi krążek.
11. min - Franek oddaje strzał z okolic bulika, broni Czernik.
10. min - Csamango powstrzymany przez Khoperię.
7. min - GOOOL! 1:1! Krążek znalazł pod bramką Rusłana Baszyrowa, a ten pokonuje Petraska!
6. min - Kolejna kara. Szurowski zbyt ostro potraktował swojego rywala. 18 sekund podwójnej przewagi Sosnowca.
6. min - Zagłębie ma problem, by sforzować zasieki krakowskiej defensywy.
5. min - Cracovia mądrze przetrzymuje krążek, zyskując czas.
4. min - Krakowianie ponownie w osłabieniu. Na ławkę kar zjeżdża Gutwald.
4. min - Baszyrow próbuje strzału na krótki słupek, broni Petrasek.
3. min - GOOOL! 0:! Jezek dostaje podanie zza bramki i nie myli się z najbliższej odległości.
3. min - Śmiała próba Cracovii, grają już w pełnym zestawieniu.
2. min - Zagłębie bez pomysłu na rozegranie przewagi.
1. min - Strata na niebieskiej, sosnowiczanie bez strzału.
1. min - Nikiforow podcinany przez Saura.
1. min - Rozpoczynamy mecz! Jeszcze dzisiaj dowiemy się, która drużyna sięgnie po pierwsze zwycięstwo tego sezonu.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

34 M. Czernik (BR1) 60:00 36 31 5 0.86