Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - 37 kolejka
Sędziowie liniowi: Andrzej Nenko - Mateusz Niżnik

Strzały na bramkę przeciwnika: 33 - 38 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1200
Łączna długość kar w meczu: 6 - 8 min.

0 : 1 Damian Słaboń ( David Turoň - Filip Stoklasa ) 5 na 4 01:56
1 : 1 Szymon Marzec 5 na 5 05:08
2 : 1 Petr Polodna ( Josef Vítek - Jan Steber ) 5 na 5 06:12
3 : 1 Władisław Jełakow ( Jan Krasowskij - Konstantin Tieslukiewicz ) 5 na 5 09:23

47:38 Filip Pesta (#93) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min- Czas dla gości na 30 sekund do końca meczu.
60 min- Uwolnienie, 51 sekund do końca. Wznowienie pod bramką Sosnowca.
59 min- Radziszewski w boksie!
58 min- Vitek z backhandu! Odbija Radziszewski!
57 min- Krasowskij z niebieskiej, spokojnie wyłapał Radziszewski.
55 min- Wyrównana końcówka, czy goście zdołają wyrównać?
53 min- Dużo okazji mają gospodarze, ale Radziszewski nie daje się pokonać.
51 min- Działo z niebieskiej. Prosto w bramkarza.
50 min- Fatalna przewaga sosnowiczan i Mh Automatyka w pełnym składzie.
48 min- Kontrowersyjna kara dla Pesty.
48 min- Turon potężnie. Zasłonięty Cowley, ale krążek przeleciał obok słupka.
46 min- Kolejna kapitalna okazja Gołowina! Strzelił po lodzie, gdyby podniósł krążek byłaby bramka, a tak efektownie broni Radzik!
44 min- Koniec kary. Zagłębie w pełnym składzie.
43 min- Maly z niebieskiej. Łapie Radzik.
42 min- Kara dla Znosko.
42 min- Gołowin! Był sam przed bramką i minimalnie się pomylił.
41 min- Trzecia odsłona rozpoczęta. Od razu Vitek przekierował strzał Polodny, refleksem popisał się Radziszewski.

Tomáš Káňa odwieziony do szpitala. Pierwsza diagnoza to uraz kręgosłupa.

40 min- Dynamiczna akcja Stoklasy zwieńczona strzałem. Spokojnie łapie Cowley.
37 min- Rożkow do Stebera! Ten zamachnął się kijem, ale nie trafił w krążek, a była to szansa 3 na 2.
36 min- Jełakow strącał krążek po strzale Pastryka! Niewiele brakowało!
35 min- Akimoto ładnie wprowadził krążek do tercji, strzelił po lodzie Cowley na raty nakrywa krążek.
33 min- Jełakow przed bramkę do Gołowina! Ten nie trafia w krążek.
32 min- Gniewek z niebieskiej. Odbija Cowley.
31 min- Wznawiamy grę.
Káňa opuszcza taflę na noszach. Nie wygląda to dobrze.
31 min- Na lodzie pojawiają się nosze.
31 min- Kana leży na lodzie, wygląda to na coś poważniejszego.
29 min- Szybka kontra, Marzec mógł strzelić czwartą bramkę, ale Radziszewski dobrze przypilnował słupka.
27 min- Zagłębie w pełnym składzie.
26 min- Gołowin na długi słupek! Minimalnie się pomylił.
25 min- Maly z pierwszego. Prosto w Radziszewskiego.
25 min- Kara dla Jarosza.
24 min- GOOL 3:2! Piękna bramka rodem z NHL. Akimoto zagrał ze swojej tercji o bandę kończącą taflę, nie było uwolnienia bo do krążka dopadł Kania, a odbił się on tak, że Czech był sam na sam i krążek z wielkim spokojem umieścił pomiędzy parkanami Cowleya!
22 min- Zagłębie w pełnym składzie.
21 min- Zaczynamy drugą tercję. Gospodarze nadal z przewagą jednego zawodnika.

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie MH Automatyki.
20 min- Obustronne wykluczenie za przepychankę pod bramką.
20 min- Kara dla Bernackiego.
19 min- Steber do Polodny przed bramkę, ale ten nie trafił dobrze w krążek i nie ma zmiany rezultatu.
17 min- Nieco uspokoiło się tempo meczu.
15 min- Próbował Luka spod niebieskiej, ale jego strzał został zablokowany.
12 min- Proste błędy popełniają w obronie sosnowiczanie. Teraz Charousek stracił krążek na niebieskiej, było blisko czwartej bramki.
10 min- GOOL 3:1! Jełakow wjechał między czterech obrońców i minął ich jak tyczki! Krążek wpadł pomiędzy parkanami bramkarza do siatki.
9 min- Luka do Kani! Ten miał odsłoniętą bramkę, ale nie czysto trafił w krążek! To powinien być remis.
7 min- GOOL 2:1! Vitek wjechał prawym skrzydłem i podał przed bramkę, a ten Polodna strzałem w górny róg pokonuje Radziszewskiego!
6 min- GOOL 1:1! Podsiadło podał prosto na kij Marca we własnej tercji obronnej, a ten na raty pokonał bramkarza gości!
5 min- Przycisnęli gospodarze, ale strzały na razie prosto w Radzika.
3 min- Próbowali Krasowskij i Pastryk, ale Radziszewski czujnie odbija krążek.
2 min- GOOL 0:1! Turon z niebieskiej, Słaboń zmienił kierunek lotu krążka i Cowley był bezradny!
2 min- Kara dla Danieluka i Zagłębie w przewadze.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 E. Cowley (BR1) 60:00 38 36 2 0.95