Bramki w osłabieniu: 0 - 1 Liczba widzów na meczu: 1182
Łączna długość kar w meczu: 14 - 12 min.

1 : 1 Maciej Urbanowicz ( Bartosz Fraszko - Māris Jass ) 5 na 5 08:20
1 : 2 Maciej Kruczek ( Adam Domogała - Paweł Zygmunt ) 4 na 5 26:05
2 : 3 Tomasz Malasiński ( Mikołaj Łopuski - Grzegorz Pasiut ) 5 na 4 56:11

10:52 Jesse Jyrkkiö (#10) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
15:05 Aleš Ježek (#90) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:05 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
17:16 Dušan Devečka (#19) Tauron KH GKS 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
21:36 Bartłomiej Bychawski (#91) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
23:27 Martin Čakajík (#24) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
24:56 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
27:28 Māris Jass (#12) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
34:26 Damian Tomasik (#15) Tauron KH GKS 2 min. Wysoki kij
41:51 Filip Starzyński (#26) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
45:08 Kasper Bryniczka (#13) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
46:48 Patryk Noworyta (#55) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
54:12 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze

Koniec Meczu. Cracovia prowadzi już w serii do czterech zwycięstw 3-0!
- 60 min. - Łopuski wjechał w Urbanowicza, ten pierwszy z trudem podniósł się z lodu.
- 59 min. - Ostatnia minuta nadziei gospodarzy. Pusta bramka gospodarzy.
- 58 min. - Czas dla drużyny gospodarzy.
- 58 min. - Uderzenie spod niebieskiej, ale odbija Kopriva.
- 57 min. - GOL! 2-3! Malasiński wjechał przed bramkę i wcisnął gumę! To jego pierwszy gol w tej fazie play-off!
- 56 min. - Mocny strzał z niebieskiej Jyrkkio, pewnie Kopriva.
- 56 min. - Katowiczanie w tercji rywala, ale seria zablokowanych strzałów przez zawodników Comarch Cracovii.
- 54 min. - Gospodarze po raz piąty zagraj w przewadze, na ławce kar Kapica.
- 53 min. - Obie strony dość niedokładnie próbując stworzyć jakąś akcje. Gospodarze mają problem wejść w tercje rywala.
- 50 min. - Wysoki pressing gości, oddalając grę od własnej bramki.
- 48 min. - Bez pomysłu na grę w przewadze katowiczanie, brakuje polotu i konkretów w akcjach gospodarzy!
- 47 min. - 5 na 3 gospodarze, ale z bliska Łopuski nie potrafił pokonać Koprivy.
- 46 min. - Świetna sytuacja Katowic i jeszcze lepiej Kopriva! Już upadając Rohtla uderzył na odsłoniętą część bramki ale leżąc Kopriva wyciągnął kija i podobnie jak w pierwszej tercji zatrzymuje gumę lecącą do bramki!
- 45 min. - Na ławce kar siada tym razem Bryniczka.
- 44 min. - Starzyński wyszedł z ławki, zablokowany tuż przy buliku.
- 43 min. - Kontra Łopuskiego, ale odbija Kopriva.
- 42 min. - Świetna sytuacja Fraszki, ale uderza prosto w bramkarza. Do tego zaraz fauluje Koprivę Starzyński i goście w przewadze po raz szósty.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Kolejna groźna kontra gości, tym razem ruszył na bramkę Drzewiecki, ale strzał łapie Lindskoug.
- 39 min. - Kontra 2 na 1 gości, Brynkus do Bryniczki, ale broni Lindskoug.
- 38 min. - Vachovec do Rompkowskiego pod niebieską, mocny strzał prosto w bramkarza.
- 37 min. - Mocne starcie przy bandzie Bychawskiego z Sawickim. Bez kar.
- 36 min. - Uderzenie Jaszyna, odbija Kopriva i świetnie broni dobitkę Rohtli!
- 35 min. - Kara dla Tomasika, w przewadze ponownie Cracovia.
- 33 min. - Przerwa w grze, jakieś spięcie między kibicami a zawodnikami gości koło boksu, interweniują sędziowie i ochrona.
- 31 min. - Rohtla zza bulika, tłok pod bramką ale guma minęła słupek.
- 30 min. - Lindskoug niepewnie wypuszcza gumę po strzale Bryniczki. Nie jest to najlepszy dzień bramkarza gospodarzy.
- 28 min. - Kara dla Jassa, który popchał rywala na bramkę.
- 27 min. - GOL! 1-3! Kontra i Bepierszcz podwyższa prowadzenie! Fatalnie w tercji rywala krążek podał na patkę krakowianina Wronka, ten ruszył na bramkę Lindskouga i przymierzył!
- 26 min. - GOL! 1-2! Zygmunt przejął gumę za bramką, następnie Domogała wycofał do Kruczka ten niepilnowany ze spokojem gumę przymierzył po lodzie.
- 25 min. - Csamango strzelił zza Jassa, broni Lindskoug.
- 24 min. - Tym razem kara dla Bepierszcza.
- 23 min. - Z kontra ruszył Csamango, ale faulowany przez Cakajika.
- 22 min. - Tukhanen mocno z niebieskiej, broni Kopriva.
- 22 min. - Kara dla Bychawskiego, w przewadze gospodarze.
- 21 min. - Nieczysto w krążek uderzył Fraszko

- Koniec I tercji. Strzały: 15-12, wznowienia 17-9.
- 19 min. - Bez problemu Lindskoug po strzale Csamango.
- 17 min. - Na ławkę kar trafia Devecka, uderzył Bepierszcz ale obok bramki.
- 16 min. - Krakowianin został zniesiony na noszach.
- 16 min. - Ucierpiał Kalinowski, który dostał przypadkowo krążkiem w twarz od Drzewieckiego. Zawodnik leży zakrwawiony na lodzie, pomocy udzielają lekarze.
- 16 min. - Strzał Zygmunta, broni Lindskoug. W odpowiedzi Rohtla, odbija także Kopriva.
- 15 min. - Strzyżowkski uderzył wprost w Koprivy, do rękoczynów doszło między napastnikiem GieKSy a Jeżkiem. Obaj trafią na ławkę kar.
- 13 min. - Z ostrego kąta uderzał Domogała, łapie Lindskoug.
- 12 min. - Katowiczanie ostro zaatakowali grającą w przewadze Cracovię, skutecznie. Minęła ponad minuta bez poważnej akcji gości.
- 11 min. - Ucierpiał Turtiainen, wpadł na bramkę. Koledzy pomogli mu się dostać w kierunku szatni. Na ławkę kar siada Jyrkkio, który popchał na bramkę zawodnika gości.
- 10 min. - Ruszył Rohtla, uderzył z okolicy bulika z nadgarstka ale łapie Kopriva.
- 10 min. - Starcie pod bandą Sawickiego z Vachovcem.
- 9 min. - O czas poprosił trener gości.
- 9 min. - Świetna sytuacja gospodarzy! Urbanowicz uderzył z bulika, dobijał na pustą bramkę Fraszko ale Kopriva zatrzymał gumę kijem w powietrzu!
- 9 min. - GOL! 1-1! Fraszko wypuścił Urbanowicza, ten uderzył zza bulika w długi róg i pokonał Koprive!
- 9 min. - Uderzył Łopuski z bulika, ale Kopriva mrozi gumę.
- 8 min. - Akcja Rohtli, ale obok bramki!
- 8 min. - Devecka wjechał do tercji rywala oddał mocny strzał, ale spalony.
- 7 min. - Jezek pojechał z kontrą, był sam na sam, ale odbił gumę do boku Lindskoug.
- 4 min. - GOL! Wielbłąd Lindksouga z Rohtlą, którzy źle rozpoczęli akcję, gumę przejął Kalinowski i po lodzie pokonać z backhandu szwedzkiego bramkarza.

- Problemy z oświetleniem (18:45), nadal hokeiści czekają.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

47 K. Lindskoug (BR1) 58:29 28 25 3 0.89