Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 9 kolejka
Sędziowie główni: Paweł Breske - Krzysztof Kozłowski
Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Marcin Młynarski

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1500
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 8 - 10 min.

0 : 1 Mateusz Michalski ( Miika Franssila ) 5 na 5 39:48

00:33 Ladislav Havlík (#22) Lotos PKH 2 min. Trzymanie
05:00 Oskar Jaśkiewicz (#96) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:03 Jaakko Turtiainen (#82) GKS Katowice 2 min. Zahaczenie

59 min- Krężołek z bliska nie trafia do pustej bramki!
58 min- Fuczik zostaje w boksie! 2 min. i 17 sek. do końca 3 tercji!
58 min- Czas dla Gdańska.
56 min- Marzec próbował wcisnąć się przed bramkę, bliski dobitki Popow, ale szczęście po stronie gości.
54 min- Marzec do Popowa...ten przyjął krążek na łyżwę i nie oddał strzału.
53 min- Danieluk mógł wyjść sam na sam, ale nie opanował krążka.
52 min- Goście w pełnym składzie.
51 min- Krasowskij! Dostał podanie zza bramki od Gołowina! To powinna być bramka, ale krążek ląduje poza taflą!
50 min- Havlik spod niebieskiej! Z najwyższym trudem odbija Rahm.
50 min- Turtiainen na ławce kar. Szansa na wyrównanie!
49 min- Mało przerw w grze, ale mało dobrych okazji i strzałów.
47 min- Dłuższy czas GKS w tercji gospodarzy. Akcję kończy strzał Salmiego. Krążek poza taflą.
46 min- Strzał Deveczki. Łapie Fuczik. Gramy w pełnych składach.
45 min- Krasowskij "zdemolował" na środku lodu Jaśkiewicza.
44 min- Havlik przeciął tor lotu krążka po strzale Polodny. Czujny Rahm. Szwed nie dał się zaskoczyć.
44 min- Obaj zawodnicy ukarani karą mniejszą za nadmierną ostrość.
44 min- Bójka pod bramką gospodarzy. Najaktywniejsi Stasiewicz i Starzyński.
43 min- Dużo walki przy bandach.
41 min- Przy stanie 0:1 rozpoczynamy ostatnią tercję.

Koniec II tercji. Strzały 20 - 25.
40 min- GOOL 0:1! Michalski wyjechał zza bramki i strzałem "od zakrystii" pokonuje Fuczika!
40 min- Kapitalnie Kolusz wypatrzył Franssillę...ten podjechał bliżej bramki, ale nie trafia w jej światło.
39 min- Zasłonięty Fuczik. Strzelał Krężołek, ale krążek trafia w nogi obrońcy.
38 min- Goście w pełnym składzie.
37 min- Jełakow! Tylko boczna siatka i jęk zawodu na trybunach.
37 min- Gołowin wjechał przed bramkę, próbował wcisnąć krążek z bliska. Czujny w bramce Rahm.
36 min- Błąd gości, szóstka na lodzie i kara techniczna.
35 min- Danieluk przed kapitalną szansą! Po chwili jeszcze dwa razy uderzał skrzydłowy Lotosu, ze sporą dozą szczęścia Rahm.
35 min- Wrzucił na bramkę Gołowin. Bardzo lekkie uderzenie i bez problemu złapał gumę Rahm.
34 min- Zamknęli gospodarzy przez minutę goście, ale nie było strzału na bramkę Fuczika.
32 min- Przyjezdni w pełnym zestawieniu.
32 min- Z ostrego kąta próbował Tieslukiewicz. Przycisnął krążek do ciała Rahm.
30 min- Pasiut sam na sam! Wyczekał go Fuczik i obronił to uderzenie!
30 min- Kara dla Salmiego i w przewadze zagra Lotos.
29 min- Rahm mrozi krążek po małym zamieszaniu.
28 min- Przechwyt Deveczki, podanie do Pasiuta, ten strzela. Mierzył w okienko, ale popisowo odbił krążek Fuczik!
27 min- Z pełnego zamachu Havlik! Z największym trudem odbija Rahm.
26 min- Z niebieskiej Deveczka. Łapie Fuczik, mała przepychanka, ale sędziowie szybko rozdzielają zawodników.
26 min- Paszek obrócił się przed bramką, strzelił po lodzie. Parkanem odbił Fuczik.
25 min- Franssilla z niebieskiej...trafił w Uskiego.
24 min- Pasiut do Kolusza. Ten z pełnego zamachu, ale obok bramki.
23 min- Kara mniejsza dla Marca za niesportowe zachowanie.
23 min- Uski! Kapitalna okazja, ale instynktownie odbija Fuczik!
22 min- Makkonen dobija bezpański krążek, minimalnie obok słupka.
21 min- Fuczik! Ratuje gospodarzy po trzech szansach gości, w międzyczasie faulował Havlik i Gieksa w przewadze.
21 min- Rozpoczynamy drugą tercję. Krążek dla gości.

20 min- Krasowskij ostro ciałem potraktował Maakonena. Wszystko w zgodzie z przepisami.
17 min- Poprzeczka zadźwięczała po strzale Havlika!
16 min- Wrzutka Kolusza. Spokojnie odbija Fuczik.
14 min- Walczą zaciekle oba zespoły. Minimalna przewaga przyjezdnych, ale ci nie mogą "napocząć" dobrze dysponowanej gdańskiej defensywy.
13 min- Ożywił się mecz. Akcja za akcje.
12 min- Jełakow po lodzie. Niepewnie Rahm, ale krążek odbił się i poleciał obok bramki.
11 min- Patelnia Lehmana, strzelał Cimzar. Ponownie uderzenie nad bramką.
11 min- GKS kontra 2 na 1. Strzelał Turtiainen. ale nad bramką.
10 min- Ależ było blisko premierowego trafienia! Zamieszanie pod bramką Fuczika, dobijał Kolusz, ale krążek poleciał wzdłuż linii bramkowej. Dużo szczęścia po stronie Lotosu.
9 min- Teraz próbowali goście, ale spalony. Mało płynny początek tego meczu.
8 min- Sporo chaosu na lodzie i kolejne uwolnienie.
7 min- Goście w pełnym zestawieniu.
7 min- Dwa razy próbował Gołowin, ale Rahm na posterunku.
5 min- GieKSa zagra w osłabieniu. Kara dla Jaśkiewicza.
4 min- Starzyński po lodzie. Odbija Fuczik i krążek ląduje poza taflą.
3 min- Z ostrego kąta Cimzar. Minimalnie chybił.
3 min- Lotos w pełnym zestawieniu. Zupełnie bezproduktywna przewaga gości.
2 min- Pierwszy strzał w meczu. Franssilla, ale prosto w bramkarza.
1 min- Kara za trzymanie dla Havlika.
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Zawodnicy już na tafli. Za chwilę początek spotkania 9. kolejki.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

33 T. Fučík (BR1) 57:43 33 32 1 0.97