Sędziowie główni: Michał Baca - Paweł Pomorzewski
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Paweł Kosidło

Strzały na bramkę przeciwnika: 29 - 39 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000
Łączna długość kar w meczu: 16 - 14 min.

1 : 0 Dominik Nahunko ( Błażej Salamon - Marek Kaluža ) 5 na 5 13:35
1 : 1 Jaakko Turtiainen ( Oula Uski - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 5 15:27
1 : 2 Marcin Kolusz ( Teddy Da Costa - Dušan Devečka ) 5 na 4 28:30
2 : 2 Daniił Oriechin ( Robert Karczocha - Matej Cunik ) 5 na 5 44:03
3 : 2 Dominik Nahunko ( Filip Stoklasa ) 4 na 4 62:24

07:18 Nikita Bucenko (#14) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Uderzanie kijem
07:36 Jaakko Turtiainen (#82) GKS Katowice 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
11:18 Błażej Salamon (#61) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
19:28 Nikita Bucenko (#14) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
23:23 Nestori Lähde (#14) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie
24:26 Mateusz Michalski (#69) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
28:09 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:37 GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:26 Marek Kaluža (#16) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
48:26 Kamil Paszek (#91) GKS Katowice 2 min. Trzymanie
51:51 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
54:32 Oskar Jaśkiewicz (#96) GKS Katowice 2 min. Wysoki kij
57:48 Dominik Nahunko (#57) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
60:24 Nikita Bucenko (#14) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna ostrość w grze
60:24 Grzegorz Pasiut (#18) GKS Katowice 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- 63 min. - GOL! 3-2! Kontra gospodarzy i Nahunko bohaterem Zagłębia!
- 62 min. - Rahm ratuje GieKSę przed stratą bramki, próbował Garszyn.
- 62 min. - Akcja za akcje, Oriechin z boku - odbija Rahm
- 62 min. - Makkonen chciał objechać bramkę, ale Radziszewski nie dał się zaskoczyć.
- 61 min. - Pasiut ruszył na bramkę, jego strzał łapie Radziszewski. Bucenko z Pasiutem wymienili się ciosami, obaj trafią na ławkę kar.

- 60 min. - Równo z syreną zza niebieskiej huknął Nahunko, obok bramki.
- 60 min. - Franssila też próbował ale nad poprzeczką.
- 59 min. - Mocny strzał Devecki, nad bramką!
- 58 min. - Lahde zahaczany ale i tak zdołał oddać strzał. W przewadze goście.
- 55 min. - Kara dla Jaśkiewicza, z niebieskiej Charousek nad bramką.
- 53 min. - Dobrze bronią się w osłabieniu gospodarze.
- 52 min. - Sygnalizowana kara dla gospodarzy, strzał Salmiego obok słupka, zaraz uderzał Jaśkiewicz - mrozi w parkanach Radziszewski.
- 50 min. - Kozłowski wjechał do tercji rywala, jego strzał odbija Rahm.
- 48 min. - Zrobiło się więcej miejsca na lodzie, na ławkę kar powędrowali Kaluza i Paszek.
- 47 min. - Rajd z boku Garszyna, odbija Rahm.
- 46 min. - Makkonen z boku, łapie na raty Radziszewski.
- 45 min. - Michalski z obrońcą na plecach obrócił się i z backhandu po lodzie - Radzik parkanem zatrzymuje gumę.
- 45 min. - Błąd Rahma który źle podał zza bramką, gumę przejął Kozłowski mógł trafić do pustej bramki ale zablokowany!
- 44 min. - GOL! 2-2! Spod bandy ruszył Karczocha podał dokładnie do Oriechina a ten spod niebieskiej huknął tuż przy słupku bramki Rahma!
- 43 min. - Bucenko z ostrego kąta, ale dobrze Rahm odbija gumę do boku.
- 41 min. - Lahde dobrze podał w uliczkę Makkonenowi ale ten z bliska prosto w Radziszewskiego.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Pasiut do Krężołka, ale ten nie trafił w gumę
- 38 min. - Sporo niedokładnych podań w tym okresie gry. Spalony po jednej i drugiej stronie.
- 34 min. - Oriechin z okolicy bulika, obok bramki.
- 33 min. - Kara dla GieKSy za nadmierną ilość graczy na lodzie. O czas poprosił Risto Dufva.
- 32 min. - Pasiut ruszył na bramkę Radziszewskiego, ale z backhandu uderzył w bark bramkarza.
- 29 min. - GOL! 1-2! Kolusz wykończył dobre podanie Da Costy.
- 29 min. - Kozłowski uderzył obok bramki!
- 28 min. - Po uderzeniu Cakajika, krążek wychodzi poza taflę.
- 27 min. - Ataki gospodarzy, ale na razie nie mamy zmiany wyniku.
- 25 min. - Indywidualny rajd Garszyna, zamieszanie pod bramką i będzie kara dla Michalskiego.
- 24 min. - Na ławkę kar siada Lahde i w przewadze gospodarze.
- 23 min. - Akcja Da Costy, ale trafił prosto w Radziszewskiego.
- 22 min. - Dobre podanie do Kaluzy ale ten nie zdołał przejąć gumy - obrońca wyszedłby sam na sam z Rahmem.
- 21 min. - Uderzenie Devecki obok bramki.

- Koniec I tercji. Strzały: 11-17.
- 19 min. - Da Costa z bliska, ale krążek zatańczył na linii bramkowej.
- 17 min. - Minimalnie z bliska Kolusz pudłuje!
- 16 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Rahma, ale gości wychodzą z tego obronna ręką.
- 15 min. - GOL! 1-1! Szybkie wyrównanie gości, niepilnowany Turtiainen trafia do siatki.
- 14 min. - GOL! 1-0! Nahunko z bliska pakuję gumę do bramki!
- 13 min. - Indywidualna akcja Turtiainena, ale Radziszewski nie dał się zaskoczyć.
- 12 min. - Na ławkę kar siada Błażej Salamon, goście w przewadze.
- 11 min. - Bernacki uderzył obok bramki.
- 11 min. - Spod niebieskiej Miika Franssila, spokojnie Radziszewski.
- 10 min. - Rahm odbija uderzenie Kozłowskiego.
- 10 min. - Uderzenia Wajdy i Kolusza odbija Radziszewski.
- 9 min. - Uderzał najpierw Podsiadło a w rewanżu Michalski.
- 8 min. - Sam na sam Da Costa, broni Radziszewski!
- 7 min. - Najpierw na ławkę kar siada Bucenko a następnie Turtiainen.
- 6 min. - Groźna akcja gospodarzy, Garszyn miał dobrą sytuację ale Rahm na posterunku!
- 3 min. - Starzyński próbował uderzać, ale obok bramki.
- 3 min. - Michalski z ostrego kąta, odbija Radziszewski.
- 2 min. - Lekko i niegroźnie Podsiadło.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 R. Radziszewski (BR1) 62:24 39 37 2 0.95