17:08 Mateusz Bryk (#69) GKS Tychy 2 min. Podcięcie
18:27 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
18:27 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
18:27 Filip Komorski (#5) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
29:31 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
32:39 Paweł Zygmunt (#15) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:39 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Spóźniony atak ciałem
35:19 Patryk Noworyta (#55) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
35:19 Gleb Klimienko (#15) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
39:06 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Rzucenie na bandę
39:06 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 10 min. Niesportowe zachowanie

Koniec meczu. Stan rywalizacji 2:1 dla Cracovii.
60. min - Drobne spięcie pod bandą. Obejdzie się bez kar.
60. min - Krakowianie kradną cenne sekundy, wystrzeliwując krążek.
60. min - Czas dla gospodarzy. 59 sekund nadziei gospodarzy.
59. min - Tyszanie bez bramkarza. Sztab szkoleniowy postawił wszystko na jedną kartę.
58. min - Jefimienko po dobrym rozegraniu nie trafił w krążek!
57. min - Znów groźnie pod krakowską bramką. Ale tyszanie mają sporo problemów ze znalezieniem sposobu na "Pokrzywę".
56. min - Genialna interwencja Koprzivy! Złapał do raka uderzenie Jefimienki.
55. min - Tvrdoń z przestrzeni między bulikami. Broni Murray,
54. min - Cichy uderzył z klepy. Dobra interwencja Koprzivy.
53. min - "Gramy do końca" - krzyczą tyscy kibice. I mają sporo racji, do końca spotkania jeszcze siedem minut.
52. min - Szczechura idealnie dograł zza bramki do Sykory. Ten uderzył, ale Koprziva obronił jego strzał. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać.
51. min - Przerwa na czyszczenie lodu.
51. min - GOOOL! 3:5! Cracovia odpowiada. Czarnaok dobija uderzenie Zygmunta.
50. min - Ruszyli tyszanie. Nie mają nic do stracenia.
49. min - Sykora sprzed obrońcy. Broni Koprziva.
48. min - GOOOL! 3:4! Bryk dostał dobre podanie zza bramki od Klimienki. Uderzył bez przyjęcia i mamy kontaktowe trafienie
47. min - Kontra Cracovii! Zygmynt, ale tylko boczna siatka. Gdyby dograł Drzewieckiego, mielibyśmy piątego gola.
46. min - "Pasy" mądrze się bronią, zamykają wjazd do własnej tercji ustawiając czwórkę na linii niebieskiej.
45. min - Niedokładne dogranie Bizackiego. Będzie uwolnienie.
44. min - Komorski, dobitka Jefimienki! Broni Koprziva.
42. min - Na razie dużo ruchu, mało strzałów w wykonaniu ekipy gospodarzy.
41. min - Nie da się ukryć, że tyszanie muszą szybko zdobyć gola, bo krakowianie są w świetnej sytuacji. Czas pracuje na ich korzyść.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - GOOOL! 2:4! Błyskawicznie wykorzystana przewaga. Domogała podwyższa prowadzenie
40. min - Kara dla Michała Kotlorza. Z racji, że doszło do rzucenia na bandę z automatu jest to wykluczenie 2+10.
39. min - GOOOL! 2:3! Pasy po raz drugi wychodzą na prowadzenie. Kapica objechał bramkę i wcisnął ten krążek między słupkiem a parkanem Murraya.
38. min - Twardy pojedynek przy bandzie między Jeżkiem a Cichym. Trochę się dziwimy, że nasi sędziowie nie podyktowali kar, bo kije wędrowały w okolicach twarzy.
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Tymczasem sędziowie dyktują obustronne wykluczenie. Noworyta i Klimienko.
35. min - Klimienko objechał bramkę, uderzył, ale krakowski bramkarz był na posterunku. Będzie jednak kara dla gości. Murray zjeżdża z bramki.
35. min - Ciura z niebieskiej! Broni Koprziva.
34. min - Domogała! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne i oddał strzał. Wynik pozostaje bez zmian.
33. min - Obustronne wykluczenie. Pociecha i Zygmunt. Tyscy kibice nie zgadzają się z taką interpretacją.
32. min - Power break.
32. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Jachym z niebieskiej! Wprost w Murraya.
31. min - Tyszanie już drugi raz wybijają krążek z własnej tercji i tym samym oddalają zagrożenie.
30. min - Kalinowski ładnie przymierzył z nadgarstka. Broni Murray.
30. min - Kara dla Ciury.
29. min - GOOOL! 2:2! Domogała doprowadza do wyrównania. Popisał się skuteczną dobitką.
28. min - Cracovia opuściła tyską tercję. Uspokoiła grę i
27. min - Cichy! Był przed krakowskim bramkarzem, jednak uderzył niecelnie.
26. min - Pociecha próbował wrzucać z niebieskiej, ale guma po jego uderzeniu podbita.
25. min - Komorski do Klimienki! "PoKrzywa" na posterunku.
24. min - Krakowianie na razie zamknięci we własnej tercji.
22. min - Tyszanie starają się iść za ciosem.
21. min - GOOOL! 2:1! Rzeszutko dobija krążek po uderzeniu Gościńskiego.
21. min - Uderzenie Cichego, ale zablokowane.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - GOOOL! 1:1! Piękny "one-timer" Sykory! Koprziva nie zdążył się przemieścić.
20. min - Pociecha wjechał do tercji i uderzył. Wprost w Koprzivę.
19. min - Szarpanina pod bandą. Będą kary. Wszystko zaczęło się od ataku ciałem Kapicy.
19. min - Kapica! Krążek po jego uderzeniu tańczył na linii bramkowej. Dobitka Kalinowskiego! Barkiem broni Górny.
18. min - Gramy czterech na czterech.
17. min - Sędziowie dopatrzyli się faulu Mateusza Bryka na jego imienniku Bepierszczu.
17. min - Faulowany był Sykora. Tyszanie zagrają w przewadze.
16. min - Na razie oba zespoły grają niedokładnie. Sporo prostych strat.
15. min - Cichy nie boi się uderzać, ale na razie nie potrafi znaleźć sposobu na Koprzivę. Napastnik tyszan czeka na gola siedem meczów.
14. min - Kapica! Dobitka Turtiainena. Zakotłowało się pod tyską bramką.
13. min - Pierwszy power break.
13. min - Górny z korytarza między bulikami. Ofiarnie jeden z defensorów Cracovii.
12. min - Bardzo ładnie podwajają krycie krakowianie.
10. min - Tvrdoń! Dostał dobre podanie od Domogały. Świetnie Murray.
9. min - Rzeszutko sprytnym uderzeniem z bekhendu starał się zaskoczyć Koprzivę. Czeski golkiper zdołał złączyć parkany.
8. min - Sędziowie uznali, że Klimienko nieprzepisowo przeszkadzał Koprzivie. Nie ma gola.
8. min - Szybka odpowiedź tyszan? Uderzał Bizacki i guma znalazła się w siatce. Będzie analiza wideo.
7. min - GOOOL! 0:1! Zamieszanie pod bramką Murraya i Damian Kapica z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki.
6. min - Sykora z nadgarstka! Koprziva świetnie łapie gumę do raka.
6. min - Klimienko! Dobre uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja czeskiego golkipera Cracovii.
5. min - Rzeszutko znakomicie dograł zza bramki do Bagińskiego. Uderzenie doświadczonego skrzydłowego nie było tak dobre.
4. min - Twardy mecz. Sędziowie, dają pograć.
3. min - Próbował Vachovec i Bepierszcz. Wynik pozostaje bez zmian.
2. min - Jefimienko! Groźne dwa strzały. "Pokrzywa" na posterunku.
1. min - Było groźnie. Wrzutka Cracovii za bramkę. Murray znów niepewnie. Delikatna szarpanina między Cichym a Noworytą.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Murray i Koprziva.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 J. Murray (BR1) 58:50 27 22 5 0.81