Łączna długość kar w meczu: 14 - 29 min.

1 : 0 Petr Polodna ( Jan Steber - Robin Malý ) 5 na 5 05:41
2 : 0 Aleksandr Gołowin ( Władisław Jełakow - Jan Krasowskij ) 5 na 5 06:28
3 : 0 Kamil Dolny ( Jakub Stasiewicz ) 5 na 5 07:03
4 : 0 Szymon Marzec ( Mateusz Danieluk ) 5 na 5 10:15
5 : 0 Petr Polodna ( Josef Vítek ) 5 na 5 31:53
6 : 1 Szymon Skrodziuk ( Patryk Pelaczyk - Oskar Rzekanowski ) 5 na 5 49:03

17:49 Łukasz Sznotala (#93) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
22:06 Jan Krasowskij (#4) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:50 Oskar Lehmann (#3) MH Automatyka 2 min. Wysoki kij
26:24 Konstantin Tieslukiewicz (#14) MH Automatyka 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
35:35 Władisław Zorin (#87) Orlik Opole 5 min. Atak w okolice głowy lub szyi
35:35 Matej Cunik (#74) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
35:35 Władisław Zorin (#87) Orlik Opole 20 min. Kara meczu za niesportowe zachowanie
39:43 Jan Krasowskij (#4) MH Automatyka 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
39:43 Jarosław Nobis (#33) Orlik Opole 2 min. Nadmierna ostrość w grze
39:43 Jan Krasowskij (#4) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
41:37 MH Automatyka Gdańsk 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie

59 min- Ostatnie dwie minuty.
57 min- Próbował Skrodziuk. Odbija Cowley.
53 min- Tempo meczu bardzo już zwolniło. Oba zespoły czekają na zakończenie spotkania.
51 min- Danieluk mocno bez przyjęcia. Jego strzał blokuje Gorzycki.
50 min- GOOL 6:1! Pelaczyk uderzył z bulika, Cowley odbił nad siebie i Skrodziuk dobija krążek z powietrza do siatki! Ładna bramka gości.
49 min- Samusienka miał dogodną okazję, ale nieczysto trafia w krążek.
48 min- Kąśliwie Sznotala i barkiem odbił krążek Cowley.
46 min- Mocno Pastryk, ale krążek zablokowany.
44 min- Gdańsk w pełnym składzie.
42 min- Kara dla gospodarzy za sześciu na lodzie.
41 min- Orlik w piątkę i przez około minutę zagra w przewadze.
41 min- Rozpoczynamy ostatnią tercję.

40 min- Przepychanka pod bramką Orlika i znów kary.
39 min- Maly z pierwszego. Odbija krążek Nobis.
36 min- Zorin z karą meczu, a Cunik dostał zaledwie 2 minuty.
36 min- Mała bójka w trakcie gry. Cunik z Zorinem. Sędzia liniowy szybko przerywa. Cunik miał pretensje o atak łokciem.
36 min- Zorin z szybką kontrą. Nad bramką.
35 min- GOOL 6:0! Gołowin, wyczekał Nobisa, który chciał wybić mu krążek kijem i z bekhendu umieszcza krążek w odsłoniętej siatce.
35 min- Danieluk sam na sam. Faul i rzut karny.
32 min- GOOL 5:0! Vitek wjeżdżał przed bramkę, krążek odbił się tuż przed nią, a najeżdżający Polodna umieścił go w siatce.
29 min- Oba zespoły w pełnych składach.
27 min- Marzec sam na sam! Broni Nobis.
27 min- MH Automatyka w czwórkę.
27 min- Szansa przed Orlikiem 5/3.
25 min- Lehmann na ławce kar.
25 min- Danieluk był sam przed bramkarzem! Nie trafia.
25 min- Nie stworzyli zagrożenia przyjezdni i gospodarze w pełnym składzie.
23 min- Orlik zagra w przewadze.
22 min- Rożkow objechał bramkę, próbował umieścić krążek pod poprzeczką. Barkiem odbija Nobis.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

19 min- Cunik na strącenie do Stebera, broni Nobis.
18 min- Sznotala osłabia gości.
15 min- Kolejne bramki wiszą w powietrzu. Nobis zbyt niepewnie interweniuje.
14 min- Pesta sam na sam! Przeniósł krążek nad poprzeczką.
13 min- Mają mecz pod kontrolą gospodarze. Orlik skupiony na tym, żeby nie było blamażu.
11 min- GOOL 4:0! Wydawało się, że Nobis nakrył krążek, ale ten wtoczył się do bramki. Pogrom.
10 min- Kąśliwie Svitac, to mogła być pierwsza bramka dla gości.
9 min- Uderzał Pelaczyk, ale tylko boczna siatka.
8 min- GOOL 3:0! Kolejny gol! Dolny strzałem spod bandy zaskoczył Nobisa, który nawet nie zareagował. Czas dla Orlika.
7 min- GOOL 2:0! Gołowin z bliska pokonuje interweniującego Nobisa!
6 min- GOOL 1:0! Polodna dopadł do odbitego krążka i strzelił pod poprzeczkę.
5 min- Strzelał Marzec, ale minimalnie niecelny strzał.
4 min- Nobis nie był pewny grze jest krążek. Powinien go umieścić w pustej bramce Polodna, ale nadal remis!
3 min- Szydło dostał w kask po strzale Lehmanna. Przerwa w grze.
2 min- Od początku twarda walka. Trzeszczą bandy.
1 min- Zaczynamy mecz! Krążek dla gospodarzy.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 E. Cowley (BR1) 60:00 15 14 1 0.93