Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 45 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 10
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 150
Łączna długość kar w meczu: 12 - 46 min.

0 : 1 Jarosław Różański ( Eetu Koski - Joonas Sammalmaa ) 5 na 4 18:07
0 : 2 Kacper Guzik ( Joonas Sammalmaa - Eetu Moksunen ) 5 na 5 25:02
1 : 2 Władisław Jełakow ( Martin Przygodzki - Arkadiusz Kostek ) 5 na 4 30:08
1 : 3 Eetu Moksunen ( Jakub Worwa - Przemysław Odrobny ) 5 na 5 33:58
2 : 3 Aleksiej Trandin ( Martin Przygodzki - Arkadiusz Kostek ) 5 na 4 46:07
2 : 4 Joonas Sammalmaa 5 na 5 EN 59:45

11:07 Joona Tolvanen (#47) TatrySki Podhale 2 min. Trzymanie
13:26 Sebastian Szydło (#16) Orlik Opole 2 min. Trzymanie
17:16 Wojciech Gorzycki (#15) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:28 Maciej Gawlik (#44) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:55 Kacper Guzik (#10) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
20:28 Joonas Sammalmaa (#17) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
25:02 Mateusz Wojdyła (#61) Orlik Opole 2 min. Uderzanie kijem
28:59 Krystian Dziubiński (#61) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
45:23 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Wysoki kij
48:14 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
50:55 Wojciech Gorzycki (#15) Orlik Opole 2 min. Nadmierna ostrość w grze
50:55 Patryk Wajda (#8) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
50:55 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
50:55 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 10 min. Niesportowe zachowanie
55:53 Bartłomiej Bychawski (#91) Orlik Opole 2 min. Trzymanie
59:45 TatrySki Podhale Nowy Targ 20 min. Kara meczu za niesportowe zachowanie

60 min - Koniec meczu, 3 punkty jadą do Nowego Targu.
59 min- GOL! Sammalmaa w prost do pustej bramki! 2:4!
59 min - Orlik ponownie wycofuje Vilardo!
59 min - Czas dla Orlika.
58 min - Orlik wycofuje bramkarza, było blisko, bo pod jego nieobecność krżek odbił się od słupka.
58 min - Gołowin z okolicy bulika, ale niecelnie.
57 min - Amerykanin popisał się kolejną udaną interwencją.
57 min - Atak opolan na bramkę Odrobnego, ten jednak broni. Za to kolejne spięcie, tym razem Trandin i Moksunen.
57 min - Dziubiński, ale prosto w Vilardo!
55 min - Kara dla Bychawskiego i gospodarze grają w osłabieniu.
53 min - Sznotala z niebieskiej, ale jedynie ostrzelał słupek.
53 min - Czas dla Podhala.
50 min - Dużo emocji w meczu, spięcie na linii Dutka-Trandin, jednak bez bójki.
50 min - Kara 2+10 dla Zapały, dodatkowo ukarani Gorzycki i Wajda za nadmierną ostrość w grze.
50 min - Atak opolan, jednak akcja przerwana pod bramką Podhala przez szamotaninę Gorzyckiego i Wajdy.
49 min - Opolanie ostrzeliwują bramkę nowotarżan, jednak bez nowych bramek.
48 min - Ponownie kara dla Michalskiego, tym razem za atak kijem i ponownie goście grają w osłabieniu.
47 min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
46 min - GOL! Zamieszanie pod bramką nowotarżan wykorzystał Trandin, zdobywając drugą bramkę dla Opola!
45 min - Kara dla Michalskiego i goście grają w osłabieniu.
43 min - Atak nowotarżan zamrożony przez Vilardo.
40 min - Rozpoczynamy trzecią tercje spotkania.

40 min - Zakończyła się druga tercja.
38 min - Gołowin blisko strzału na bramkę, jednak skutecznie przeszkodzili obrońcy gości.
37 min - Dutka, ale mrozi golkiper opolan.
36 min - Wajda z niebieskiej, ale łapie Amerykanin.
35 min - Trandin mocno, ale bez bramki!
34 min - GOL! Moskunen pokonuje Vilardo z bliska! 1:3!
34 min - Wolkou próbował wykorzystać niepilnowany pod bramką krążek, ale nie udało mu się umieścić go w bramce.
32 min - Akcja Przygodzkiego zamrożona przez Odrobnego.
30 min - GOL! Jełakow z bliska pokonuje golkipera Podhala i umieszcza gumę w siatce! 1:2!
29 min - Jełakow mocno, ale minimalnie za wysoko i krążek odbija się od poprzeczki!
28 min - Kara dla Dziubińskiego i nowotarżanie graja w osłabieniu.
28 min - Szydło z daleka, ale Odrobny wybija.
27 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
25 min- Kara dla Wojdyły i gospodarze grają w osłabieniu.
25 min - Nowotarżanie wycofują bramkarza i atakują bramkę opolan, jednak bez bramki.
25 min - GOL! Guzik pokonuje Vilardo i umieszcza gumę w prawym dolnym rogu bramki opolan, jednocześnie podnosząc wynik na 0:2!
24 min - Wolkou, ale guma odbija się od Odrobnego.
22 min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
21 min - Zakończyła się kara Guzika.
21 min - Bardzo niecelne podanie Gołowina i gospodarze tracą krążek.
21 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
20 min - Sammalmaa ukarany za zahaczenie i goście grają w podwójnym osłabieniu.
20 min - Zaczynamy drugą tercję spotkania.

20 min - Koniec pierwszej tercji.
19 min - Kara dla Guzika i gramy 4:4.
19 min - Gawlik ukarany karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika i opolanie grają w osłabieniu.
19 min - Dziubiński, ale broni Vilardo.
19 min - Opolanie grają w pełnym zestawieniu.
18 min - GOL! Różański pokonuje bramkarza gości i ustanawia wynik na 0:1 dla Podhala!
18 min - Sammalmaa mocno, ale obok bramki.
17 min - Ciepło pod bramką gospodarzy, jednak mrozi golkiper opolan.
17 min - Kara dla Gorzyckiego i opolanie grają w osłabieniu.
17 min - Opolanie kolejny raz atakują, jednak ponownie Odrobny mrozi.
15 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
14 min - Akcja nowotarżan zamrożona przez Vilardo.
13 min - Kara dla Szydło i gospodarze grają w osłabieniu.
13 min - Goście grają w pełnym zestawieniu.
12 min - Gospodarze walczą o bramkę, jednak mimo założenia zamka nie udało się im zdobyć gola.
11 min - Kara dla Tolvanena i Podhale przez 2 minuty w osłabieniu.
11 min - Kolejna akcja Orlika zgaszona przez golkipera gości.
8 min - Bychawski mocno zza bulika, ale bez bramki.
7 min - Gorzycki blisko strzelenia, ale nowotarżanie przejmują krążek.
4 min - Wajda z okolicy niebieskiej, ale krążek wybity przez Amerykanina.
3 min - Atak opolan zablokowany przez Odrobnego.
2 min - Samodzielną akcję próbował sobie stworzyć Wolkou, ale skutecznie przeszkodził Kolusz.
1 min - Goście próbują, jednak bez bramki.
1 min - Gospodarze zaczęli od ataku. Próbował zza bulika Trandin, ale niecelnie.
1 min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Vilardo i Odrobny.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D