Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 700

1 : 0 Tomáš Franek ( Krystian Dziubiński - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 17:01
2 : 0 Richard Jenčík ( Emil Švec - Samu Suominen ) 5 na 5 24:25
3 : 0 Łukasz Siuty ( Filip Wielkiewicz - Jason Seed ) 5 na 5 33:11
4 : 0 Jussi Nättinen ( Dylan Willick - Jason Seed ) 5 na 4 37:42
5 : 0 Emil Švec ( Dylan Willick ) 5 na 5 39:54
6 : 0 Richard Jenčík ( Jauhienij Kamienieu - Petr Chaloupka ) 5 na 5 41:18
7 : 0 Tomáš Franek ( Krystian Dziubiński ) 5 na 5 42:05
8 : 0 Jauhienij Kamienieu ( Richard Jenčík - Petr Chaloupka ) 5 na 5 57:23

02:16 Patryk Wsół (#6) KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:25 Alexander Pettersson (#17) KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:56 Przemysław Odrobny (#90) KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
36:33 Aleksander Bodora (#81) KS Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:11 Tomáš Franek (#88) KH Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
46:11 Michał Rybak (#88) KS Naprzód 2 min. Nadmierna ostrość w grze
46:32 Bartłomiej Neupauer (#9) KH Podhale 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu. Podhale pewnie wygrywa z Naprzodem.
60 min. –Neupauer z bliska przed bramką mógł dołożyć swoją cegiełkę do tego zwycięstwa, ale uderzył nad poprzeczką.
59 min. – Wielkiewicz efektownie mijał rywali i zagrał do Siutego, ale ten chybił. W odpowiedzi Michał Rybak mijał Kapicę, ale krążek minął też bramkę.
58 min. – Kondraszow sam na sam, brał na backhand Kapicę, ale bramkarz Szarotek broni parkanem.
58 min. - Gol dla Podhala! Kamienieu z bliska lokuje krążek pod poprzeczką leżącego Krofty.
57 min. – Bomba z klepy Franka z lewego skrzydła trafia z impetem w porzeczkę.
56 min. – Worwa dobijał akcję Wielkiewicza i Siutego. Chwilę później Wielkiewicz ładnie dogrywał do Siutego.
55 min. – Wrzutka na bramkę Krofty, bramkarz zamyka krążek w raku.
54 min. – Nattinen i Pettersson w dwójkowej akcji, ale zabrakło precyzji w rozegraniu.
53 min. – Wielkiewicz miał odkryty lewy róg bramki, ale nie oddał precyzyjnego strzału, chwilę potem próbował naprawić swój błąd, ale bramkarz gości na posterunku.
52 min. - Ostrzał z dwóch stron z obrony Podhala. Najpierw Seed, potem Wsół.
50 min. - Okres chaotycznej gry z obu stron.
49 min. - Goście mieli kilka szans na honorowe trafienie. Gramy w pełnych składach.
48 min. - Paczkowski próbował w krótki róg.
47 min. - Przewaga janowian, 4 na 3. Strzelał Citok. Poprawiał Kapłon. Kapica broni.
47 min. - Zawodnik Naprzodu opuścił lód na noszach. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.
47 min. – Sam na sam z Kapicą zawodnik Naprzodu. Bramkarz wygrywa ten pojedynek. Ale ostre starcie napastnika z bandą, to chyba Maciej Rybak.
46 min. – Dziubiński zza bramki do Suominena, mocna klepa, lewą nogą odbija bramkarz.
45 min. – Mrugała przymierzył z dystansu w okienko. Broni bramkarz Naprzodu.
44 min. – Oblężenie bramki gości.
43 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński wywalczył krążek na niebieskiej. Wjechał przed bramkę, dograł do Franka, który do odsłoniętego rogu bramki trafia bez problemu.
42 min. - Gol dla Podhala! Kamienieu podaje do Jencika, ten nie ma problemu z umieszczeniem krążka w pustej bramce. 6:0 dla Podhala. .
41 min. – W bramce Podhala Błażej Kapica. Strzał Siutego z ostrego kąta.
Zaczynamy III tercję.
40 min. – Suominen w roli lewoskrzydłowego. Chwilę później gol dla Podhala. Svec dobija krążek, który wytoczył się spod ręki Krofty po strzale Willicka. 5:0 dla Szarotek.
39 min. – Michał Rybak próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale jego strzał przeleciał wzdłuż bramki. Za chwilę Franek szarżował po drugiej stronie, ale nikt nie doszedł do jego zagrania przed bramkę.
38 min. - Gol dla Podhala! Nattinen po podaniu Seeda, z lewego bulika pakuje krążek w okienko bramki gości. .
38 min. – Ładnie rozgrywany zamek przez Szarotki. Bomba Suominena w słupek.
37 min. – Wielkiewicz podcinany bez krążka, będzie wykluczenie dla Bodory.
36 min. – Paczkowski próbował szczęścia z prawego skrzydła. Broni Odrobny.
35 min. – Franek do Neupauera, ten do Dziubińskiego przed bramkę, ale kapitan Podhala zablokowany w tej koronkowej akcji.
34 min. - Gol dla Podhala! Wielkiewicz podawał zza bramki do Siutego, ten spokojnie przymierzył i trafił w lewy górny róg bramki Krofty.
33 min. – Słowakiewicz wywalczył krążek i sam próbował od zakrystii, ale Krofta dostawił parkan i zatrzymał intruza.
32 min. – Sulka do Franka przed bramkę, ale ten zablokowany przez obrońcę.
31 min. – Dziubiński chciał sprytnie odegrać do Franka przed bramkę, ale obrońca gości przeszkodził.
30 min. – Nattinen w dwójkowej kontrze z Petterssonem w osłabieniu, sam rozwiązywał tę akcję, ale mocny strzał ponad bramką.
29 min. – Goście mają kłopoty z ustawieniem zamka.
28 min. - Odrobny zabawił się za bramką i zgubił krążek, zaatakował na bandę zawodnika gości i będzie kara dla golkipera Podhala.
28 min. – Seed w pozycji prawoskrzydłowego, ale nie zmieścił krążka w siatce, chwilę potem strzelił spod niebieskiej, Krofta znowu górą.
27 min.- Natchmiastowa bomba Sveca tuż po wznowieniu efektownie złapana do raka przez Kroftę.
27 min. – Groźny strzał Niedźwiedzia broni Wiedźmin.
27 min. – Pettersson pociągnął z nadgarstka z prawego skrzydła, ale Krofta przytulił krążek do barku.
26 min. – Podhale podkręciło tempo. Dwie szanse Franka w przeciągu kilkunastu sekund.
25 min. - Gol dla Podhala! Svec w sytuacji 2 na 1 świetnie obsłużył Jencika, który ulokował krążek w praktycznie pustej bramce gości
24 min. – Worwa strącał strzał Suominena i trafił w poprzeczkę.
23 min.- Marcin Wróbel bliski pokonania Odrobnego.
23 min. - Słowakiewicz pod bramką dogrywał do Petterssona, może w tej sytuacji lepiej było pokusić się o strzał.
22 min. - Koniec kary. Krążek w siatce, ale po gwizdku. Nie ma wyrównania.
21 min. – Uderzał Maksim Citok z ostrego kąta. Janowianie w przewadze.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 1:0 dla gospodarzy.
20 min. - Jeszcze zamek gości, którzy grają w przewadze. Konraszow miał świetną szansę, blisko przed bramką podnosił krążek z backhandu, ale przestrzelił.
20 min. – Pettersson z Nattinenem w dwójkę rozegrali krążek, strzał Fina broni golkiper gości.
19 min. - Dziubiński z bliska natychmiastowo uderzył, ale chwyta Krofta.
18 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński z Neupauerem rozegrali dwójkową akcję i gdy już wydawało się, że przekombinowali, Dziubiński zza bramki dogrywa na środek do Franka, który lokuje krążek w siatce od poprzeczki. 1:0.
17 min. - Syrojeżkin uderzał spod niebieskiej tuż po wznowieniu, ale Odrobny przytula krążek do barku.
16 min. – Kamienieu huknął spod niebieskiej, krążek mógł zmylić bramkarz, ale Krofta czujny.
15 min. - Podhale próbuje rozmontować defensywę Naprzodu, ale jak na razie bez efektu bramkowego.
14 min. - Willick zaimponował szybkością w tercji gości, ale chyba zbyt indywidualnie i nic z tej akcji nie wyszło.
13 min. – Goście próbują się odgryźć, dobra akcja Kondraszowa z Paczkowskim.
12 min. - Franek ze środka trafia w słupek.
11 min. - Podhale zamyka janowian w ich tercji. Szansa Jencika po podaniu od Sveca, który objechał bramkę i zagrał wzdłuż linii. Willick próbował strzelać na bramkę.
10 min. - Suominen wyjeżdżał przed bramkę i próbował z backhandu zaskoczyć bramkarza gości.
9 min. - Świetne podanie Peterssona do Słowakiewicza, ale młody napastnik Podhala nie opanował krążka.
8 min. – Wsół uderzał spod niebieskiej po podaniu zza bramki Franka.
8 min. - Kondraszow wychodził sam na sam, ale przekombinował z przekładaniem krążka i naruszył strefę Odrobnego. Spalony w polu bramkowym.
7 min. - Podhale długo wyprowadza akcję, przeprowadzając pojedyncze zmiany.
6 min. - Nattinen i Pettersson wychodzili z kontrą, Suominen podłączał się do tej akcji, ale zabrakło precyzji w podaniu.
5 min. - Paczkowski świetnie dogrywał pod bramkę Odrobnego, Kondraszow był bliski finalizacji bramkowej tej akcji.
4 min. - Igor Sarna ucierpiał w starciu pod bandą, ale nie będzie kolejnego wykluczenia.
4 min. - Strzelał Bodora po wprowadzeniu Skrodziuka. Goście próbują coś ugrać w przewadze.
3 min. - Będzie wykluczenie dla gospodarzy.
3 min. - Worwa odgrywał do Chalopuki, strzał obrońcy Podhala broni bramkarz gości. W tej akcji krążek na niebieskiej wywalczył Wsół.
2 min. - Bomba Sulki z niebieskiej, broni Krofta.
1 min. - Willick zatrzymany na linii niebieskiej, a ładnie próbował przemycić krążek do tercji obronnej gości.
Zaczynamy. W bramce Naprzodu Michał Krofta. W bramce Podhala Przemysław Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje Naprzód Janów.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

90 P. Odrobny (BR1) 40:00 11 11 0 100
25 B. Kapica (BR2) 20:00 7 7 0 100