Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 1 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 816

0 : 1 Maciej Sulka ( Krystian Dziubiński ) 5 na 5 27:12
1 : 1 Teddy Da Costa ( Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 30:48
2 : 1 Patryk Krężołek ( Miika Franssila ) 5 na 5 38:53
3 : 1 Nestori Lähde ( Jaakko Turtiainen - Jussi Makkonen ) 5 na 5 55:20
4 : 1 Teddy Da Costa ( Martin Čakajík ) 5 na 5 EN 58:28

12:14 Juuso Salmi (#2) GKS Katowice 2 min. Opóźnianie gry
32:06 Jakub Worwa (#12) KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:37 Dylan Willick (#11) KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- 60 min. - Jeszcze Michalski, ale łapie Odrobny.
- 59 min. - GOL! 4-1! Tym razem do pustej bramki trafia Da Costa!
- 58 min. - O czas poprosił tym razem Risto Dufva.
- 58 min. - Dwa wybicia krążka na pustą bramkę, lecz przestrzelił Devecka i Da Costa.
- 57 min. - Czas dla trenera Podhala. Odrobny w boksie.
- 57 min. - Walka i krążek poza taflą. Ucieka cenny czas dla Podhala aby nawiązać kontakt bramkowy z gospodarzami.
- 55 min. - Sędzia jednak sprawdza analizę wideo po protestach trenera Podhala Philipa Barskiego. Uznany gol!
- 55 min. - GOL! 3-1! Lahde wjechał przed bramkę, ogromne zamieszanie i wciśnięty krążek gdzieś w natłoku przy słupku.
- 54 min. - Paszek z bulika, ale obok słupka.
- 53 min. - Dwukrotnie Da Costa, ale niecelnie.
- 52 min. - Uderzenie Kolusza, łapie Odrobny.
- 51 min. - Sygnalizowana kara dla Willicka z bramki zjechał Rahm a gumę przejął Wielkiewicz i niepotrzebne uderzył krążek do pustej bramki przez co zaczęły się przepychanki.
- 50 min. - Wajda po lodzie z niebieskiej, ale to nie mogło zaskoczyć doświadczonego Odrobnego.
- 48 min. - Indywidualna akcja Franssili, ale strzał obok słupka.
- 47 min. - Uderzenie Krężołka, ze spokojem broni Odrobny.
- 47 min. - Tempo gry nieco zwolniło.
- 45 min. - Spod niebieskiej Franssila, ale po rykoszecie wychodzi poza taflę.
- 43 min. - Worwa ucierpiał przed bramką Rahma.
- 42 min. - Podhale próbuje zawiązać jakąś akcje ale zbyt długo szukając partnera który wyjdzie na dobra pozycje

- Koniec II tercji
- 40 min. - Jeszcze 2 sekundy przed końcem uderzał Franek, zamieszanie pod bramką i syrena kończąca tą odsłonę.
- 40 min. - Wsół z niebieskiej, ale prosto w Rahma.
- 39 min. - GOL! 2-1! Wreszcie katowiczanie dopięli swego! Franssila z niebieskiej guma odbiła się od zawodników, krążek przejął Krężołek obrócił się z gumą a zasłonięty Odrobny przepuścił skaczący krążek.
- 38 min. - Kolejny strzał w poprzeczkę ratuje Odrobnego! Cakajik z niebieskiej i Krężołek uderza w poprzeczkę z bliska.
- 37 min. - Franssila dostał podanie od Kolusza ale słupek!
- 36 min. - Devecka z trzech metrów, ale w Odrobnego.
- 34 min. - Kontra Podhala 2 na 1, Nattinen do Dziubińskiego - ten sam na sam ale nie zdołał pokonać Rahma który wyczuł intencje rywala.
- 33 min. - Bez konkretnego strzału katowiczanie, dużo podań.
- 32 min. - Niepotrzebna kara dla Worwy w tercji rywala. Przewaga gospodarzy.
- 31 min. - GOL! 1-1! Pasiut wygrał wznowienie, od razu huknął bez zastanowienia Da Costa a guma wylądowała idealnie w okienku bramki Odrobnego!
- 30 min. - Devecka pod bramkę, tam lot krążka zmienił Michalski ale odbija Odrobny.
- 28 min. - Szarpanina pod bramką Odrobnego, ale szybko sędziowie uspokoili sytuacje.
- 27 min. - GOL! 0-1! Rozklepana defensywa gospodarzy! Najpierw Dziubiński świetnie podał wzdłuż bramki tam podjechał Sulka i uderzył po lodzie tuż przy słupku!
- 25 min. - Nawałnica pod bramką Odrobnego. Ale wreszcie wybijają poza tercję gumę nowotarżanie.
- 24 min. - Jak on tego nie strzelił? Marcin Kolusz był na przeciw Odrobnego ale ostemplował poprzeczkę.
- 24 min. - Krężołek dwukrotnie z bliska, ale nie zdołał trafić dokładnie w krążek.
- 23 min. - Dziubiński spod niebieskiej, ale pewnie łapie Rahm.
- 22 min. - Walka o krążek w środkowej strefie tafli.
- 20 min. - Od razu po wznowieniu wygranym ruszył z lewej strony Pasiut, odbija jego strzał Odrobny.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Przejęcie krążka przez Paszka ale jego mocny strzał nad poprzeczką
- 17 min. - Sporo podań katowiczan w tercji rywala, ale bez strzału. Cakajik, Pasiut wymienili krążek kilkukrotnie.
- 17 min. - Salmi z niebieskiej, obok słupka.
- 16 min. - Strzał Paszka za obrońcy, odbija Odrobny.
- 15 min. - Mocno z niebieskiej Seed, zablokowany.
- 14 min. - Świetne trzy sytuacje Sveca, leżał na lodzie Rahm ale ten nie potrafił skierować gumy dokładnie do bramki!
- 13 min. - Na ławkę trafia Salmi, wystrzelił krążek poza taflę.
- 12 min. - Kontra gospodarzy, Turtiainen z bulika tuż przy słupku - ale parkan wysuwa Odrobny - odbija.
- 11 min. - Nattinen z bliska, Rahm na posterunku.
- 10 min. - Krężołek dwukrotnie zaatakowany upada na lód, ale sędzia Radzik blisko sytuacji i nie dopatrzył się faulu.
- 9 min. - Sędzia zagwizdał spalonego, ale z decyzją nie zgadzał się Wielkiewicz który ruszył z pretensjami do arbitra.
- 8 min. - Franek mocno ale niecelnie.
- 7 min. - Uderzenie Kolusza odbija Odrobny.
- 7 min. - Starzyński po przepychał się ze Svecem.
- 7 min. - Svec spod niebieskiej, nad bramką.
- 5 min. - Gramy atakują nowotarżanie.
- 3 min. - Przerwa w grze, problemy techniczne na lodowisku w Katowicach. Szyba wyskoczyła z umocowań.
- 1 min. - Da Costa zablokowany tuż przed bramką.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

30 R. Rahm (BR1) 60:00 27 26 1 0.96