0 : 1 Filip Stoklasa ( Tomáš Káňa - Adrian Duszak ) 5 na 5 09:06
0 : 2 Adam Jaskólski ( Michał Działo ) 5 na 5 21:29

15:03 Kamil Sikora (#19) Zagłębie 2 min. Przeszkadzanie
21:57 Filip Stoklasa (#13) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:18 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:56 Nikita Bucenko (#14) Zagłębie 2 min. Uderzanie kijem
55:34 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:59 David Turoň (#3) Zagłębie 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu.
- 60 min. - Pusta bramka Janowa. Łapie się za głowę Woźnica, że nie zdołał doprowadzić do wyrównania.
- 59 min. - Czas dla gospodarzy.
- 58 min. - Ależ bliski wyrównania był Woźnica! Radziszewski wychodzi z tego jednak obronną ręką.
- 56 min. - Kara techniczna dla gości i szansa przed Naprzodem.
- 55 min. - Stojek po lodzie! Pięknie Pechek odbił parkanem.
- 54 min. - Luka mocno, ale nad bramką. To powinien być trzeci gol.
- 52 min. - Stępień podłączył się do kontry, ale trafił w obrońcę gości.
- 50 min. - Charousek sam przed bramkarzem! Krążek uciekł mu z łopatki i nie ma bramki!
- 48 min. - Gniewek dobijał strzał Akimoto. Pechek na posterunku.
- 47 min. - Dużo strzelają janowianie, ale skuteczność to nie jest ich najlepsza strona.
- 46 min. - Radziszewski ratuje Zagłębie. Kolejne świetne okazje na wyrównanie mieli gospodarze.
- 44 min. - Frączek zza zasłony. Prosto w bramkarza.
- 42 min. - Dwa razy mocno Kozłowski, ale dwa razy się pomylił.
- 41 min. - Bulik dla Naprzodu.

- 39 min. - Dużo okazji z obu stron.
- 37 min. - Charousek mógł szybko odpowiedzieć, ale nie czysto trafił w krążek
- 36 min. - Jaros strzałem z bekhendu zamienia najazd na bramkę!
- 36 min. - Woźnica sam na sam! Faul i rzut karny.
- 35 min. - Pechek kolejny raz dobrze interweniuje i łapie krążek.
- 33 min. - Czas dla Zagłębia.
- 33 min. - Zamieszanie, Radziszewski zdołał nakryć krążek.
- 32 min. - Dużo chaosu na tafli.
- 31 min. - Potężnie Jaros, krążek wypada z łapwicy Radziszewskiemu, ale nie ma bramki.
- 30 min. - Jaskólski z podobnego miejsca, kiedy to zdobył bramkę, lecz tym razem Pechek odbija krążek.
- 28 min. - Zagłębie w piątkę.
- 26 min. - Bucenko przyjął krążek na ciało. Gra przerwana. Napastnik gości z asystą lekarzy opuścił taflę.
- 26 min. - Kara techniczna za sześciu na lodzie nałożona na gości.
- 25 min. - Uwolnienie i goście w pełnym zestawieniu.
- 24 min. - Dobrze rozgrywają przewagę janowianie. Radziszewski w opałach.
- 22 min. - GOOL 0:2! Jaskólski wystrzelił z okolicy bulika, krążek odbił się od słupka i wpadł do siatki.
- 21 min. - Świetna szansa Woźnicy! Jeszcze wycofał do Poruby, ale broni Radziszewski.

- Koniec I tercji. Strzały: 5-11.
- 20 min. - Z bulika Rutkowski, odbija Pechek.
- 19 min. - Akcja gospodarzy, lecz spalony.
- 18 min. - Zagłębie konstruuje kolejne akcje.
- 17 min. - Rutkowski w kontrze sam na sam, ale Pechek odbija gumę odbijaką.
- 16 min. - Janowianie mają trudność z założeniem składnej akcji.
- 15 min. - Kara dla Sikory, który zderzył się z bramkarzem Janowa.
- 14 min. - Z daleka Bucenko, ale spokojnie łapie Pechek.
- 13 min. - Bryk mógł dobić gumę do pustej bramki, lecz zablokował go dobrze Horzelski.
- 12 min. - Z niebieskiej Sarna, odbija Radziszewski i nie zdąża dobić Jaros.
- 11 min. - Pohl w ostatniej chwili zablokowany a był sam przed Radziszewskim.
- 10 min. - Kapłon spod niebieskiej ale nad bramką.
- 9 min. - GOL! 0-1! Szybka akcja Zagłębia, Kana do rozpędzonego Stoklasy, wjechał w tercje rywala uderzył z bulika pod poprzeczkę!
- 8 min. - Gospodarzom ciężko wyjść z własnej tercji, cały czas Zagłębie rozgrywka krążek.
- 6 min. - Wąsiński powstrzymany przez Horzelskiego w kontrataku.
- 5 min. - Kana do Luki, ale ten ze środka pomiędzy bulikami zbyt lekko.
- 4 min. - Jaskólski, Rutkowski czy Działo ale niedokładnie w kierunku bramki.
- 3 min. - Kozłowski wjechał przed bramkę, ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
- 2 min. - Akcje prowadzi Zagłębie, gospodarze wybijają na uwolnienie.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

22 J. Pechek (BR1) 59:15 29 27 2 0.93