Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Robert Długi - Mateusz Niżnik
Sędziowie liniowi: Kamil Korwin - Andrzej Nenko

Strzały na bramkę przeciwnika: 41 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 10
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1200
Łączna długość kar w meczu: 39 - 22 min.

1 : 0 Łukasz Krzemień ( Patryk Malicki ) 5 na 5 +/- 02:33
1 : 1 Filip Pesta ( Dzmitryj Bandarenka - Michał Zając ) 5 na 5 +/- 03:40
2 : 1 Eliezer Sherbatov ( Ryan Glenn - Aleksiej Trandin ) 5 na 5 +/- 11:59
3 : 1 Peter Bezuška ( Siemion Garszyn ) 5 na 5 +/- 16:37
4 : 1 Klemen Pretnar ( Luka Kalan - Jere Helenius ) 5 na 5 +/- 27:22
5 : 1 Aleksiej Trandin ( Eliezer Sherbatov - Martin Przygodzki ) 5 na 5 +/- 37:52
6 : 1 Martin Przygodzki ( Ryan Glenn - Patrik Luža ) 5 na 4 +/- 52:08

04:04 Maciej Rybak (#24) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie
13:41 Filip Pesta (#93) GKH Stoczniowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
19:32 Martin Przygodzki (#11) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:47 Arciom Żurauski (#33) GKH Stoczniowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:50 Krystian Mocarski (#21) GKH Stoczniowiec 2 min. Uderzanie kijem
33:19 Josef Vítek (#73) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie
46:01 Siemion Garszyn (#96) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:00 Patrik Luža (#24) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie
50:06 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
51:22 Mateusz Strużyk (#40) GKH Stoczniowiec 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)
52:55 Siemion Garszyn (#96) Re-Plast Unia 5 min. Atak kolanem
52:55 Siemion Garszyn (#96) Re-Plast Unia 20 min. Niesportowe zachowanie
52:55 Siemion Garszyn (#96) Re-Plast Unia 4 min. Nadmierna ostrość w grze
52:55 Maciej Rybak (#24) GKH Stoczniowiec 4 min. Nadmierna ostrość w grze
55:29 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Uderzanie kijem
56:16 Gdański Klub Hokejowy SA Stoczniowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:42 Patrik Luža (#24) Re-Plast Unia 2 min.
59:34 Oskar Lehmann (#3) GKH Stoczniowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu.
59. min - Oba zespoły są już myślami przy końcu tego pojedynku.
57. min - Chaos na lodzie. Sporo niedokładności.
55. min - Sypią się wykluczenia Zając ukarany za uderzenie kijem interweniującego Saundersa.
54. min - Gdańszczanie w przewadze przez 5 minut. Szansa na podreperowanie swojego dorobku.
53. min - Mała bójka między Garszynem a Maciejem Rybakiem. Rosjanin odesłany do szatni za wcześniejszy atak kolanem.
53. min - GOOOL! 6:1! Przygodzki dostał podanie od Glenna i wypalił z pełnego zamachu. Guma odbiła się od słupka i wpadła do siatki
52. min - Teraz Strużyk ukarany za próbę wymuszenia faulu.
51. min - Strużyk do Pesty! Ten próbował złapać na przemieszczeniu Saundersa. Świetny refleks Kanadyjczyka.
51. min - Kowalówka udaje się na ławkę kar. 54 sekundy w podwójnej przewadze gości.
50. min - Groźnie pod bramką Unii.
49. min - Luża wędruje na ławkę kar. Kolejna szansa dla gdańszczan.
49. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
48. min - Teraz Lehmann był o krok od pokonania oświęcimskiego golkipera.
48. min - Maciejewski z niebieskiej! Broni Saunders.
47. min - Unia na razie dobrze się broni. Ładnie powalczył Krzemień. Wprasował w bandę Rompkowskiego.
46. min - Przygodzki! Uderzył ze slotu z pełnego zamachu. Mocno, ale niecelnie.
45. min - Tempo tego spotkania nie porywa.
44. min - Seria błędów pierwszej formacji Unii. Vitek! Saunders broni jego strzał.
43. min - Unia szuka kolejnych goli.
42. min - Eli Sherbatov w swoim stylu. Położył sobie krążek na łopatce, zakręcił pirueta i uderzył. Kieler broni, a kibice docenili inwencję Izraelczyka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Kowalówka! Dobry refleks Kielera ratuje gdańszczan. To mógł być kolejny gol dla gospodarzy.
38. min - GOOOL! 5:1! Sherbatov wystawił gumę Trandinowi, a ten uderzeniem po lodzie zaskoczył Kielera
37. min - Oriechin wjechał przed bramkę, ale nie zdołał zmieścić gumy między słupkiem a parkanem Kielera.
36. min - Kolejna przewaga i kolejna niewykorzystana. Unia przed niedzielnym meczem w Tychach musi poprawić "power play".
35. min - Bardzo odważnie za własną bramką gra Saunders.
35. min - Glenn z niebieskiej. Kieler broni z problemami, dobitka Sherbatova! Nie ma gola.
34. min - Kara dla Vitka.
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Kalan! Dostał podanie wzdłuż bramki od Koblara. Zabrakło mu precyzji!
31. min - Pretnar! Słupek ratuje Kielera.
30. min - Unia zagra w podwójnej przewadze przez 58 sekund. Kara dla Mocarskiego.
29. min - Dwie minut karne dla Żurauskiego.
28. min - GOOOL! 4:1! Pretnar z niebieskiej pociągnął z nadgarstka. Guma zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od słupka
26. min - Pokaz power skatingu w wykonaniu Sherbatova. Brawa od publiczności.
25. min - Oriechin do Kowalówki! Kieler rozciągnął się jak długi i obronił strzał "Kowala".
24. min - Kontra gości. Zając uciekł oświęcimskim defensorom, oddał strzał, ale niecelny.
23. min - Gdańszczanie w tej tercji na razie prezentują agresywniejszy hokej niż przed przerwą.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Rompkowski zamiast wstrzelić gumę do tercji lobem, posłał go poza bandę.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Kara dla Przygodzkiego złapana w tercji ofensywnej.
19. min - Kalan przed bramkę do Koblara! Słoweński skrzydłowy źle trafił w krążek. To powinien być czwarty gol dla Unii.
17. min - GOOOL! 3:1! Bezuszka wrzucił gumę z niebieskiej, a zasłonięty Kieler przepuści gumę do siatki.
16. min - Oświęcimianie słabo dzisiaj rozgrywają przewagi. Wolno i zbyt statycznie.
14. min - Kara dla Filipa Pesty.
13. min - Unia stara się iść za ciosem. Garszyn i Oriechin mieli swoje okazje. Zabrakło odrobiny szczęścia.
12. min - GOOOL! 2:1! Glenn do Sherbatova, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kielera
11. min - Kalan! Wjechał do tercji, uderzył, guma podbita.
9. min - Glenn dobrze uderzył z bulika. Dobitki Przygodzkiego i Sherbatova. Nie ma gola.
7. min - Nie był to dobry okres gry w przewadze w wykonaniu Unii.
6. min - Glenn z niebieskiej! Trandin próbował strącić krążek, ale nie ma gola.
5. min - Maciej Rybak fauluje Sherbatova.
4. min - GOOOL! 1:1! Szybka odpowiedź gości. Na listę strzelców wpisuje się Pesta. Dostał dobre dogranie zza bramki
3. min - GOOOL! 1:0! Malicki zza bramki do Krzemienia, a ten uderzeniem w długi róg pokonuje Kielera.
2. min - Gdańszczanie schowani za podwójną gardą.
2. min - Przygodzki! Ładne uderzenie z lewego bulika. Broni Kieler.
1. min - Niewiele zabrakło, a Helenius podzieliłby los Kamila Wróbla. W porę się uchylił, łyżwa Rompkowskiego była blisko.
1. min - W bramkach Clarke Saunders i Michał Kieler.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla Re-Plast Unii.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 60:00 25 24 1 0.96