Sędziowie główni: Patryk Kasprzyk - Maciej Pachucki
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Grzegorz Cytawa

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Łączna długość kar w meczu: 18 - 12 min.

0 : 1 Daniił Oriechin ( Robert Karczocha - Siemion Garszyn ) 5 na 5 24:35
0 : 3 Daniił Oriechin ( Marek Kaluža - Wiaczesław Triasunow ) 5 na 4 52:25

02:58 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 2 min. Spóźniony atak ciałem
03:16 Siemion Garszyn (#69) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
12:55 Siemion Garszyn (#69) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
14:22 Daniił Oriechin (#91) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
20:54 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
24:46 Bartłomiej Bychawski (#91) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
28:41 Marcin Horzelski (#59) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Trzymanie
32:20 Matej Cunik (#74) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Trzymanie
51:12 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę
51:12 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie
55:40 Nikita Bucenko (#14) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- 55 min. - Cracovia próbuje zdobyć chociaż jedną bramkę, ale ani Kapica czy Brynkus nie zdołali pokonać Radziszewskiego.
- 53 min. - GOL! 0-3! Wykorzystana przewaga gości, strzelcem Oriechin!
- 52 min. - Bepierszcz otrzymał 2+10 za rzucenie na bandę.
- 51 min. - GOL! 0-2! Kaluza objechał bramkę i wcisnął gumę zza zakrystii
- 50 min. - Jachym z bliska, ale zablokowany
- 47 min. - Dobra interwencja Radziszewskiego po akcji Brynkusa.
- 44 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, szanse miał Kalinowski ale ucierpiał i sędzia przerywa po chwili grę.
- 42 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Koprivy! Próbował Oriechin, Karczocha w bramce dwoił się i troił czeski bramkarza aż zamroził gumę.

- 40 min. - Bernacki z daleka ale zbyt lekko.
- 39 min. - Damian Kapica z bliska, ale niecelnie.
- 37 min. - Gospodarze coraz częściej goszczą pod bramką Zagłębia.
- 35 min. - Bepierszcz z półobrotu, odbija Radziszewski a z bliska Drzewiecki prosto w bramkarza!
- 33 min. - Na ławce kar Cunik, w przewadze gospodarze.
- 32 min. - Atak Zagłębia, ale spokojnie Kopriva mrozi gumę.
- 31 min. - Kalinowski do Jachyma, ale jego strzał łapie Radzik.
- 30 min. - Potężne dwa strzały Bychawskiego odbija parkanem Radziszewski!
- 29 min. - Jachym, Jezek ale nie efektu ich uderzenia!
- 28 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, próbował Bryniczka ale Radziszewski na posterunku.
- 25 min. - GOL! 0-1! Karczocha pod bramkę a tam z bliska niepilnowany Oriechin pokonuje Koprive.
- 22 min. - Charousek miał okazję mocno uderzyć z niebieskiej ale zwodem minął przeciwnika i oddał krążek do partnera i już akcja straciła na sile.
- 21 min. - Na ławkę kar siada Bepierszcz za zahaczanie.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Uderzenie z półobrotu Kozłowskiego, ale odbija Kopriva.
- 17 min. - Gra póki co nie jest porywająca, mało strzałów i akcji.
- 15 min. - Gospodarze grali najpierw 5 na 4 a następnie 5 na 3, lecz nic z tego nie wynikało. Próba uderzenia lub podania zablokowana przez hokeistów Zagłębia.
- 12 min. - Cracovia na razie nie może stworzyć składnej akcji, Zagłębie atakuje - gospodarze wybili na uwolnienie.
- 10 min. - Z niebieskiej próbował z klepy Kaluza ale nie trafił w krążek.
- 9 min. - Stoklasa na prędkości, ale obok bramki, dobitka ale znów w boczną siatkę bramki.
- 7 min. - Cunik spod niebieskiej, łapie Kopriva.
- 4 min. - Jachym uderzył, ale spokojnie Radziszewski.
- 3 min. - Stoklasa sam na sam, ale nie pokonał Koprivy.
- 1 min. - Pierwsza akcja gospodarzy, uderzenie Bepierszcza łapie Radziszewski.
- Mecz opóźniony o 15 minut. Drobna usterka w autokarze gości.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

33 M. Kopřiva (BR1) 60:00 33 30 3 0.91