1 : 1 Bartosz Fraszko ( Dominik Olszewski - Aleksandr Wołżankin ) 5 na 5 28:38
1 : 2 Michał Kalinowski ( Bartosz Fraszko ) 4 na 5 35:01
1 : 3 Michał Kalinowski ( Bartosz Fraszko ) 4 na 5 36:11
2 : 3 Tomasz Kozłowski ( Jakub Blanik - Łukasz Podsiadło ) 5 na 5 36:33
2 : 4 Michał Kalinowski ( Bartosz Fraszko ) 5 na 5 37:03
2 : 5 Dienis Sierguszkin ( Jegor Fieofanow ) 5 na 5 38:03
2 : 6 Michał Kalinowski ( Adrian Jaworski - Aleksandr Wołżankin ) 5 na 4 47:12

02:56 Filip Stoklasa (#90) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
10:42 Bartosz Skólmowski (#16) KH Energa Toruń 2 min. Zahaczenie
16:57 Jakub Blanik (#87) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
17:44 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna ostrość w grze
17:44 Michał Kalinowski (#19) KH Energa Toruń 2 min. Uderzanie kijem
34:29 Dienis Sierguszkin (#8) KH Energa Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
42:13 Filip Stoklasa (#90) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:26 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak ciałem - natarcie
45:16 Filip Stoklasa (#90) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
48:14 Jakub Blanik (#87) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
52:21 Artiom Sadrietdinow (#88) KH Energa Toruń 2 min. Atak ciałem - natarcie
56:41 Robert Karczocha (#88) Zagłębie Sosnowiec 4 min.

57 min- Niesportowe zachowanie Karczochy i dostał karę 2+2.
56 min- Fraszko sam na sam..Czernik górą!
54 min- Gospodarze grają w przewadze, ale zupełnie nie klei im się gra.
52 min- Szukają goście siódmej bramki, ale grają już za bardzo nonszalancko.
49 min- Kara dla Blanika.
48 min- GOOL 2:6! Czwarta bramka Kalinowskiego, który zbił krążek po strzale Kozłowa!
48 min- Krążek w bramce. Analiza wideo czy krążek był zbity wysokim kijem.
47 min- Ofiarnie broni trójka Zagłębia. Krążek tańczy na linii bramkowej.
46 min- Goście zagrają w podwójnej przewadze.
45 min- Zagłębie w pełnym składzie, ale nie na długo, bo już Charousek ląduje na ławie.
44 min- Ciśnie Toruń...Czernik trzyma wynik i zapobiega blamażowi.
43 min- Kara dla Stoklasy.
42 min- Próbuje atakować Zagłębie, ale nie mają pomysłu na Spesznego.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

39 min- Mogła być szósta bramka dla Torunia, ale Sadrietdinow nie wykorzystał świetnego podania Sierguszkina!
39 min- GOOL 2:5! Sierguszkin w kontrze strzelił koło ucha bramkarza i krążek po rękawicy Radzika wleciał do siatki. Zmiana bramkarza w Zagłębiu. Czernik za Radziszewskiego.
38 min GOOOL 2:4! Hat trick Kalinowskiego w 2 minuty i 2 sekundy!
37 min- GOOL 2:3! Błyskawiczna odpowiedz gospodarzy i kontaktową bramkę strzela Tomasz Kozłowski!
37 min- GOOL 1:3! Kalinowski sam na sam w osłabieniu i pokonuje Radzika!
36 min- GOOL 1:2! Fraszko urwał się z kontrą w osłabieniu, wyłożył do Kalinowskiego, a ten skierował krążek obok interweniującego Radzika!
35 min- Sierguszkin odpocznie 2 minuty na ławce kar.
34 min- Fraszko objechał bramkę, chciał "od zakrystii" umieścić krążek w siatce, ale Radziszewski zdołał się przemieścić i przypilnować słupek.
32 min- Okres żywszej gry, dużo akcji z obu stron tafli.
30 min- Błąd Khoperii, Sadrietdinow wyszedł sam na sam, ale strzelił nad bramką!
29 min- GOOL 1:1! Olszewski zza bramki do Fraszki, a ten przymierzył w okienko i wyrównał stan pojedynku!
29 min- Kalinowski po raz drugi w tym meczu złamał kija.
28 min- Oriechin wyjechał z krążkiem przed bramkę, ale Speszny dobrze odbił krążek barkiem.
26 min- Kara dla Kozłowa, choć on sam nie wie za co.
26 min- Strzelali Fieofanow i Sierguszkin, ale golkiper Zagłębia uwija się, jak w ukropie i ratuje wynik.
24 min- Błąd defensywy Zagłębia. Fraszko do Wołżankina... ten nie trafił do pustej bramki!
24 min- Mógł od razu odpowiedzieć Sadrietdinow, ale Radziszewski idealnie nastawił łapaczkę i złapał krążek.
23 min- GOOL 1:0! Nahunko wyłożył do Tyczyńskiego, a ten strzałem z bekhendu pokonał bramkarza gości!
22 min- Minuta, kiedy to Toruń nie mógł opuścić własnej tercji. Dobre okazje mieli Oriechin i Blanik, ale Speszny w doskonałej formie.
21 min- Rozpoczynamy drugą tercję. Od razu ruszyli do ataku goście.

19 min- Nie wykorzystali okazji przyjezdni. Wciąż bezbramkowy remis.
17 min- Kara dla Blanika i znów szansa przed Energą.
15 min- Wołżankin indywidualnie, po chwili podobną akcję przeprowadził Kalinowski, ale Radziszewski odbija krążek.
13 min- Goście w pełnym składzie. Słaba gra w przewadze Zagłębia.
11 min- Kara dla Skólmowskiego i Zagłębie w liczebnej przewadze.
11 min- Dobrze dysponowany Speszny, który rzucił się na krążek zmierzający do bramki.
9 min- Wrzutka z niebieskiej Khoperii, ale Speszny czujny pomiędzy słupkami.
7 min- Oriechin poprawiał po Khoperii, ale krążek przeleciał nad bramką.
5 min- Gospodarze w pełnym składzie.
4 min- Sierguszkin z bliska, ale dobrze przypilnował słupka Radziszewski.
3 min- Kara dla Stoklasy i Toruń zagra w przewadze.
3 min- Ostry początek tego spotkania. Już kilka mocnych wejść ciałem.
1 min- Gramy. Krążek dla Torunia.

Cały czas trwają narady na lodzie, odnośnie tego czy mecz ma być rozegrany. Goście twierdzą, że nie da się rozegrać meczu.

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem ze względu na problem z drzwiami w boksie gości.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-