Strzały na bramkę przeciwnika: 37 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 600
Łączna długość kar w meczu: 10 - 18 min.

1 : 0 Dominik Jarosz ( Jakub Michałowski ) 5 na 5 05:14

07:34 Jesse Rohtla (#11) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
09:33 Władisław Sokołow (#28) KH Energa Toruń 2 min. Zahaczenie
11:30 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
18:47 Patryk Pelaczyk (#8) JKH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
20:00 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
20:00 Artiom Smirnow (#22) KH Energa Toruń 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
20:00 Artiom Smirnow (#22) KH Energa Toruń 10 min. Niesportowe zachowanie
25:17 Jegor Szkodienko (#23) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
30:03 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
34:07 Jegor Fieofanow (#84) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie

Koniec meczu. Skromne zwycięstwo gospodarzy.
60 min- Speszny zjeżdża do boksu.
59 min- Czas dla Torunia.
57 min- Wyborna okazja Nalewajki. W ostatnim momencie blokuje obrońca.
56 min- Ucierpiał Sokołow w starciu pod bandą. Nie ma kary.
55 min- Serguszkin wrzucił na bramkę. Pewnie chwyta Raszka.
54 min- Fieofanow! Rosjanin prosto w bramkarza.
52 min- Kolejna okazja na wyrównanie zmarnowana. Pozdjankow kończy kontrę 3 na 1, ale obok!
50 min- 3 na 1 JKH, Pozdjankow ofiarnie blokuje podanie Sołtysa.
48 min- Kasperlik do Iossafova! Mocny strzał i kolejna świetna obrona Spesznego.
47 min- Trener Kalaber poprosił o czas. Szkoleniowiec JKH widzi, że coraz groźniej jest pod bramką Raszki.
47 min- Koronkowa akcja gości. Serguszkin wykładał do pustej do Smirnowa, ale niedokładnie podanie i znów nie ma wyrównania!
45 min- Próbuje szarpać Fraszko. Strzał, ale prosto w Raszkę.
44 min- Dynamicznie urwał się Kasperlik, szukał krótkiego rogu, ale idealnie barkiem odbija Speszny.
44 min- Próbują przyjezdni wyrównać...dużo walki, ale poziom pojedynku nie porywa.
42 min- Wyjechał zza bramki Serguszkin...Raszka na posterunku i Górny uspokaja sytuację.
41 min- Ależ okazja Jarosza! Powinien mieć swoją drugą bramkę! Cudownie broni Speszny.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję! Emocji nie zabraknie.

Koniec II tercji. Gorąco zapraszmy za kwadrans, na niezwykle ciekawie zapowiadającą się trzecią partię.
40 min- Fieofanow! Jak on tego nie trafił?!
40 min- Spytnie zagrywał zza bramki Serguszkin do Szkodenki, ale znów czujny był Raszka! Ostatnie minuty pod dyktando gości.
38 min- Jaworski... w kapitalnej okazji nie trafia w krążek, a powinno być 1:1!
38 min- Groźna kontra...strzelał Minge, odbija Raszka, próba dobitki, ale wciąż Raszka niepokonany.
37 min- Toruń już w pełnym składzie.
36 min- Potężnie Urbanowicz, krążek zmierzał do bramki, ale sobie tylko znanym sposobem Speszny odbija krążek!
35 min- Dynamiczny najazd, sam poszkodowany strzelał, szukał luki między parkanami, ale Raszka górą!
35 min- Serguszkin sam na sam! Faul i rzut karny!
34 min- Minutę grali 6 na 5 gospodarze. Dopiero po 60 sekundach Energa przerywa grę i kara dla Fieofanowa.
33 min- Sadrietdinow zmusił Raszkę do wysiłku. Nadal 1:0.
33 min- Gimiński wraca na lód.
32 min- Ofiarnie Łukasz Nalewajka blokuje strzał Skólmowskiego.
31 min- Szkodenko z niebieskiej, zamieszanie i nie ma bramki. Energa w przewadze po raz czwarty. Fauluje Gimiński.
30 min- Paś sam przed bramką...górą Speszny! Po chwili Jass i kolejny raz bramkarz gości ratuje swój zespół! Jastrzębie w natarciu. Raszka wciąż bez interwencji.
29 min- Iossafov! Strzał z bekhendu i zabrakło centymetrów!
28 min- Druga tercja pod dyktando gospodarzy. Raszka nie miał jeszcze okazji do interwencji.
28 min- Goście grają w pełnym składzie.
27 min- Kocioł pod bramką Spesznego! Wyborna okazja Iossafova, ale obronną reką wychodzi bramkarz Torunia.
26 min- Kara dla Szkodenki.
26 min- Dobra okazja JKH, ale spalony.
25 min- Blokują strzały gospodarzy torunianie. W końcu Sawicki wrzucił na bramkę i krążek pada łupek bramkarza.
23 min- Jarosz po raz drugi próbował zaskoczyć Spesznego. Czech odbija gumę.
22 min- Kasperlik próbował zza bramki! Czujny bramkarz Energi!
21 min- Jastrzębie w pełnym składzie.
21 min- Strzał Łukasza Nalewajki. Odbija Speszny.
21 min- Równo z końcową syreną kary otrzymali Nalewajka i Smirnow.

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie gospodarzy.
20 min- Z pełnego zamachu Sadrietdinow. Parkanem interweniuje Raszka.
19 min- Po raz trzeci w przewadze zagra Energa. Fauluje Pelaczyk.
19 min- Potężnie uderzył Pelaczyk...parkanem odbił gumę Speszny.
18 min- Kasperlik! Krążek przeleciał tuż obok słupka bramki Spesznego!
17 min- Znów Toruń 3 na 1. Kalinowski do Sokołowa! Ten z pełnego zamachu, ale krążek odbił Raszka.
15 min- Wyrównany mecz na Jastorze. Groźne kontry wyprowadzają goście.
14 min- Gramy w pełnych składach.
14 min- Dobre półtorej minuty kręcili w tercji ataku Rosjanie. Kilka dobrych uderzeń, ale w ostatnim momencie krążek mrozi Raszka!
12 min- Teraz kara dla Gimińskiego. Znów Energa zagra w przewadze.
11 min- Energa 3 na 1! Kontra w osłabieniu. Fraszko do Kalinowskiego, ten oddał do Szkodenki, ale Rosjanin nie oddał strzału, a miał pustą bramkę! To powinien być remis!
10 min- Kontra gospodarzy. Urbanowicz do Kasperlika, którego fauluje Sokołow i teraz to gospodarze zagrają w przewadze.
9 min- Strzał Zielińskiego z klepy. Niepewnie odbija Raszka.
9 min- Mają problem z założeniem zamka goście.
8 min- Toruń w przewadze po faulu Rohtli.
6 min- Kolejna szansa dla gospodarzy...odbija Speszny strzał z bekhendu.
6 min- GOOOL 1:0! Jarosz otwiera wynik spotkania!
3 min- Kapitalna okazja gości! Olszewski do Jaworskiego, ale ten z bliska nieczysto trafił w gumę. Próbował dobijać Dołęga, ale nie pokonał leżącego już na lodzie Raszki!
3 min- Kąśliwie Wróbel. Odbił parkanem Speszny.
1 min- Strzał Iossafova, poprawiał Jabornik! Odbija Speszny.
1 min- Gramy! Krążek po stronie drużyny z Torunia.

Zawodnicy już na tafli. Za chwilę zaczynamy!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

96 O. Raszka (BR1) 60:00 36 36 0 100