1 : 0 Aleksiej Jefimienko ( Peter Novajovský - Andrij Michnow ) 5 na 4 07:21
1 : 1 Sebastian Szydło ( Bartłomiej Bychawski - Arkadiusz Kostek ) 5 na 4 08:44
2 : 1 Tomáš Sýkora ( Mateusz Bryk ) 5 na 5 10:12
2 : 2 Arkadiusz Kostek ( Oskar Rzekanowski ) 5 na 5 17:46
3 : 2 Gleb Klimienko ( Aleksiej Jefimienko ) 5 na 5 20:46
4 : 2 Mateusz Gościński ( Bartłomiej Jeziorski ) 4 na 5 22:17
5 : 2 Aleksiej Jefimienko ( Adam Bagiński - Mateusz Bryk ) 5 na 5 40:52
5 : 3 Alexis Svitac 5 na 5 43:26
6 : 3 Tomáš Sýkora ( Andrij Michnow - Adam Bagiński ) 5 na 4 53:46

02:21 Szymon Skrodziuk (#78) Orlik Opole 2 min. Opóźnianie gry
03:38 Peter Novajovský (#88) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
06:09 Bartłomiej Bychawski (#91) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
08:39 Michael Cichy (#78) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
21:14 Aleksiej Jefimienko (#21) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
29:49 Stanisław Kandziuba Orlik Opole 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
51:49 Bartłomiej Bychawski (#91) Orlik Opole 2 min. Uderzanie kijem

Koniec meczu
59 min - Strzał Kolarza z niebieskiej, pewnie łapie Nobis
57 min - Strzał Ostapczuka, ale świetnie łapie Lewartowski
54 min - GOOOL! 6:3! Sykora wpycha krążek za linię bramkową! Zabrakło dwóch sekund, aby Bychawski wyszedł z boksu kar
53 min - Cichy strzela z ostrego kąta, ale broni Nobis
51 min - Witecki strzela, ale niecelnie
49 min - Tyszanie bardzo słabo rozgrywają przewagę
46 min - Michnow w dobrej sytuacji strzela minimalnie obok bramki
44 min - GOOOL! 5:3! Fatalny błąd Lewartowskiego, który zagubił się za własną bramką. Krążek przejął Svitac i oddał strzał do pustej bramki!
41 min - GOOOL! 5:2! Bagiński strzela, ale niecelnie, krążek odbija się od bandy i trafia pod nogi Jefimienki, który strzelił do pustej bramki
41 min - Trzecią tercję wznawiają goście!

Koniec drugiej tercji
40 min - Dwójkowa akcja Komorskiego z Sykorą, ale broni Nobis
38 min - Szczechura strzela, ale krążek odbija się od słupka!
35 min - Rzeszutko jest przed bramką, ale jego strzał mija bramkę
32 min - Jeronau strzela, ale fantastycznie broni Nobis
32 min - Novajovsky strzela, ale Nobis odbija krążek przed siebie
31 min - Trwa oblężenie bramki gości, którzy dobrze się bronią
29 min - Szczechura strzela, ale fantastycznie łapie Nobis
26 min - Komorski zagrywa przed bramkę do Sykory, ale nieczysto trafił i jego strzał mija bramkę w świetnej sytuacji
25 min - Ostapczuk wychodzi sam na sam, ale czujny Lewartowski, broni strzał
24 min - Cichy przed bramkę do Klimienki, ale za mocno i podanie jest niecelne
23 min - Jeziorski podaje wzdłuż bramki do Gościńskiego, który strzelił z pierwszego krążka i umieścił krążek w siatce!
21 min - GOOOL! 3:2! Klimienko znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem i umieścił krążek w siatce strzałem z nadgarstka!
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Wznowili tyszanie!

18 min - GOOOL! 2:2! Rzekanowski wyprowadził świetny kontratak, będąc przy bramce zagrał do nadjeżdżającego Kostka, który skierował krążek do bramki!
17 min - Zamieszanie przed bramką opolan, ale Nobis zdołał zamrozić gumę
15 min - Ciura strzela, ale tuż nad poprzeczką
14 min - Novajovsky chciał sam sfinalizować akcję, ale Nobis skrócił kąt i skutecznie obronił strzał
13 min - Podanie przed bramkę do Komorskiego, ale strzela wprost w obrońcę
11 min - GOOOL! 2:1! Sykora wymanewrował obrońców i oddał techniczny strzał z nadgarstka, po czym krążek odbił się od spojenia słupka z bramką i wpadł do siatki!
9 min - GOOOL! 1:1! Bychawski oddał strzał z niebieskiej po lodzie, a dobrze ustawiony Szydło zmienił tor lotu krążka i mamy remis!
8 min - GOOOL! 1:0! Tyszanie długo ostrzeliwali bramkę gości, ale dopiero po strzale Novajovskyego, Jefimienko zmienił tor lotu krążka i otworzył wynik spotkania!
7 min - Strzał Novajovskyego, dobrze broni Nobis
6 min - Gorzycki strzela, ale wprost w Lewartowskiego
5 min - Ostapczuk przedarł się przed bramkę, ale jego strzał minimalnie mija bramkę
4 min - Witecki podaje przed bramkę do Galanta, ale świetną interwencją popisał się bramkarz gości
3 min - Pociecha strzela, ale dobrze broni Nobis
1 min - Pierwszy strzał Górnego, spokojnie Nobis odbija przed siebie
1 min - Krążek w grze! Jako pierwsi wznawiają goście!

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

18 K. Lewartowski (BR1) 60:00 12 9 3 0.75