1 : 0 Damian Szurowski ( Jakub Stasiewicz ) 5 na 5 05:36
1 : 1 Jesse Rohtla ( Henrich Jabornik - Artem Iossafov ) 5 na 5 16:58
1 : 2 Maciej Urbanowicz ( Dominik Paś - Radosław Sawicki ) 5 na 4 49:55

18:37 Patryk Matusik (#24) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
22:29 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Trzymanie
25:59 Jegor Rożkow (#43) Lotos PKH 2 min. Wysoki kij
31:22 Josef Vítek (#73) Lotos PKH 2 min. Uderzanie kijem
32:29 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Trzymanie
47:58 Pawieł Popow (#25) Lotos PKH 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:55 Henrich Jabornik (#27) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
55:13 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min- Strzelał do pustej Urbanowicz. Uwolnienie i 1 sekunda do końca.
60 min- Pusta gdańska bramka. Fuczik zostaje w boksie.
60 min- Czas dla Gdańska.
59 min- Czas dla gości.
58 min- JKH w pełnym składzie. Fatalna przewaga i gwizdy na trybunach.
56 min- Jass na ławce kar, mocno nie zgadza się z decyzją arbitrów Łotysz, ale ci pozostają nieugięci.
55 min- Urbanowicz pociągnął z nadgarstka. Prosto do łapaczki Fuczika.
53 min- Przyjezdni w pełnym składzie.
53 min- Marzec zmienił tor lotu krążka po nagraniu Polodny. Czujny w bramce Raszka!
51 min- Jabornik na ławce kar i szansa na wyrównanie przed Lotosem.
50 min- GOOL 1:2! Na 4 sekundy przed końcem kary, Urbanowicz dostał krążek, Fuczik nie zdążył się przemieścić i napastnik gości wyprowadza JKH na prowadzenie!
48 min- Popow na ławce kar.
48 min- Okres gry bez przerwy. Mało strzałów, znów drużyny bardziej walczą pod bandami i w środkowej tercji.
46 min- Paś wjechał od tercji. Oddał strzał z pełnego zamachu. Minimalnie chybił.
44 min- Kasperlik zagrywał do Górnego. Dobrze przeszkodził obrońca.
43 min- Mała awaria zegara, korekta i wracamy do gry.
43 min- Strzelał Pelaczyk, ale tylko boczna siatka.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec II tercji. Czekają nas emocje i rozstrzygnięcie losów pojedynku w trzeciej odsłonie.
39 min- Tieslukiewicz po wznownieniu. Kaskiem odbił Raszka.
39 min- Niemal brak teraz strzałów na bramkę. Dużo wrzutek i pogoni za krążkiem z obu stron.
37 min- Trwa wymiana ciosów. Akcja za akcję.
35 min- Goście już w pełnym zestawieniu.
34 min- Vitek wraca na lód. Słupek zadźwięczał po strzale Jełakowa.
33 min- Rohtla objechał bramkę, strzelił, ale Fuczik zdołał odbić krążek.
33 min- Jass popełnił błąd na niebieskiej, Marzec przejął gumę i Łotysz go faulował. Protesty gdańszczan, którzy domagali się rzutu karnego.
32 min- Vitek miał coś do wyjaśnienia Kasperlikowi i otrzymuje karę.
31 min- Kocioł pod bramką Fuzcika. Urbanowicz i Paś bliscy zdobycia bramki, ale nadal remis.
30 min- W odpowiedzi Danieluk z akcją sam na sam! Przeniósł krążek nad poprzeczką.
29 min- Kasperlik sam na sam! Czech zgubił krążek przed oddaniem strzału.
29 min- Krasowskij przestrzelił Raszkę. Zabrakło dobitki.
28 min- Gdańsk w pełnym składzie. Fatalna przewaga JKH.
28 min- Vitek z pełnego zamachu. Odbija Raszka.
26 min - Rożkow na ławce kar za uderzenie Matusika.
26 min- Smal przechwycił krążek i był sam przed bramką. Raszka znów górą.
25 min- Z kontrą 2 na 1 w osłabieniu wyszli goście. Strzelał Urbanowicz, ale nad bramką.
24 min- Słabo wygląda ta przewaga gdańszczan.
23 min- Michałowski wędruje na ławkę kar.
22 min- Strzał Danieluka odbija Raszka.
21 min- JKH w pełnym składzie.
21 min- Rozpoczynamy drugą tercją.

20 min- Gołowin, Rożkow! Raszka znakomicie dysponowany.
19 min- Pierwsze wykluczenie. Matusik na ławce kar i Lotos w przewadze.
19 min- Polodna po lodzie. Z najwyższym trudem odbija Raszka.
18 min- Indywidualnie Urbanowicz! Strzał ze ściąganej, odbija bramkarz Lotosu.
17 min- GOOL 1:1! Jabornik strzelił z niebieskiej, krążek trącił Rohtla i ten kompletnie zmylił Fuczika!
16 min- Raszka zmuszony do wysiłku po strzałach Polodny i Vitka. Wciąż 1:0 w Gdańsku.
15 min- Popow leżąc próbował skierować krążek do siatki. Krążek przeleciał obok słupka.
14 min- Goście przez minutę zamknęli gospodarzy w tercji. Dwie kapitalne okazje Rohtli...Fuczik ratuje Lotos.
13 min- Kasperlik szukał krótkiego rogu. Odbija Fuczik.
12 min- Dwie dziwne decyzje arbitrów. Gwizdy na trybunach.
11 min- Małe spięcie Krasowskiego i Jassa. Sędziowie szybko przerywają przepychankę.
10 min- Rożkow z pełnego zamachu. Parkanami broni Raszka.
10 min- Iossafov! Kolejny raz świetnie broni Fuczik!
8 min- Szybki wypad gości, gdyby lepiej dostawił łopatkę Gimiński, to byłby remis.
7 min- Paś bliski wyrównania, ale w decydującym momencie nie trafił w krążek.
6 min- GOOL 1:0! Szurowski strzelił z niebieskiej i zasłonięty Raszka przepuszcza krążek do bramki!
6 min- Szybki początek spotkania. Mało przerw w grze.
4 min- Paś obrócił się z gumą, strzelił z bekhendu...prosto w Fuczika.
4 min- Krasowskij spod niebieskiej. Odbija Raszka.
2 min- Marzec zagrał do środka. Tam był Pastryk, ale nie zdołał pokonać Raszki.
1 min- Już było blisko bramki dla gości. Szarża Urbanowicza, który wjechał przed bramkę, dobitka, ale krążek gdzieś pod Fuczikiem.
1 min- Pierwsze wznowienie pada łupem gospodarzy.

Zawodnicy już na tafli. Za chwilę początek meczu.

- Mecz się opóźni z powodu późnego zakończenia meczu pierwszej ligi. Początek spotkania około 17:30.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

33 T. Fučík (BR1) 59:2 29 27 2 0.93