Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 19 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 600

0 : 1 Gregor Koblar ( Luka Kalan ) 5 na 5 18:42
1 : 1 Oula Uski ( Jaakko Turtiainen ) 5 na 5 42:15
2 : 1 Teddy Da Costa ( Szymon Mularczyk - Mateusz Michalski ) 5 na 5 45:40

02:57 Kamil Paszek (#91) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
12:51 Miroslav Zaťko (#6) Re-Plast Unia 2 min. Przeszkadzanie
12:51 Martin Čakajík (#24) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
13:42 Klemen Pretnar (#7) Re-Plast Unia 4 min. Nadmierna ostrość w grze
13:42 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Nadmierna ostrość w grze
33:49 Aleksiej Trandin (#87) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
42:57 Krzysztof Dudkiewicz (#8) Re-Plast Unia 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
42:57 Patryk Krężołek (#88) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu.
60 min - Unia gra bez bramkarza, w szóstkę w polu. Ten manewr nie przynosi powodzenia.
59 min - Michalski przejmuje krążek w tercji rywala i jest sam na sam, ale ponownie Saunders pokazuje klasę!
57 min - Unia szuka sposobu na zdobycie bramki, ale idzie im póki co mizernie
55 min - Podanie przed bramkę do Wanata, ale ten blokowany i krążek zamrożony przez Rahma
53 min - Unia ma problem z wjazdem do tercji
50 min - Chaotyczna gra obu zespołów
46 min - Da Costa w zamieszaniu podbramkowym złapał krążek w powietrzu i tuż przed linią wtrącił go do siatki!
46 min - Da Costa umieścił krążek w bramce, lecz sędzia ma wątpliwości, będzie analiza wideo
44 min - Rajamaki dostał podanie od Jaśkiewicza i w świetnej sytuacji powstrzymuje go bramkarz Unii
43 min - GOOOL! 1:1! Turtiainen podaje przed bramkę do Uskiego! Ten bez przyjęcia strzela pomiędzy parkany Saundersa!
41 min - Trzecią tercję zaczynają goście

Koniec II tercji
38 min -Uski zmienił tor lotu po strzale Wajdy, ale czujny jest Saunders
36 min - Fatalna przewaga Gieksy i Unia w pełnym składzie
34 min - Trandin ukarany dwoma minutami
32 min - Krężołek do Paszka, ale były zawodnik Unii marnuje doskonałą sytuację
31 min - Michalski z klepy, łapie Saunders
28 min - Wajda strzela z niebieskiej po błędzie Saura
28 min - Protasenja z bliska, ale zbyt lekko by zaskoczyć
27 min - Malicki z ostrego kąta, bez problemu Rahm
26 min - Da Costa otrzymał fenomenalne podanie! Z bliska oddał strzał z nadgarstka w krótki róg, ale fenomenalnie broni Saunders!
25 min - Paszek sam przed pustą bramką! Nie trafia!
24 min - Cakajik powstrzymuje szarżującego Koblara
23 min - Świetne podanie przez całą taflę do Themara, ale ten traci krążek
22 min - Rajd Tomasika, uderzył w krótki róg, ale broni Rahm
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

19. min - GOOOL! 0:1! Wynik spotkania otwiera Koblar!
18. min - Katowiczanie na razie aktywniejsi. Stworzyli też więcej okazji strzeleckich.
17. min - Unia w pełnym składzie.
16. min - Teraz Da Costa! Kolejna świetna okazja, by zdobyć gola. Saunders zdążył się przemieścić.
15. min - Makkonen! Jak on tego nie strzelił? Rajamaki idealnie wyłożył mu krążek.
14. min - Jednak słoweński defensor ukarany podwójną karą mniejszą. Unia zagra w osłabieniu.
14. min - Kolejne obustronne wykluczenie. Pretnar i Starzyński.
13. min - Obustronne wykluczenie. Czakajik i Zatko wędrują na kar.
13. min - Themar z nadgarstka, dobra interwencja Rahma.
12. min - Wrzutka Bezuszki, próba zmiany lotu krążka przez Przygodzkiego.
11. min - Sporo przerw w grze. Brakuje płynnej gry.
10. min - Spotkanie przypomina dwa poprzednie mecze. Sporo defensywnej gry, mało klarownych okazji.
9. min - Odnoszę dziwne wrażenie, że bez Risto Dufvy jego rodacy prezentują się lepiej. Teraz dwukrotnie zagrozili bramce Saudnersa. Wynik pozostaje bez zmian.
8. min - Piotrowicz ładnie ograł Czakajika i znalazł się przed bramkarzem. Nie miał zbyt wiele miejsca na oddanie strzału, więc uderzył z bekhendu. Rahm broni z problemami.
7. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
6. min - Fiński atak GieKSy oddał dwa strzały na bramkę Unii. Saunders na posterunku.
5. min - Oświęcimianie nie zagrozili w przewadze.
3. min - Kara dla Paszka. Unia w przewadze.
3. min - Zahczany Wanat wjechał do tercji, zostawił gumę Themarowi. Ten uderzył, ale Rahm odbił krążek.
2. min - Na razie sporo chaosu na lodzie.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Rahm i Saunders.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj

30 R. Rahm (BR1) 60:00 19 18 1 0.95