2 : 0 Klemen Pretnar ( Gregor Koblar - Luka Kalan ) 5 na 5 17:40
3 : 0 Anatolij Protasenja ( Łukasz Krzemień - Jakub Šaur ) 5 na 5 21:51
3 : 1 Ondrej Mikula ( Kasper Bryniczka ) 4 na 5 33:52
4 : 1 Dariusz Wanat ( Łukasz Krzemień - Klemen Pretnar ) 5 na 5 35:42
5 : 1 Peter Bezuška ( Sebastian Kowalówka - Aleksiej Trandin ) 5 na 5 41:42
6 : 1 Patryk Malicki ( Damian Piotrowicz - Adrian Prusak ) 5 na 5 43:37
7 : 1 Peter Bezuška ( Jakub Šaur - Anatolij Protasenja ) 5 na 4 53:21
8 : 1 Aleksiej Trandin ( Sebastian Kowalówka - Martin Przygodzki ) 5 na 4 58:03
9 : 1 Andrej Themár ( Miroslav Zaťko - Luka Kalan ) 5 na 4 59:25

08:59 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:22 Aleksiej Trandin (#87) Re-Plast Unia 2 min. Trzymanie
30:05 Kasper Bryniczka (#13) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
32:27 Mateusz Rompkowski (#97) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:02 Patryk Malicki (#20) Re-Plast Unia 2 min. Opóźnianie gry
51:52 Michal Bárta (#88) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
55:57 Łukasz Kamiński (#8) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
57:31 Ondrej Mikula (#16) Comarch Cracovia 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:16 Michal Bárta (#88) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij

Koniec.
60. min - GOOOL! 9:1! Themar zamienia na bramkę okres gry w przewadze.
59. min - Kolejna kara dla Cracovii.
59. min - GOOOL! 8:1! Trandin podwyższa prowadzenie
58. min - Unia przez 27 sekund w podwójnej przewadze,
57. min - Koprziva zwija się jak w ukropie.
56. min - Kara dla Kamińskiego za przeszkadzanie. Choć wydawało się, że Gajor nakrył krążek rękawicą w polu bramkowym będzie rzut karny.
55. min - Biało-niebiescy szukają kolejnych goli.
54. min - GOOOL! 7:1! Saur uderzył z niebieskiej, Bezuszka zmienił tor lotu krążka. Mamy siódmego gola
53. min - Unia obstrzeliwuje krakowską bramkę.
52. min - Będzie kara. Na ławkę kar wędruje Barta.
52. min - Unia zamknęła krakowian w ich tercji. Pachnie kolejnym golem.
51. min - Themar! To powinien być siódmy gol dla Unii. Słowacki napastnik nie trafił w krążek.
50. min - Koblar wzdłuż bramki do Kalana! Ten uderza z pierwszego krążka, krakowski bramkarz zdążył się przemieścić.
49. min - Protasenja od zakrystii! Broni Koprziva.
48. min - Akcja za akcję. Krakowianie nieco odżyli.
47. min - Teraz kocioł pod oświęcimską bramką, ale Clarke Saunders jest na posterunku.
46. min - Gosztyła popisał się ładnym atakiem ciałem. Bandy znów zaczęły trzeszczeć.
45. min - Sędziowie rozłożyli ręce, nie ma więc gola.
45. min - Kalinowski reklamował sędziemu, że po jego strzale guma przekroczyła linię bramkową. Będzie analiza wideo.
44. min - GOOOL! 6:1! Piotrowicz uderzył z nadgarstka. Koprziva obronił, ale przy dobitce Malickiego nie miał już żadnych szans.
43. min - Krakowianie mają spore problemy, by wyjść z własnej tercji.
42. min - GOOOL! 5:1! Kowalówka wzdłuż bramki do Bezuszki. Koprziva nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję
41. min - Oświęcimianie od razu rzucili się na rywali.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min -Biało-niebiescy zasłużenie prowadzą.
39. min - Unia w pełnym składzie.
38. min - Pasy w przewadze, ale Saunders obronił dwa groźne uderzenia.
37. min - Kontrowersyjna kara dla Malickiego. Zamrożenie krążka w rękawicy. Gwizdy na trybunach.
36. min - GOOOL! 4:1! Co się odwlecze, to nie uciecze. Wanat wjechał do tercji, zamarkował podanie do Protasenji i wypalił z nadgarstka. Koprziva bez szans.
35. min - Themar! Poprzeczka.
34. min - GOOOL! 3:1! Krakowianie zdobywają gola w liczebnym osłabieniu. Mikula w sytuacji sam na sam pokonuje Saundersa
33. min - Themar faulowany przez Rompkowskiego. Unia znów zagra w przewadze.
33. min - Krakowianie dobrze się wybronili.
33. min - Kalan! Kolejna świetna akcja słoweńskiego środkowego. Strzał minimalnie niecelny.
32. min - Kalan dobrze dograł do Przygodzkiego! Koprziva na posterunku.
31. min - Oświęcimianie w przewadze. Uderzał Przygodzki, ale bez efektu bramkowego.
31. min - Kara dla Cracovii.
30. min - Ależ znakomicie prezentuje się dzisiaj Klemen Pretnar. Znakomicie rozgrywa krążek.
29. min - Kolejne ataki suną na krakowską bramkę.
28. min - Wanat wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu. Koprziva broni.
27. min - Oświęcimscy kibice nie zgadzają się z decyzją sędziego. Gwizdy na trybunach.
27. min - Cracovia nieco się przebudziła. Częściej goszczą w oświęcimskiej tercji.
26. min - Kalan sprytnie zza bramki do Koblara! Koprziva zdołał dosunąć parkan i odbić ten strzał.
25. min - Teraz Bepierszcz chytrze uderzył po wygranym przez Kalinowskiego wznowieniu.
23. min - Krakowianie wyraźnie przygaszeni. Próbują kreować akcję, ale bez większego przekonania.
22. min - GOOOL! 3:0! Protasenja w zamieszaniu podbramkowym posyła gumę do sieci. Sędziowie sprawdzili jeszcze zapis wideo , a następnie wskazali na środek tafli
21. min - Oświęcimianie obronili osłabienie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Krakowianie przez jeszcze 22 sekundy zagrają w przewadze.

20. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
20. min - Koblar z Kalanem ukradli kilka cennych sekund.
19. min - Kara dla Trandina. Krakowianie zagrają w przewadze.
18. min - GOOOL! 2:0! Pretnar dobija gumę do pustej bramki
16. min - Oświęcimianie cały czas przebywają w krakowskiej tercji. Pachnie kolejnym golem.
15. min - Na razie więcej z gry mają biało-niebiescy. Są aktywniejsi i kreują więcej sytuacji.
14. min - Odpowiedź Unii! Malicki ładnie zjechał do środka tercji, pociągnął z nadgarstka. Koprziva broni ten strzał.
14. min - Kontra Cracovii, ale podanie Kapicy przeciął Piotrowicz.
13. min - Ależ ładna akcja Wanata. Minął jak tyczki zawodników Cracovii. Wyłożył gumę do Protasenji, ale białoruski olbrzym był spóźniony!
12. min - Damian Piotrowicz! Od samego początku gra zadziornie. Widać, że chce się pokazać. Teraz mógł zaskoczyć Koprzivę, zabrakło mu szczęścia.
11. min - Oświęcimianie starają się iść za ciosem.
10. min - GOOOL! 1:0! Sebastian Kowalówka otwiera wynik spotkania. Wykorzystana gra w przewadze
9. min - Kara dla Alesza Jeżka. To "ulubieniec" oświęcimskiej publiczności.
8. min - Na razie optyczna przewaga biało-niebieskich.
7. min - Uderzenia Zatki, Krzemienia, ale bramkarz Pasów jest na posterunku.
6. min - Zatko z niebieskiej! Broni Koprziva.
5. min - Wrzutka Luży z niebieskiej, tor lotu krążka zmieniał Trandin. Bez efektu bramkowego.
4. min - S. Kowalówka do Trandina, ale rosyjski napastnik uderza niecelnie.
3. min - Na razie sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
2. min - Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu. Uderzał Krzemień.
2. min - Kapica sam na sam! Spalony.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla Cracovii.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

90 C. Saunders (BR1) 60:00 22 21 1 0.95