Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie główni: Robert Długi - Przemysław Kępa
Sędziowie liniowi: Andrzej Nenko - Mateusz Niżnik

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 9
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000
Łączna długość kar w meczu: 12 - 26 min.

1 : 0 Zdeněk Bahenský ( Aleš Ježek - Tomi Leivo ) 5 na 5 07:15
1 : 1 Martin Kasperlík ( Kamil Wałęga ) 5 na 4 15:38
1 : 2 Māris Jass ( Łukasz Nalewajka - Artem Iossafov ) 5 na 5 24:22
2 : 2 Jiří Gula ( Tomi Leivo ) 5 na 5 27:53
3 : 2 Miha Štebih ( Marek Tvrdoň - Michal Vachovec ) 5 na 4 55:44

13:50 Zdeněk Bahenský (#32) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
50:10 Henrich Jabornik (#27) JKH GKS 10 min. Niesportowe zachowanie
52:27 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:38 Jesse Rohtla (#11) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
57:14 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij

Koniec meczu
60 min - Bomba Iossafova! Broni Koprziva!
60 min - Rohtla mierzonym strzałem celował w okienko, ale Koprziva pewnie łapie. 30 sekund do końca meczu
59 min - Raszka został w boksie. 19 sekund do końca kary
59 min - Czas dla drużyny gości
59 min - Zamieszanie pod bramką Koprzivy! Obrońcy wybijają!
59 min - Jass nie trafia do pustej bramki! Nadal przegrywają!
58 min - Jastrzębie w natarciu
56 min - GOOOL! 3:2! Stebih wykorzystuje dobre podanie Tvrdonia i strzałem do pustej bramki dopełnia formalności
55 min - Kontrowersyjna kara dla Rohtli, wydawało się z perspektywy trybun jakby to zawodnik Cracovii wpadł na Fina
54 min - Bardzo ofiarnie dziś jastrzębianie, walczą o każdy krążek
52 min - Urban fatalnie przestrzelił w dobrej sytuacji. Cracovia z tylko jednym strzałem celnym w tej przewadze
51 min - Krążek mija bramkę po strzale Guli
50 min - Dobra akcja Urbanowicza z Wałęgą, ten drugi oddaje minimalnie niecelny strzał
49 min - Strzał na bramkę Raszki! Krążek blisko linii bramkowej, ale obrońcy wyjaśnili sytuację
47 min - Zaczęły się hokejowe szachy, mało strzałów, a dużo starć przy bandach
45 min - Strzał Kostka, pewnie łapie Koprziva
44 min - Strzał Kapicy z nadgarstka, broni Raszka
42 min - Jastrzębie w pełnym składzie
41 min - Trzecia tercja, wznawiają goście, Cracovia jeszcze około 90 sekund zagra w przewadze

Koniec II tercji
39 min - Dwa razy próbował Kapica, dwukrotnie niecelnie
37 min - Nie ma bramki! Raszka nie miał kasku przy strzale
37 min - Krążek w siatce Jastrzębia! Sędzia oznajmia że nie ma bramki. Przed bramką był gwizdek… a sędziowie zjeżdżają odglądać powtórkę…
36 min - Bepierszcz nie trafia z najbliższej odległości po strzale z pierwszego krążka!
35 min - Wrzutka Górnego, łatwo łapie Koprziva
33 min - Starł się przy bandzie Gimiński z Vachovcem, lepszy zawodnik Jastrzębia
32 min - Sędziowie liniowi dziś trochę spóźnieni
31 min - Słaba przewaga gospodarzy, nie potrafią skutecznie zagrozić bramce gości
30 min - Zamieszanie pod bramką Cracovii. Koprziva w porę mrozi gumę
28 min - GOOOL! Gula potężnym strzałem z niebieskiej pokonuje bramkarza!
28 min - Leivo wjechał pod bramkę i obija kask Raszce!
28 min - Kalinowski ma dużo miejsca i oddaje strzał, ale łapie gumę Raszka
26 min - Jass znokautowany pod bramką Jastrzębia. Z pomocą kolegów zjeżdża do boksu
25 min - GOOOL! 1:2! Jass przymierzył w samo okienko bramki gospodarzy!
23 min - Mamy bójkę pomiędzy Urbanowiczem a Jeżkiem!
21 min - Zaczynamy drugą tercję!

20 min - Strzał Auvinena z niebieskiej. Z problemami odbija Koprziva
15 min - Kapica chciał zmieścić krążek między parkanami Raszki, ale ten nie dał się pokonać
15 min - Strzał Rohtli tuż nad lodem, broni Koprziva
12 min - Iossafov nie trafia z najbliższej odległości do niemal pustej bramki!
9 min - Kasperlik sam pognał na bramkę i oddał strzał! Koprziva broni końcówką kija!
8 min - GOOOL! 1:0! Bahensky najlepiej zachował się w zamieszaniu podbramkowym i pakuje krążek do siatki!
5 min - Rothla z pierwszego krążka! Obok bramki
4 min - Rompkowski wrzuca krążek z linii niebieskiej! Mikula trącił krążek, ale pewnie łapie Raszka
3 min - Ostrożna gra obu zespołów, bez wielu akcji ofensywnych
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gości!

33 M. Kopřiva (BR1) 60:00 28 26 2 0.93