Sędziowie liniowi: Sajmon Grelich - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 48 - 34 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 450
Łączna długość kar w meczu: 10 - 30 min.

1 : 0 Martin Kasperlík ( Jesse Rohtla - Artem Iossafov ) 5 na 5 04:38
1 : 1 Marek Tvrdoň ( Damian Kapica - Adam Domogała ) 5 na 4 10:46
3 : 1 Jesse Rohtla ( Artem Iossafov - Henrich Jabornik ) 5 na 4 21:26
4 : 1 Dominik Paś ( Radosław Sawicki ) 5 na 5 21:49
4 : 2 Marek Tvrdoň ( Adam Domogała - Jiří Gula ) 5 na 4 25:16
5 : 2 Martin Kasperlík 5 na 5 43:20

02:14 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
47:49 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie

- 58 min. - Brynkus, Kamiński podanie na drugą stronę tafli tercji gospodarzy i z pierwszego krążka huknął Mikula, łapie Marek.
- 57 min. - Kasperlik z pierwszego krążka potężnie ale nad poprzeczką.
- 55 min. - Walka za bramką Cracovii, ale na razie gra się uspokoiła.
- 53 min. - Michałowski spod niebieskiej odbija Kopriva, dobitka Urbanowicza obok bramki.
- 52 min. - Spod niebieskiej z pierwszego krążka Musioł, łapie efektownie do raka Marek.
- 52 min. - O czas poprosił Rudolf Rohacek.
- 51 min. - Tym razem uderzał Domogała, łapie Marek.
- 49 min. - Mocny strzał Jabornika i łapie do raka Kopriva.
- 48 min. - Przepychał się Urbanowicz z Jezkiem, sędzia uznał że tylko ten drugi zawinił. Za pyskówkę dostał jeszcze 10 minut.
- 47 min. - Uderzenie Kostka i Iossafova broni Kopriva.
- 46 min. - Najpierw kara dla gospodarzy ale zaraz dołączył Kapica.
- 45 min. - Sołtys popędził na bramkę ale zatrzymał go Bychawski.
- 45 min. - Brynkus przed szansą, ale broni Marek.
- 44 min. - GOL! 5-2! Fatalny błąd w wyprowadzaniu krążka, przejął Kasperlik i w sytuacji sam na sam pokonał Koprive.
- 43 min. - Sędzia liniowy ucierpiał w nogę i jest opatrywany przez służby medyczne.
- 41 min. - Gula pod bramkę, tam zmienił lot krążka Domogała, ale obok bramki.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Jeszcze Cracovia przycisnęła uderzał Kapica i Tvrdon odbija Marek, strzał Bychawskiego zablokowany!
- 40 min. - Na 22 sekundy przed końcem tercji Robert Kalaber poprosił o czas aby uspokoić grę.
- 39 min. - Mikula zza bulika z nadgarstka, jego strzał po łapaczce przechodzi ponad poprzeczką.
- 38 min. - Świetną okazję miał Kostek po podaniu Sawickiego, był przed Koprivą ale nie zdołał go pokonać!
- 36 min. - Pół lodowiska przejechał Jabornik, ale jego strzał w ostatniej fazie minął bramkę.
- 35 min. - Kapica wjechał w tercje rywala, ale obok bramki.
- 34 min. - Urbanowicz uderzył z wysokości bulika obok bramki, guma trafiła do Sawickiego, ten z bliska ale Kopriva nie dał się pokonać z najbliższej odległości!
- 32 min. - Podanie pod bramkę, tam Domogała ale miał mało miejsca i czasu, łapie Marek.
- 30 min. - Cracovia próbuje zdobyć kontaktowego gola, w tercji rywala konstruuje akcje.
- 28 min. - Zablokowany z bliska Kapica pod bramką Marka.
- 26 min. - GOL! 4-2! Świetnie rozegrana przewaga gości, rozklepana defensywa JKH. Gula do Domogały a ten wzdłuż bramki do stojącego przy słupku Trvdona, ten pakuje gumę do siatki!
- 24 min. - Mocny strzał Bychawskiego obok słupka.
- 23 min. - Sołtys niepotrzebnie w tercji ataku ostro zaatakował Kalinowskiego, mamy karę.
- 22 min. - Cracovia przed szansą, ale łapie Marek.
- 21 min. - Po czwartej bramce za Kowalówkę wchodzi Kopriva.
- 21 min. - GOL! 4-1! Szybki początek gospodarzy w drugiej odsłonie i mamy czwartą bramkę Sawicki pod bramkę, gumę musnął Paś i zaskoczył Kowalówkę.
- 21 min. - GOL! 3-1! Podanie wzdłuż bramki i Rohtla z bliska pakuję gumę do bramki!
- 20 min. - Szybką karę łapie Carter.

- 20 min. - GOL! 2-1! Fatalna interwencja Domogały, który krążek sprzed bramki uderza do własnej siatki! Bramka zapisana Rohtli!
- 19 min. - Rohtla wjechał w tercje ale jego strzał prosto w bramkarza.
- 19 min. - Bryniczka przytrzymał rywala i mamy przewagę gospodarzy.
- 18 min. - Jarosz ruszył lewą stroną, ale strzał obok bramki.
- 17 min. - Zza bulika Domogała, ale spokojnie łapie Marek.
- 16 min. - Z niebieskiej Jachym mocno ale odbija Marek, dobitka Mikuli i znów bramkarz JKH.
- 15 min. - Faulowany za bramką Marka zawodnik gości Drzewiecki przez Kulasa i będą hokeiści z Cracovii grali w przewadze.
- 14 min. - Radek Nalewajka wjechał w tercje rywala, przeciągnął gumę na środek tercji rywala ale jego strzał zablokowany.
- 11 min. - GOL! 1-1! Kapica nie trafił w gumę ta trafiła do Tvrdona i ten uderzył w długi róg gdy Marek nie zdążył się przesunąć!
- 10 min. - Kruczek otrzymał podanie pod bramkę lecz nie trafił dokładnie w krążek.
- 10 min. - Bychawski mocno, ale obok słupka zza bulika.
- 9 min. - Na ławkę kar siada Gimiński, przewaga gości.
- 9 min. - Zamieszanie pod bramką Davida Marka, Brynkus wepchnięty na bramkę i przerwa w grze.
- 8 min. - Spalony w polu bramkowym gości, przerwa w grze.
- 7 min. - Zamknięta Cracovia we własnej tercji, podanie zza bramki i potężnie Iossafov, odbija Kowalówka.
- 6 min. - Uderzenie Mikula z wysokości bulika, odbija parkanem Marek.
- 5 min. - GOL! 1-0! Świetne podanie przez pół lodowiska Rohtli do Kasperlika, ten na pełnej szybkości i z wysokości bulika uderzył pomiędzy parkany Kowalówki!
- 3 min. - Jass spod niebieskiej ale nad bramką.
- 2 min. - Przy bandzie niepotrzebnie Bepierszcz zaatakował łokciem głowę Rohtli i dostał karę 2+10.
- 2 min. - Kalinowski z ostrego kąta, ale zdążył się przesunąć Marek i zatrzymać strzał.
- 1 min. - Kasperlik na pełnej szybkości wjechał w tercję rywala ale jego strzał obok bramki.

- W bramkach Marek i Kowalówka.
- Dwóch zawodników zadebiutuje w barwach Comarch Cracovii. To kanadyjski napastnik Carter oraz obrońca ze Słowenii.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj