Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Patryk Kasprzyk - Paweł Meszyński
Sędziowie liniowi: Mateusz Kucharewicz - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 31 - 20 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

1 : 0 Gregor Koblar ( Sebastian Kowalówka - Jakub Wanacki ) 5 na 5 00:17
2 : 0 Dariusz Wanat ( Klemen Pretnar - Andrej Themár ) 5 na 5 19:06
3 : 0 Luka Kalan ( Sebastian Kowalówka - Jakub Wanacki ) 5 na 4 26:51
3 : 1 Filip Stoklasa ( Michał Działo - Jakub Blanik ) 5 na 5 38:31

01:40 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:12 Łukasz Podsiadło (#20) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20 Maksim Citok (#61) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
21:47 Martin Przygodzki (#11) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:20 Kamil Sikora (#19) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
26:00 Marcin Horzelski (#59) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spóźniony atak ciałem
49:34 Armen Khoperia (#37) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Rzucenie na bandę
49:34 Armen Khoperia (#37) Zagłębie Sosnowiec 10 min. Niesportowe zachowanie
52:50 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie
59:48 Luka Kalan (#93) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie

60. min - Radziszewski zjechał z bramki.
60. min - Czas dla gości.
58. min - Unia stara się trzymać gumę z dala od własnej tercji. Po to, aby rywale nie wycofali bramkarza.
57. min - Spotkanie powoli zmierza do końca. Nic nie wskazuje na to, że coś się zmieni.
56. min - Wanat do Themara, ten od razu wypalił. Radziszewski wykazał się dobrym refleksem.
55. min - Goście praktycznie nie zagrozili.
54. min - Unia łatwo wybija krążek z własnej tercji.
53. min - Kara dla Patryka Noworyty. Szansa dla sosnowiczan, by zdobyć kontaktowego gola.
52. min - Sosnowiczanie w pełnym składzie.
51. min - Na razie Unia słabo rozgrywa tę przewagę. Zbyt wolne wymiany krążka, brakuje strzałów.
50. min - Kara dla Khoperii. Mała "awanturka" za bramką Radziszewskiego.
49. min - Garszyn przechwycił krążek, pojechał prawym skrzydłem, oddał strzał. Niecelny. Szkoda, że nie dograł do Dominika Raszki, który jechał lewą stroną.
48. min - Przechwyt Trandina. Rosjanin pojechał z atakiem, zagrał wzdłuż bramki do Meidla. Ten nie zdołał pokać Radziszewskiego.
47. min - Nie jest to wybitny mecz.
46. min - Wanat zza bramki do Themara, Kolejny raz świetna interwencja Radziszewskiego.
45. min - Trandin do Luży, ten uderzył. Sosnowiecki golkiper obronił ten strzał.
44. min - Bezuszka zagrał w kierunku (ustawionego w korytarzu międzybulikowym) Kalana. Słoweński środkowy miał dobrą okazję, ale nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
43. min - Noworyta dojechał do odbitego krążka. Uderzył, ale Radziszewski odbił gumę do boku.
42. min - Nie ma na lodzie Martina Przygodzkiego. Jego miejsce w drugim ataku zajął Daniił Oriechin.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji
39. min - GOOOL! 3:1! Działo z niebieskiej, tor lotu krążka przeciął Stoklasa. Lipiński bez szans
38. min - Dobra interwencja Lipińskiego po strzale Tyczyńskiego.
38. min - Stoklasa! Broni Lipiński.
37. min - Zbyt frywolnie w swojej tercji grał atak dowodzony przez Trandina. Sosnowiczanie starają się to wykorzystać.
35. min - Sosnowiczanie są teraz bardziej aktywni. Szukają gola.
33. min - Wanacki wzdłuż bramki do Meidla! Ten nie podwyższył prowadzenia, choć okazję miał dobrą.
32. min - Jeszcze raz dobra interwencja "Lipy". Zatrzymał kąśliwy strzał Horzelskiego.
31. min - Blanik ładnie prezentuje się w ofensywie. Jest szybki, dynamiczny. Uderzył jednak za lekko, by pokonać Lipińskiego.
30. min - Koblar powalczył o krążek, a następnie dograł do Kowalówki. Radziszewski, świetną interwencją, dosłownie ukradł mu gola.
29. min - Sosnowiczanie na razie rzadko atakują.
27. min - GOOOL! 3:0! Kalan nieczysto trafił w krążek, a mimo to pokonał sosnowieckiego golkipera
27. min - Dwa uderzenia Wanackiego. Jedno niecelne, drugie obronione przez Radziszewskiego.
26. min - Unia przez 21 sekund w podwójnej przewadze, bo karę zarobił Horzelski.
26. min - Luża z niebieskiej, próba przekierowania krążka przez Przygodzkiego. Krążek powędrował obok bramki.
25. min - Kara dla Sikory.
25. min - Przygodzki sam na sam z Radziszewskim. Sosnowiecki golkiper złapał gumę do raka.
24. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
24. min - Trandin przejął krążek, uderzył, ale Radziszewski był na posterunku. Pobudził swoich kolegów do gry siarczystym przekleństwem.
23. min - Kałuża! Wjechał do tercji huknął jak z armaty. Lipiński broni.
22. min - Radziszewski ma problemy ze sprzętem. Gra przerwana.
22. min - Kara dla Przygodzkiego.
21. min - Pretnar w swoim stylu z niebieskiej. Broni Radziszewski.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia prze 80 sekund w przewadze.

20. min - Kara dla Citoka.
20. min - GOOOL! 2:0! Prentar dograł do rozpędzonego Wanata! Uderzenie z nadgarstka i mamy gola
19. min - Pachnie drugim golem dla Unii.
18. min - Koblar potężnie z niebieskiej, Radziszewski odbija krążek.
18. min - Kowalówka! Ładnie wjechał do tercji, uderzył, ale nie zdołał pokonać sosnowieckiego golkipera. Jęk zawodu na trybunach.
17. min - Themar do Wanata, ten uderzył w krótki róg. Broni "Radzik".
16. min - Wrzutka Noworyty, przekierowanie Meidla. Radziszewski broni.
15. min - Więcej z gry mają gospodarze. Goście nastawieni na grę z kontry.
13. min - Sosnowiczanie w pełnym składzie.
12. min - Meidl! Miał przed sobą pustą bramkę. Nie ma gola!
11. min - Kalan szukał Koblara! Radziszewski przeciął krążek.
10. min - Kara dla Łukasza Podsiadły. Unia znów w przewadze.
9. min - Garszyn przejął krążek, uderzył bez chwili zawahania. Radziszewski łapie i mrozi gumę.
7. min - Tempo tego spotkania nie powala . Sporo jest też niedokładności.
5. min - Wrzutka Patryka Noworyty, dołożenie kija przez Malickiego. Broni Radziszewski.
4. min - Sosnowiczanie obronili osłabienie.
3. min - Na razie oświęcimianie mają problem z założeniem zamka.
2. min - Kara techniczna dla Zagłębia.
2. min - Themar! Uderzył z nadgarstka, ale minimalnie niecelnie.
1. min - GOOOL! 1:0! Unia otwiera wynik spotkania. Strzał Kowalówki dobił Koblar
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lipiński i Radziszewski.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-