Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

0 : 1 Dariusz Wanat ( Anatolij Protasenja - Łukasz Krzemień ) 5 na 5 13:35
1 : 1 Mateusz Danieluk ( Krystian Mocarski ) 5 na 5 49:15
1 : 2 Aleksiej Trandin ( Peter Bezuška ) 3 na 3 63:51

31:59 Gregor Koblar (#9) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie
37:54 Konstantin Tieslukiewicz (#14) Lotos PKH 2 min. Trzymanie
41:07 Vlastimil Bilčík (#55) Lotos PKH 2 min. Rzucenie na bandę
45:39 Jan Steber (#24) Lotos PKH 2 min. Wysoki kij
46:35 Aleksiej Trandin (#87) Re-Plast Unia 2 min. Atak ciałem - natarcie
51:48 Ladislav Havlík (#22) Lotos PKH 2 min. Przeszkadzanie

64 min- GOOOL 1:2! 2 punkty jadą do Oświęcimia. Bezuszka strzelał z bekhendu, krążek odbił się od obrońcy i do pustej bramki dobił go Trandin.
64 min- Gołowin zza obrońcy. Prosto w bramkarza.
62 min- Danieluk ładnie ograł Lużę. Saunders ratuje Unię!
61 min- Saunders łapie uderzenie Stebera.
61 min- Zaczynamy dogrywkę. Krążek dla gości.

Około 3 minuty przerwy i wracamy na dogrywkę.

59 min- Krzemień obrócił się z krążkiem. Szczęście po stronie Fuczika...
58 min- Na bardziej zmęczonych wyglądają przyjezdni.
57 min- Chaos na tafli. Chyba już oba zespoły czekają na dogrywkę.
55 min- Gdańsk z kontrą 3 na 1. Dobrze wrócił Bezuszka i zdołał przeciąć podanie do Stebera.
54 min- Kalan! Idealna okazja, ale strzelił tuż nad poprzeczką.
53 min- Kalan do Themara...łapią się za głowy goście. Jak to obronił Fuczik?! Niesamowita interwencja.
52 min- Havlik na ławce kar.
51 min- Zamieszanie pod bramką Fuczika. Było blisko trafienia dla gości.
50 min- Kalan do Koblara. Dobrze zablokował go Krasowskij.
50 min- GOOL 1:1! Bramka uznana.
50 min- Analiza wideo czy padła bramka dla Lotosu. Danieluk dobił do siatki strzał Mocarskiego, ale możliwe że krążek odbił się od łyżwy.
49 min- Oba zespoły w pełnych składach.
48 min- Themar! Kapitalna okazja Słowaka. Był sam przed bramkarzem, ale górą znów Fuczik.
47 min- Siły na lodzie się wyrównują. Faul Trandina na Danieluku.
47 min- Przygodzki z bulika. Dobrze ustawiony golkiper Lotosu.
46 min- Kocioł pod bramką Fuczika. Bliski zdobycia bramki "Tolek", ale krążek gdzieś pod leżącym bramkarzem.
46 min- Kara dla Stebera.
46 min- Mecz doprawdy senny. Oba zespoły nie raczą nas ciekawym widowiskiem.
45 min- Mają problemy gdańszczanie z wjazdem w tercję Unii.
44 min- Pretnar już po wyjściu z ławki kar Bilczika. Prosto w korpus Fuczika.
43 min- Luża z niebieskiej. Złączył parkany Fuczik i mrozi gumę.
42 min- Kara dla Bilczika. Szansa przed Unią.
41 min- Zaczynamy decydujące dwadzieścia minut.

Koniec II tercji. Goście zasłużenie prowadzą. Świetna dyspozycja Saundersa i oświęcimskiej defensywy.
39 min- Themar! Krążek ugrzązł gdzieś przed Fuczikiem. Mogło być 0:2, ale żaden z napastników gości nie dobił krążka do bramki.
38 min- Unia w przewadze po faulu Tieslukiewicza.
38 min- Tieslukiewicz spod niebieskiej. Odbija parkanem golkiper gości.
37 min- Nieco bezradni są gospodarze wobec dobrego ustawienia Unii w forecheckingu 1-3-1.
36 min- Stasiewicz próbował z bekhendu. Krążek po kiju obrońcy poleciał obok bramki.
34 min- Rożkow do Gołowina. Ten z nadgarstka. Świetnie dysponowany Saunders.
33 min- Havlik kropnął z klepy. Prosto w Saundersa.
32 min- Pierwsze wykluczenie. Koblar na ławce kar.
31 min- Kontra Unii. Wanat szukał Protasenji. Ten nie trafił w krążek.
30 min- Trandin wyjechał przed bramkę. Próbował wcisnąć krążek z bekhendu. Czujny Fuczik.
29 min- Wjechał pomiędzy obrońców Gołowin, próbował indywidualnego dryblingu. Powstrzymany przez obrońcę.
28 min- Trójkowa kontra Unii. Malicki do Prusaka, ten pociągnął z nadgarstka. Prosto w bramkarza.
27 min- Protasenja! Minimalnie obok słupka!
26 min- Nie ułatwia gry lód, którego jakość pozostawia wiele do życzenia.
25 min- Themar kąśliwie strzelał Themar. Nie zdołał złapać krążka Fuczik. Guma wyleciała mu z łapaczki, ale nie ma dobitki.
24 min- Poziom meczu nie porywa. Dużo chaosu na tafli.
22 min- Beżuszka z czerwonej. Odbija Fuczik.
22 min- Przygodzki po podaniu Trandina. Prosto w bramkarza.
21 min- Wrzutka Havlika. Łapie Saunders.

Koniec I tercji, po której zasłużenie prowadzą goście.
19 min- Po strzale Pretnara krążek odbił się za bramką i wyszedł na przedpole, dobijał Piotrowicz. Guma pomiędzy parkanami Fuczika.
18 min- Rożkow z bulika. Odbija bramkarz gości.
18 min- Havlik dogrywał do środka. Krążek odbił Saunders.
16 min- Zamknięci we własnej tercji gdańszczanie. Przez dobrą minutę panowali nad krążkiem Unici, ale wciąż 0:1.
15 min- Mógł szybko odpowiedzieć Steber...kapitan Lotosu prosto w Saundersa!
14 min- GOOL 0:1! Wanat praktycznie z zerowego kąta, strzałem z bekhendu pakuje krążek pod poprzeczką!
12 min- Próba szybkiej kontry Lotosu. Jełakow do Tieslukiewicza, ale ten zgubił gumę.
10 min- Na razie dość nudne spotkanie. Mało klarownych okazji.
9 min- Strzelał Danieluk. Do łapaczki chwyta gumę Saunders.
8 min- Protasenja dostał podanie lobem przez całą taflę, wydawało się, że nie było spalonego i Białorusin byłby sam na sam...gwizdek sędziego przerywa grę. Jednak spalony.
6 min- Trandin w poszukiwaniu Przygodzkiego. Dobrze blokował go obrońca. Po chwili Przygodzki z bekhendu...odbija Fuczik.
5 min- Steber po lodzie. Odbija Saunders.
4 min- Malicki groźnie uderzył z bulika. Odbija barkiem Fuczik.
4 min- Wanat zza bramki do Krzemienia. Ten strzelił, ale zbyt lekko by pokonać Fuczika.
2 min- Krasowskij strzelił z niebieskiej. Gąszcz nóg i Saunders nakrywa gumę.
1 min- Themar pociągnął spod bandy...było groźnie, bo Fuczik nie widział lecącej gumy, ale nie ma bramki.
1 min- Gramy! Pierwszy krążek dla gospodarzy.

Zawodnicy już na lodzie. Za chwilę początek spotkania.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

33 T. Fučík (BR1) 63:51 32 30 2 0.94