13:15 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Atak kolanem
15:22 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
17:44 Łukasz Siuty (#22) KH Podhale 2 min. Trzymanie
24:01 Adrian Słowakiewicz (#97) KH Podhale 2 min. Zahaczenie
27:06 Adrian Gajor (#28) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
41:35 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
45:43 Kamil Kalinowski (#10) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
45:54 Tomáš Franek (#88) KH Podhale 2 min. Zahaczenie
51:45 Filip Wielkiewicz (#86) KH Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
51:45 Kamil Kalinowski (#10) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
51:45 Miroslav Kopřiva (#75) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Jeszcze Dziubiński przed szansą, ale zszedł mu z kija krążek. Podhale pokazało charakter, ale tak dużych strat nie było w stanie odrobić.
60 min. – Kapica strzela do pustej bramki, ale po gwizdku, wcześniej wjechał do tercji niż krążek. Spalony.
59 min. – Dziubiński miał dwie okazje po podaniu Sveca, dobrze mierzył, ale bramkarz obronił. Svec miał pustą bramkę chwilę potem, ale nie zmieścił w niej krążka.
58 min. – Podhale bez bramkarza w sześciu w polu. Seed do Nattinena na niebieskiej, ten od razu mocno po lodzie w róg bramki. Gol dla Podhala! Ale za dużo tych bramek straconych, parę niepotrzebnie.
57 min. – Bychawski w podobnej sytuacji z drugiego kąta, Odrobny broni parkanem
56 min. - Bepierszcz z ostrego kąta, trafia w maskę Odrobnego
54 min. – Svec przedzierał się pod bramkę i próbował po lodzie z backhandu.
55 min. – Gol dla Podhala! Świetne zagranie Nattinena do Franka, Franek przełożył krążek i pociągnął z nadgarstka w okienko. Piękna bramka na otarcie łez.
53 min. – Strzał Seeda strącany przez Neupauera pada łupem Koprivy.
52 min. - Wielkiewicz i Kalinowski odpoczną na ławce kar. Ale w przewadze będzie grać Podhale. Bo jeszcze bramkarz gości ukarany za krewkość.
52 min. - Worwa indywidualnie, zwód, wjazd do tercji i strzał. Próba dobitki spod łapaczki Koprivy kończy się spięciem między zawodnikami obu drużyn.
51 min. - Dziubiński sam wjechał za niebieską i uderzył z klepy.
49 min. - Słowakiewicz przed bramkę do Siutego, nie chce wpaść nowotarżanom.
48 min. – Jencik miał kolejną szansę dzisiaj, strzelał z ostrego kąta, ale w bramkarza.
47 min. – Svec pociągnął z nadgarstka po podaniu Nattinena.
46 min. - Niedługo trwała przewaga Podhala, Franek wyrówna składy . Za zahaczanie.
46 min. – Jakieś spięcie między Kalinowskim i Neupauerem. Gracz Cracovii idzie na karę.
45 min. – Suominen spod niebieskiej. Podhale próbuje coś więcej ugrać w tym meczu.
43 min. – Gol dla Podhala! Honorowe trafienie dla Podhala. Franek po lodzie z pół obrotu.
42 min. - Gol dla Cracovii . Kapica dobił strzał Jeżka, który wypuścił Odrobny, choć wydawało mu się że już zamroził krążek na swoim ciele.
41 min. - Svec miał dobre podanie na kiju przed bramką, nie złapał.
Rozpoczynamy III tercję.
39 min. - Zeszło powietrze z gospodarzy i mecz wydaje się rozstrzygnięty.
38 min. - Kapica Damian z najbliżej odległości nie przebił Odrobnego.
37 min. - Pettersson ze Svecem ładnie dwójkowo próbowali rozegrać, ale nie ma z tego zagrożenia.
36 min. - Dziubiński przed bramkę, zaplątał się ten krążek między łyżwami zawodników, mógł wpaść do bramki. Podhale robi co może.
35 min. - Bepierszcz przetestował Odrobnego z ostrego kąta.
35 min. - Wielkiewicz wrzuca na bramkę, Dziubiński najeżdżał, ale Kopriva łapie dzisiaj te krążki jak senne muchy.
34 min. - Nattinen do Pettersona przed bramkę, strącenie Szweda, ale czujny bramkarz.
32 min. - Gol dla Cracovii . Perfekcyjne podanie Damiana Kapicy wzdłuż bramki, przy drugim słupku niepilnowany Mikula umieszcza krążek w odsłoniętym rogu bramki.
32 min. - Strzał z półobrotu Daniela Kapicy tuż po wznowieniu mógł zaskoczyć gości.
31 min. - Pettersson przed bramkę, Kopriva spokojnie przecina podanie i gasi zapędy ofensywne gospodarzy.
30 min. - Strzał Guli spod niebieskiej, kocioł pod bramką gospodarzy, ale nikt nie dobił do pustej bramki.
29 min. - Bepierszcz wychodził sam na sam i próbował po lodzie ze zwodem, Odrobny broni parkanem.
28 min. - Petersson sprytnie zagrał przed bramkę do partnera, ale Kopriva broni.
27 min. - Kolejna kara. Tym razem Cracovia w osłabieniu.
26 min. - Podhale przygaszone po szybkich bramkach na początku II tercji.
25 min. - Gol dla Cracovii . Dobre rozegranie zamka i Bepierszcz zaskakuje Odrobnego. 3:0 dla gości.
24 min. - Wielkiewicz przedzierał się przy bandzie do tercji gości. Zagrywał do Dziubińskiego, kapitan Podhala zablokowany.
23 min. - Svec dwukrotnie z ostrego kąta. Podanie do Suominena. Strzał. Broni bramkarz gości.
22 min. - Seed podawał do Sveca. Strzał, broni Kopriva.
21 min. - Gol dla Cracovii. . Głupia strata Podhala we własnej tercji, czekali obrońcy na gwizdek na uwolnienie. Strzał Kalinowskiego, który dopadł do bezpańskiego krążka i mamy 2:0 dla Cracovii.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 1:0 dla gości.
20 min. - Atak wychowanków Podhala, najpierw Bryniczka strzelał po rozegraniu zamka przez gości, potem Kapica próbował rozwiązać zamek indywidualnie.
18 min. - Sędzia chyba pomylił dyscypliny, znowu gwiżdże twardą, ale fair , grę. Kara dla Szarotek.
18 min. - Wielkiewicz przed bramką, strzelił bez zastanowienia. Dobry moment gry gospodarzy.
17 min. - Nattinen świetnie indywidualnie, pociągnął z nadgarstka, ale minimalnie chybił.
16 min. - Seed uderzał spod niebieskiej, potem niefrasobliwie stracił krążek.
15 min. - Napór Podhala. Będzie kolejne wykluczenie dla gości. Było groźnie parę razy pod bramką Koprivy. Znowu Jencik miał szansę.
14 min. - Svec świetnie zagrywał do Nattinena wzdłuż bramki, strzał Fina minimalnie niecelny.
14 min. - Sygnalizacja kary dla gości. Podhale w 6.
13 min. - Sulka raził dwukrotnie mocnymi strzałami spod niebieskiej. Podhale podminowane, próbuje coś zdziałać sportowo na lodzie.
12 min. - Jencik w wyśmienitej sytuacji przed bramką Koprivy. Gwizdek sędziego. To na razie główny aktor tego meczu.
11 min. - Gol dla Cracovii. Brynkus w podobnej sytuacji jak przed chwilą przed bramką Odrobnego zachował więcej zimnej krwi i umieścił krążek w siatce.
11 min. - Gwizdy na trybunach. Kolejne wykluczenie dla Podhala. Wcześniej znakomitą okazję przy sygnalizacji kary miał Brynkus.
10 min. - Kapica Jeżek i Bryniczka ładnie rozgrywali, ale nie ma bramki.
9 min. - Worwa ambitnie walczył o krążek we własnej tercji, ale zdaniem sędziego przekroczył przepisy. Będzie 5 na 3.
8 min. - Drzewiecki przedziera się do tercji Podhala, atakowany przez zawodnika gospodarzy. Będzie wykluczenie dla Szarotek. Za uderzanie kijem.
7 min. - Dobre wyjście gości z własnej tercji, ale Bychawski spalił.
6 min. - Worwa do Neupauera zza bramki, ten w ekwilibrystyczny sposób próbował zaskoczyć bramkarza gości, tylko jęk zawodu na trybunach.
5 min. - Drzewiecki miał wyśmienitą okazję przed bramką Wiedźmina. Jeszcze Domogała próbował z ostrego kąta. Podhale wybija na uwolnienie.
5 min. - Neupauer zawalczył w tercji gości, Franek dopadł na środku do bezpańskiego krążka i uderzył na bramkę. Kopriva nie dał się zaskoczyć.
4 min. - Drzewiecki wywalczył krążek przy bandzie i zagrał do Guli. Natychmiastowy strzał, Odrobny nie przepuszcza.
3 min. - Pettersson uderzał z prawego koła bulikowego. Ale mało przekonująca ta przewaga Podhala.
2 min. - Nattinen zagrywał przed bramkę do Worwy, ale ten nie opanował krążka.
1 min. - Dziubiński wychodził w kontrze, nieprawidłowo zatrzymywany przez Kapicę. Będzie kara dla gości.
1 min. - Zaczynamy. W bramce Podhala Odrobny, w bramce Cracovii Kopriva.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ podejmuje Comarch Cracovię.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

90 P. Odrobny (BR1) 57:15 35 30 5 0.86