0 : 2 Michal Vachovec ( Mateusz Bepierszcz - Štěpán Csamangó ) 5 na 5 16:56
0 : 3 Kasper Bryniczka ( Damian Kapica - Kamil Kalinowski ) 5 na 4 25:48
1 : 3 Peter Fabuš ( Vladimír Lukáčik - Jan Homer ) 5 na 4 27:04
2 : 3 Jan Sołtys ( Dominik Jarosz - Jakub Gimiński ) 5 na 5 38:10

07:00 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:23 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
26:11 Patryk Noworyta (#55) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
29:35 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
29:35 Vladimír Lukáčik (#8) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:49 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:00 Jan Sołtys (#77) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
41:58 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
46:37 Łukasz Nalewajka (#20) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:39 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika

Koniec.
60. min - Raszka opuścił swój posterunek, ale na niewiele się to zdało.
60. min - Będzie kara dla JKH. Gimiński udaje się na ławkę kar. Do końca meczu zostało 21 sekund.
59. min - Krakowianie starają się grać jak najdalej od własnej bramki.
58. min - Bepierszcz! Przekombinował mógł strzelać, a oddał do Csamango.
57. min - Widać, że jastrzębianie odczuli trudy tego spotkania. Wyglądają na bardziej zmęczonych.
56. min - Sołtys sprzed obrońcy. Łuba zdążył złączyć parkany.
55. min - Czas zaczyna pracować na korzyść gości. Oddalają zagrożenie od własnej walki i wybijają krążki z własnej tercji.
54. min - Kalinowski do Kapicy! Ten miał przed sobą Raszkę. To powinien być czwarty gol dla Cracovii.
53. min - Szczęście uśmiechnęło się do Łuby po wrzutce spod bandy autorstwa Homera.
52. min - JKH szuka wyrównującego gola.
50. min - Gramy w pełnych składach.
49. min - Kontra JKH. Kominek! Kolejny strzał dynamicznego Czecha. Łuba na posterunku.
48. min - Krakowianie w przewadze, jednak nie jest to dobrze rozgrywany zamek.
47. min - Kara dla Łukasza Nalewajki. Szansa dla Cracovii.
47. min - Znów Bepierszcz broni Raszka.
47. min - Csamango do Bepierszcza, jednak ten nie trafił dobrze w krążek.
47. min - Vachovec wygrał wznowienie, po którym na strzał od razu zdecydował się Csamango. Broni Raszka.
46. min - Wałęga wyłuskał krążek. Dograł do Sołtysa, ten jednak przestrzelił.
45. min - Drzewiecki jest już na lodzie.
44. min - Jarosz! Łuba broni.
44. min - Kubesz w zamieszaniu podbramkowym. Było groźnie.
43. min - Potężna bomba Homera. Uderzenie niecelne.
42. min - Drzewiecki wędruje na ławkę kar.
41. min - Uderzenie Kalinowskiego, dobitka Kapicy - zablokowana.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji
40. min - Csamango! Potężnie, ale niecelnie.
39. min - Kominek szuka swojego gola. Na razie Łuba broni jego uderzenia.
39. min - GOOOL! 2:3! Sotłys tuż po wyjściu z ławki kar wrócił do tercji obronnej, przechwycił krążek, wjechał z nim do krakowskiej tercji i uderzeniem po lodzie zaskoczył Łubę
38. min - Koniec wykluczenia Sołtysa.
37. min - Noworyta pojawił się pod bramką, dostał dobre podanie, ale nie skończył tej akcji dobrym strzałem.
37. min - Ale Grof przerywa akcję i wybija krążek.
37. min - Cracovia szybko założyła zamek.
36. min - Kolejne wykluczenie. Tym razem Sołtys z JKH.
36. min - Gramy w pełnych zestawieniach.
35. min - Svec! To powinien być czwarty gol dla Cracovii. Uderzenie niezbyt celne.
34. min - Teraz potężnie Lukaczik! Niecelnie.
34. min - "Słowacka piątka" JKH rozgrywa zamek. Dużo wymian krążka, mało strzałów
33. min - Kara dla Kapicy. JKH znów w przewadze.
32. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Svec! Jastrzębianie ofiarnie w defensywie.
31. min - Szansa Wałęgi. Broni Łuba.
30. min - Obustronne wykluczenie: Kapica i Lukaczik.
28. min - GOOOL! 1:3! Lukaczik znakomicie dograł do Fabusza, a ten z najbliższej odległości pokonał Łubę
27. min - Kara dla Noworyty. JKH zagra w przewadze.
26. min - GOOOL! 0:3! Kapica zza bramki do Bryniczki, a ten potężnym uderzeniem z pełnego zamachu zaskoczył Raszkę. Bramka w przewadze.
25. min - Kara dla Michałowskiego.
23. min - Wrzutka Jarosza. Spokojna interwencja krakowskiego golkipera.
22. min - Potężne uderzenie Michałowskiego. Łuba broni.
21. min - Noworyta huknął tuż po wygranym wznowieniu. Ofiarna interwencja kapitana
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Trener Kalaber delikatnie skorygował formacje ataku

20. min - Kominek! Kolejna okazja czeskiego napastnika. Uderzenie niecelne.
19. min - Bardzo dobrze rozumieją się ze sobą Kapica z Turtiainenem. Teraz Kapica do Vachovca, ale ten nieczysto trafił w krązek.
18. min - Paś do Kominka, ale czeski napastnik nieczysto trafił w krążek.
17. min - GOOOL! 0:2! Ładna dwójkowa akcja duetu Vachovec-Bepierszcz. Czeski napastnik pokonuje Raszkę
17. min - Teraz akcja JKH. Uderzał Sołtys, Łuba na posterunku.
17. min - Kapica do Kalinowskiego, ten przełożył sobie gumę na bekhend ale zbyt nisko uniósł krążek.
16. min - Mnożą się błędy ekipy JKH. Widać, że stracony gol mocno podciął im skrzydła.
15. min - Csamango! Kolejna dobra akcja rosłego Czecha. Tym razem został dobrze zablokowany.
14. min - Cracovia stara się iść za ciosem.
13. min - Jastrzębianie popełniają sporo błędów, głównie przy wyprowadzaniu krążka.
12. min - GOOOL! 0:1! Błąd Grofa. Do krążka dojechał Kapica ładnie minął trzech rywali i wypalił z nadgarstka. Krążek przemknął między parkanami Raszki
11. min - Rompkowski w sytuacji sam na sam z Raszką. Górą bramkarz JKH!
10. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Mało efektywny okres gry w przewadze w wykonaniu Cracovii.
8. min - Kontra Csamango zakończona strzałem. Faulował go Michałowski.
7. min - Fabusz zagrał zza bramki do Kominka, ten uderzył z pierwszego krążka. Łuba zdołał się przemieścić.
6. min - Bardzo płynna gra obu ekip. Dobre tempo, mało przerw w grze.
6. min - Vachovec z bulika! Raszka broni parkanem.
5. min - Radosław Nalewajka uderzył sprzed obrońcy. Dobrze interweniuje Łuba!
4. min - Strzał Zygmunta, poprawka Bryniczki. Raszka na posterunku.
3. min - Teraz śmielej zaatakowali krakowianie.
2. min - Cracovia na razie schowana w defensywie. Widać, że będą szukać swoich szans w ataku.
1. min - Wróbel chciał zmieścić gumę w krótkim rogu krakowskiej bramki. Niewiele zabrakło.
1. min - Zaczynamy w bramkach Raszka i Łuba.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! A drugi otrzymasz GRATIS!!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjc1MTc5JnA9NjY2Nw%3D%3D

96 O. Raszka (BR1) 59:50 29 26 3 0.9