Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 4 kolejka
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Marcin Polak
Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Maciej Waluszek

Strzały na bramkę przeciwnika: 20 - 48 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 400
Łączna długość kar w meczu: 16 - 14 min.

0 : 1 Daniel Minge ( Jegor Szkodienko - Artiom Sadrietdinow ) 5 na 5 05:25
0 : 2 Pawieł Pozdniakow ( Władisław Sokołow - Mateusz Zieliński ) 5 na 5 06:26
0 : 3 Jegor Fieofanow ( Aleksandr Wołżankin ) 5 na 5 28:08
0 : 4 Jegor Fieofanow ( Michał Kalinowski - Aleksandr Wołżankin ) 5 na 3 30:28
0 : 5 Aleksandr Wołżankin ( Aleksandr Griebieniuk - Jegor Fieofanow ) 5 na 4 32:51
0 : 6 Bartosz Fraszko ( Władisław Sokołow ) 5 na 5 38:43
0 : 7 Michał Kalinowski ( Artiom Smirnow ) 5 na 5 45:58
0 : 8 Pawieł Pozdniakow ( Bartosz Fraszko - Jewgienij Jeriomienko ) 5 na 5 47:32
1 : 8 Bartłomiej Stępień ( Preston Ames - Maksim Citok ) 5 na 3 50:16

10:53 Maksim Citok (#19) KS Naprzód 2 min. Zahaczenie
11:11 Mateusz Adamus (#38) KS Naprzód 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
22:32 Artiom Sadrietdinow (#88) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
42:14 Artiom Smirnow (#22) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie
49:20 Aleksandr Griebieniuk (#7) KH Energa Toruń 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
50:00 Artiom Smirnow (#22) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:15 Jegor Fieofanow (#84) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
55:11 Michał Krokosz (#33) KS Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
57:31 Artiom Smirnow (#22) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie

Równo ze syreną Sadrietdinow. Koniec meczu 1:8.
60 min- Ambitnie do końca walczą gospodarze. Nie cichną śpiewy kibiców.
58 min- Po raz trzeci na ławce kar melduje się Smirnow.
58 min- Gramy w pełnych składach.
57 min- Koronkowo próbowali goście. Nie ma dziewiątego trafienia.
56 min- Fraszko mógł wyjść sam na sam, ale nieprzepisowo zatrzymał go Krokosz. Toruń w przewadze.
54 min- Kolejny raz Janów w przewadze.
53 min- Kibice domagają się jeszcze jednej bramki!
51 min- GOOOOL 1:8! Honorowa bramka. Stępień z pierwszego i zasłonięty Speszny przepuszcza krążek.
50 min- Smirnow na ławce kar i Janów 5/3! Czyżby to honorowe trafienie?
50 min- Griebieniuk na ławce kar.
48 min- GOOL 0:8! Pozdjankow wyjechał spod bandy na środek, pięknie minął obrońcę i strzelił w samo okienko!
47 min- Wołżankin! Sam przed bramką! Broni Krofta! Powinno być 0:8!.
46 min- GOOL 0:7! Kalinowski przejechał całą taflę, minął pięciu obrońców i strzelił pod pachą bramkarza!
45 min- Smirnow ze "ściąganej". Odbija Krofta.
44 min- Sokołow zatrudnia Kroftę. Ten kolejny raz udanie interweniuje.
44 min- Próbował najbardziej aktywny ze strony Naprzodu, Adamus. Krążek podbity i ląduje poza taflą.
43 min- Błąd Smirnowa i kolejne wykluczenie.
42 min- Znów popełniają błąd gospodarze. Gramy 4 na 4.
41 min- Sam na sam Minge! Pięknie broni Krofta.
41 min- Zmiana bramkarza. Krofta za Bernarda.

Strzały: 9 - 36.
Koniec II tercji. Bezradny Naprzód.
40 min- Kara dla Wołżankina.
39 min- GOOL 0:6! Błąd obrońcy i Sokołow zabrał mu krążek, podał do Fraszki, a ten uderzył bez przyjęcia i guma wpada pod pachą bramkarza do siatki.
38 min- Próbował z ostrego kąta Rybak. Speszny dobrze przyklejony do słupka i nie dał się zaskoczyć.
37 min- Zakończyła się kara dla gospodarzy.
36 min- Jerjomienko! Dobra okazja, sam przed bramką, ale obrońca zdołał dostawić łopatkę kija i krążek poleciał na siatkę za bandą.
35 min- Kozłow do Fraszki! Ten miał połowę pustej bramki. Mógł spytać, gdzie strzelić, ale trafił prosto w korpus Bernarda.
35 min- Kara techniczna dla Janowa.
33 min- GOOL 0:5! Wołżankin pięknie z nadgarstka i piąte trafienie. Kibice wspierają gospodarzy. Nie słabnie doping najbardziej zagorzałych kibiców Naprzodu. Wyraźna dominacja Energi
33 min- Janów w składzie czteroosobowym. Fraszko prosto w bramkarza.
32 min- Adamus na ławce kar i znowu 5/3!
31 min- GOOL 0:4! Fieofanow dostał podanie zza bramki i uderzył nie do obrony! Krążek odbił się jeszcze od poprzeczki i Bernard bez szans!
30 min- Energa przez minutę 5/3.
30 min- Rajski fauluje i Toruń zagra w przewadze.
29 min- GOOL 0:3! I jest trzecia bramka. Duży kocioł pod bramką, źle wybijał obrońca i Fieofanow na raty trafia do siatki.
28 min- Kolejne strzały ze strony Torunia, ale Bernard na posterunku.
26 min- Zieliński z niebieskiej. Obok słupka.
25 min- Kalinowski do Fieofanowa! Strzał z bekhendu, ale nie ma trzeciego trafienia. Zupełnie bezproduktywna przewaga Naprzodu.
23 min- Kara dla Sadrietdinowa. Gospodarze w przewadze.
22 min- Dwukrotnie próbował Griebieniuk. Odbija Bernard.
21 min- Zaczynamy drugą tercję. Toruń w natarciu.

Strzały: 5 - 18.
20 min- Sadrietdinow przejechał całą taflę i strzelił z bekhendu. Bulik na 3 sekundy przed końcem.
19 min- Kalinowski wjechał do tercji na pełnej szybkości. Strzał po lodzie i odbija Bernard.
19 min- Torunianie na spalonym.
17 min- Naprzód 2 na 1! Wąsiński tuż nad lodem. Pięknie do raka złapał Speszny!
16 min- Sarna! Mocny strzał z niebieskiej, ale obok słupka. W odpowiedzi trójkowa akcja gości. Wołżankin sam na sam! Broni bramkarz.
15 min- Sokołow próbował z bliska. Nakrywa krążek Bernard.
14 min- Naprzód w pełnym składzie. Próba kontry gospodarzy, ale nie udało się oddać strzału.
13 min- Stępień zablokował strzał twarzą. Padł na lód, ale po chwili wstał. Hokeiści to twardzi ludzie.
13 min- Smirnow do Kalinowskiego! Było blisko, ale nadal tylko 0:2.
12 min- Goście 5 na 3 przez prawie 2 minuty po faulu Adamusa.
11 min- Toruń w przewadze po faulu Citoka.
11 min- Naparło do Fraszki! Krążek nakrywa Bernard.
9 min- Początkowy optymizm gry Naprzodu osłabł. Toruń w natarciu.
7 min- GOOL 0:2! Sokołow i Pozdjakow sami przed bramką i ten drugi pakuje krążek pod poprzeczkę! Czas dla gospodarzy.
6 min- GOOL 0:1! Szkodenko wyłożył do Minge, a ten z bekhendu do pustej bramki!
5 min- Sędzia przewraca dwóch zawodników gospodarzy, ale nie ma bramki.
4 min- Dobrze zastawił się Naparło, odegrał do Fieofanowa, a ten prosto w bramkarza.
3 min- Sadrietdinow! Ależ było blisko! Krążek przeleciał tuż obok słupka.
2 min- Strzał Bodory, ale zablokowany.
1 min- Gramy! Krążek wygrany przez gości z Torunia.

Zawodnicy już na lodzie. Zaraz zaczynamy spotkanie.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/oferta/hokejowy-niezbednik-kibica-2019-20-gratis-8502661060

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

22 M. Krofta (BR1) 20:00 36 30 6 0.83
1 S. Bernard (BR2) 40:00 12 10 2 0.83